Robin Williams: Live on Broadway (TV pořad)

Komedie

USA, 2002, 99 min

Marty Callner

Účinkují:

Robin Williams

Tak tenhle film jsem videl celkem 2x. Jednou sam bez prekladu (trochu rozumim ale ne vsemu) podruhe mi to prekladala teta. I kdyz jsem to videl poprve tak bych dal 5*, protoze tenhle film je sice o humoru, ale taky o vsech moznych kreacich a xichtech a parodiich uzasneho Robina Williamse. Podruhe samozrejme taky 5*. Ani se nedivim, ze to hodnotilo tolik malo lidi - tohle nepochopi i nekteri lidi kteri fakt dobre umi anglicky - musite zit v te zemi a poznat tu kulturu - nekterym vtipum proste nerozumite - americani maji jienj druh humoru. Proste co dodat. Je to perfektni show. Doporucuju vsem i bez titulek.(30.7.2008)

JE tam řada vtipů. Fakt. Je tam i spousta invence. Bohužel je zde též ukníkaný Robinek, působící, jako kdyby rypundou vcucnul týdenní produkci šesti kokainových laboratoří i s přilehlými sklady a pak se na uklidněnou poprášil džberem benzodiazepinů. Takto rozkolísaná osobnost v podobě hlavního a jediného aktéra pořadu mi ruší, skutečně, výrklyš end rýly. Obzvláště když vím, že jel na psychický dluh, který následně splatil i s úroky. Pokud se však při sledování dokážete oprostit od zkoumání hopsálkova duševního stavu, patrně se pobavíte. Jenže nedokážete. Ne poté, co jste toto dočetli. Neděkujte mi. Rádo se sralo.(6.9.2018)

Robin William jede a válcuje všechno co se mu připlete do cesty, ať už je to Amerika, Usama nebo náboženství. Tenhle clapík se nebojí ničeho a skvěle to ukazuje v Show Live on Brodway. Hodinu a půl Robin Williams jede jeden vtip za druhym, že to prostě není možný. Ten chlap je fakt boží. Největší zábava kterou sem za posledních X let prožil.(17.2.2011)

Brilantní Robin Williams v nejlepším stand-up vystoupení, jaké jsem kdy viděl. To, co bez ustání chrlí z rukávů - George Bush, francouzi "Look, I'm giving cigarette to a baby", skotové, atomové bongy, pravdivý výklad Bible, to vše se mi nesmazatelně vrylo do paměti. Je to snad ještě lepší výstup, než předvedl ve Whose Line Is It Anyway. Závěrečná tříminutová scénka "Ladies, do we look like that?" mě dostala do kolen.(5.12.2008)

Neskutečná jízda, Williams během 100 minut nezmlkne a neustále přeskakuje za pomoci chytrých oslích můstků z jednoho tématu na druhý čímž nestíhá nikdy nudit. Dle mého je tento HBO speciál ještě zábavnější než novější Weapons of Self Destruction z Washingtonu. Pár vtipů stihlo za deset let nabrat na vráskách, ale Robin Williams byl v té době zaslouženě na svém komediálním vrcholu. 80 %(18.8.2012)

• - Při intru hraje píseň Two Step od Dave Matthews Band. (c.tucker)