Pravá blondýnka 2

Pravá blondínka 2

Komedie

USA, 2003, 95 min

• MM_Ramone

Ja by som tento film nevidel až tak kriticky ako mnohí ostatní užívatelia. Je to hlúpučká, roztomilo politicky naivná komédia, z ktorej amerikanizmus priamo sála. Reese Witherspoon v úlohe čerstvo vyštudovanej právničky, so spôsobmi "blondýnky" je myslím v pohode. To tiež tvrdím i o ostatných zúčastnených hercoch. Ak príjmete "Pravú blondýnku 2" s úplným nadhľadom, tak má šancu vás príjemne pobaviť. **(28.3.2008)

• Boss321

Po celkem povedené jedničce přichází podřadné pokračování, které už bych si vícekrát nepustil.(27.7.2010)

• WANDRWALL

Druhý díl byl natočený pro Ty, kteří by na něj mohli přijít a ještě z nich mohli producenti nějaký dolar vytáhnout. Každý z tvůrců ví, že druhý díl je ještě horší než první, ale něco dělat musí, tak když se seženou prachy, tak proč nenatočit i druhý díl! Bez peněz do filmu nelez!(14.6.2010)

• Kothy

Reese Witherspoon se vrací jako hvězdná právnička v růžovém. Žádný zázrak ale od pokračování nečekejte.(6.4.2017)

• bouncer

Jednička mě nijak neuchvátila, ale celkem jsem se bavil, v duchu toho, že dvojky jsou horší, je tento film příšerný - ubíjející nuda vytvořená bůhví pro koho. Tu jednu hvězdičku dávám za růžový klobouček ve stylu Che Guevary :) a pár jakýchstakýchs vtipů. Stejně ale jako film nemůžu doporučit, to bych se propadl v pekle...(22.2.2004)

• - Scény na schodech amerického kapitolu byly natočeny ve státním kapitolu v Utahu. Naopak scény uvnitř kapitolu byly točeny v budově illinoiského státního kapitolu. Oba byly upraveny tak, aby se podobaly národnímu kapitolu. (HappySmile)

• - Protože byla Reese Witherspoon po natáčení filmu Holka na roztrhání ostříhaná, Elleiny vlasy i všechny její účesy jsou ve skutečnosti paruky nejvyšší třídy. (HappySmile)

• - Jessica Cauffiel (Margot) a Alanna Ubach (Serena) se původně vůbec neměly objevit v úvodní scéně, ale když začalo natáčení, scénáristi je tam přidali. (HappySmile)