• Dever

Soundtrack Rolfe Kent: 1. We Can - Leann Rimes [3:40] 2. Breakthrough - Hope Seven [2:44] 3. Atomic Dog - George Clinton [4:23] 4. Me Against the World - Superchic(k) [2:58] 5. I'm Just a Bill - Deluxx Fold Implosion [3:26] 6. Sisters are Doin' It for Themselves - Aretha Franklin [4:53] 7. More Bounce in California - Soul Kid Number One [3:59] 8. For What It's Worth - Candyskins [4:00] 9. Power to the People - John Lennon [3:20] 10. America - Lou Reed [2:48] 11. We Can (American) - Leann Rimes [3:36](12.5.2011)

• DarthArt

Ajaj, to nám to skočilo. Jednička byla příjemné překvapení, že "blondýnkovský" film může být koukatelný, nyní jsme se vrátili ke standartu, který nevydržíte ani deset minut. "Blond" keců desetkrát přibylo, ironie zmizela, vtip taky, přiběh nula, herecký výkony jak v turecký telenovele. Zůstalo jen trapácké klišé a "sci-fi" scény typu kongresmani a senátoři ve Washingtonu hromadně tancujou na schodech Kapitolu v čele s tlustou černoškou z ulice. Prý existuje ještě "trojka"... tak to ani náhodou!(6.7.2016)

• ELDoctorow

Asi ešte nikdy v celom mojom doterajšom živote a predpokladám, že ani v tých minulých som nevidel film, ktorý by bol prezentovaný ako komédia a bol menej vtipný než Pravá blondína 2. Napísať takú totálne nevtipnú mizériu, na to treba taktiež talent, takže: I salute to you, Kate Kondell! Kiež by ti ruku podal malomocný a prstíky tvojich rúčok nám dali pá pá spolu s tvojou scenáristickou kariérou!(25.6.2012)

• depony

Další slabší pokračování tentokrát nepříliš kladně hodnoceného, možná někdy prvoplánového, rádoby komediálního filmečku o tom, jak "blbá" blondýnka nejen, že ke štěstí přišla, ale i všem těm brunetám a zrzkám vytřela zrak. PB 2 nenabízí nic nového, zásadního, komičtějšího. Obsahuje notnou dávku trapností, narážek na barevnou rozdílnost [proč se do toho neustále tahají rasové odlišnosti?], nějakou, hodně dobře schovanou myšlenku a pak herecké obsazení, kde to Reese W. vážně nezachrání, i když je sladká, blonďatá a má roztomilého teplého psa, jehož matku hodlají utratit a ona se rozhodne, že bude hájit práva ... psů. A ačkoliv jednička mi připadla místy i podařená a trefná, tak u dvojky nemám pocit téměř žádný. Vypínám mozek, protože by to jinak mohl zničit mé buňky. Prostě Elle Woodsová ve Washingtonu znamená pro film stejný přínos jako Bean v Hollywoodu - katastrofa(10.5.2007)

• bouncer

Jednička mě nijak neuchvátila, ale celkem jsem se bavil, v duchu toho, že dvojky jsou horší, je tento film příšerný - ubíjející nuda vytvořená bůhví pro koho. Tu jednu hvězdičku dávám za růžový klobouček ve stylu Che Guevary :) a pár jakýchstakýchs vtipů. Stejně ale jako film nemůžu doporučit, to bych se propadl v pekle...(22.2.2004)

• - Jimmy Choo, slavný návrhář bot, byl požádán o navržení 63 různých párů bot ze syntetických materiálů (nesměly být z kůže, aby byly v souladu se zápletkou filmu týkající se ochrany zvířat). (HappySmile)

• - Producent David Nicksay si zahrál jednoho z kongresmanů, které Elle žádá, aby podepsali petici na propuštění pokusných zvířat. (HappySmile)

• - Černobílý film, který sledují Elle a její snoubenec Emmet, je Pan Smith přichází. (HappySmile)