Danger Route

Akční / Drama / Thriller

Velká Británie, 1967, 92 min

• Karlos80

Nevýrazné a nudné Eurospy a lá "James Bond". Film ale bohužel nemá nic ze stylu a lesku Bondovek, je to celé poněkud matoucí, převážně nudné, bez napětí a pořádné akce, titulní hrdina, tajný agent, zde zabijí pomocí prudkého úderu do krku. Zlatá Itálie, kde se tou dobou točily tak kvalitní krimi jako "Qualcuno ha tradito", "Banditi a Milano", nebo "Omicidio per appuntamento". 1* za mladičkou a nádhernou Barbaru Bouchet (23 let) a Carol Lynley (25 let), druhá za finále v noci na lodi, kde musela chudák Barbara protrpět nesmyslné mučení. Právem zapomenutá podívaná. Viděno na kanále MGM, někdy pozdě v noci.(1.2.2012)

• dopitak

Karlos80 pravdu dí. Je to skutečně tak, kredity patří půvabné blondýnce Carol Lynley (podle všeho se objevila v Playboyi) a především Barbaře Bouchet (ta se svlíkla snad ve všem, co se tisklo). Českého diváka zaujme i Gordon Jackson v roli, jejíž polaritu s ohledem na vývoj zápletky neradno dopředu vyzrazovat. Naštvala mě zadní projekce z Jonasovy lodi, toho snad už na konci 60´s neměli zapotřebí!(3.4.2014)