My Wife and Kids (TV seriál)

Komedie

USA, 2001, 30 min

Dwayne Wayans

Damon Wayans, Tisha Campbell-Martin, George Gore II, Vivica A. Fox, Jennifer Freeman, Bill Cobbs, Noah Gray-Cabey, Sean Whalen, Carlos Gómez, Frances Bay, Raven-Symoné, Serena Williams, Lisa K. Wyatt, Jamia Simone Nash, Nicole Prescott, Marlene Forte, Jessica Szohr, Blake Hightower, Robert Ri'chard, Stephen Lee, Sofía Vergara, Anthony Anderson, Damani Roberts, Angell Conwell, Brent Sexton, Brooklyn Sudano, T.J. Thyne, Tyson Beckford, Liliana Mumy, Dot-Marie Jones, Betty White, Don Perry, James Widdoes, Buddy Johnson, Taylor Negron, Katt Williams, Terry Crews, Wendell Pierce, Ally Maki, Patrick Fischler, Nicole Scherzinger, Damon Wayans Jr., Virginia Williams, JD Pardo, Dawn Ann Billings, Jerry Trainor, Chelsea Handler, Lyle Kanouse, DeRay Davis, Jennifer Elise Cox, Andray Johnson, Bobb'e J. Thompson, Lena Cardwell, Rolonda Watts, James Avery, Gabriel Iglesias, Jasmine Villegas, Lou Ferrigno, Clint Culp, Lee Weaver, Daphne Duplaix, Thom Gossom Jr., Susan Peretz, Lillian Adams, Philip Bolden, David Anthony Higgins, LeBron James, Steve Schirripa, Lise Colleen Simms, Gillian White, Kim Coles, Carole Davis, Lou Richards, Beanie Feldstein, Howard Alonzo, Charles C. Stevenson Jr., Jennia Fredrique, Max Alexander, Lester Speight, Kelly Coffield Park, J. Michael Oliva, Charlie Dell, Bo Barrett, Timothy McNeil, Gloria LeRoy, Lou Rawls, Jillian Henry, Becky Thyre, John J. York, Jonathan Schmock, Susie Castillo, Edith Fields, Rheagan Wallace, Rolando Molina, Matthew Waterson, Jason Stuart, Dom Irrera, MC Lyte, Alexander Folk, Jim Titus, Peter Kwong, Marcus Patrick

Rodney Barnes

James Wilcox

Scénografie:

Carlos Barbosa

taková kravinka, která ale neurazí ..(24.11.2010)

Koukal jsem v originále a musím říct, že to byla skvělá zábava. Trošíčku se bojím, jak by to vypadalo v čestině, protože jsou tam často věci, který, když se přeložej, nemusej vyznít vtipně (viz. I have a dream). Celkově shrnuto super zábava a určitě velký plus za mýho oblíbence Shaquilla O'Neala, který se tam v pár dílech objevil!(21.1.2014)

Až na pár zajímavých vtipných hlášek je to ucházející komediální seriál. Občas jsem si řikal, že to byla snaha o černého Kutila Tima.(11.9.2009)