Utrpení ženatého muže (TV seriál)

Mind of the Married Man, The

Trampoty ženatého muža

Komedie

USA, 2001, 30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

Rozhodně bych tenhle seriál nesrovnávala se Sexem ve městě, už proto, že zatímco Sex není ani tak z ženského pohledu, jako z pohledu čtyř velmi specifických bytostí, tady jsou to muži a ženy dohromady. Je dobré vidět a vědět, že si nad smyslem instituce manželství, způsoby, jak to udržovat zuby nehty, nebo důvody, proč jít z kola ven, zda je věrnost blbost nebo nevěra koření vztahu, lámou hlavu taky jiní a jinde. To všechno podané s nadhledem. Naštěstí.(24.2.2005)

Je to celkem prdel a jako "sexyseriál" docela na úrovni. Nejsem si jist, zda jsem k podobnému hodnocení povolán, ale pokud neměl "výpovědní hodnotu" Sex ve městě (a jestli jo, tak jsem papež), tak u Utrpení ji určitě hledat nemusíte.(24.5.2005)

Další pokus o Sex ve městě pro muže, který je o dost lepší, než co šel na čt před ním.(13.5.2005)

Tento seriál ma nečakane dostal. Prikláňam sa k názoru, že je to tak trochu mužskejšia verzia SEXU V MESTE, ale tu sa riešia podstatne bežnejšie (tzn. reálnejšie) a aj vážnejšie problémy vo vzťahu ako len topánky či sexuálna poloha. Je to komédia, ale má taký vážnejší nádych a veľmi dobrých hercov...(26.6.2006)

Oproti SEXU V MESTE je to nuda a ako chlap musim povedať, že (aspoň o mne) to nemá nijakú výpovednú hodnotu milé dámy. Inak strašne mi liezla na nervy Mikeova nesympatická a pokrytecká manželka. Boh nás ochraňuj od takej - s prepáčením - "čúzy". Ešte, že sa vo vedľajších úlohách objavovali pekné babenky. Technická poznámka: na HBO aj na STV to bežalo pod názvom UTRPENÍ ŽENATÉHO MUŽE resp. TRAMPOTY ŽENATÉHO MUŽA. (11.11.2004)(11.11.2004)

Ďalší skvelý seriál z produkcie HBO, ktorý si ničím nezadá so Sex v meste, akurát, že ide o chlapov.(13.9.2003)

Sex ve městě v bledě modrém, tentokrát o chlapech.(31.8.2005)

• Grafito

Nesympatický hlavní hrdina... na jednu malou vyjímku nesympatičtí všichni ostatní herci.. příběhy bez jakékoli pointy (u sitcomu docela malér).. postavy řeší problémy, který jsou člověku pocházejícímu ze srdce Evropy (mě) prostě k smíchu (ironicky).. podprůměr..(25.1.2007)