Pravá blondýnka 2

Pravá blondínka 2

Komedie

USA, 2003, 95 min

• Berry

Banda uječených blonďatých krav..Nic víc...Vlastně je tohle něco jako ,,remake" na jedničku. Elle má na začátku nepřítelkyni a na konci filmu se z ní stane přítelkyně. Elle se na začátku něco nedaří, ale na konci se jí to podaří... Jediný rozdíl je v tom, že je to tentokrát pěkně trapný a hlavně NEvtipný...(22.1.2005)

• hudryhudry

Něco tak hrozného jsem už dlouho neviděl. Kdybych měl vyjmenovat všechny zápory tohoto filmu, je to na pět stránek, shrnuto: absolutně nehorázná hovadina. Nejlépe ve filmu hlaje ta čivava a Witherspoon je docela hezká, jinak vše ostatní je hrozné. Scénář nechutně blbý, herecké výkony strašné, no děs!(5.5.2007)

• H4N1CK4

Strašná stupidita. Blonďatá právnička Elle se snaží prosadit zákon týkající se psích práv. Je totiž majitelka homosexuálně orientované čivavy, jejíž matku zneužívá na pokusy kosmetická firma. Samozřejmě jí v cestě stojí mnoho překážek, ale ty Elle hravě překoná, protože má LUSKACÍ POHÁR! Větší blbinu jsem fakt dlouho neviděla:)(19.6.2008)

• Slarque

Reese Witherspoon nabídli 15 miliónů, takže kývla na pokračování úspěšné komedie, aniž by se zabývala takovými detaily, jako že scénář není jen obyčejně špatný, ale vyloženě dementní. Ovšem ne až tak dementní, aby byl zábavný. Ta jedna hvězdička není až tak úplně zasloužená, ale viděl jsem ještě horší pokusy o komedie (10%).(16.5.2007)

Dvojkový tak trošku odvar po jedničce - ale budiž! . . . Politický thriller spojený s dramatem o ochraně zviřátek, pejsáčků obzvláště. Sladká rýže s malinovou polevou, bombónek s kokiškem. Bruiserův zákon!!! To je to, oč zrovna ve Washingtonu běží - a kdo ví, ví jak je těžké se v tamní politické vatě udržet. Ellí ta má pod kloboučkem, Bruiser se šťastně potká s maminkou, zviřátka získala sladké zítřky a naše bystrá >šťáva< pomrkává po Bílém domě! . . . Tož to se těším na trojku (nejspíš Ellí v lůžku s pejskem a panem presidentem. Z důvodu mládežipřístupnosti všichni samosebou v růžových kalhotkách... ;-) - - - P.S. Jak tak koukám, intoši i pitoši šílí... ;o))) . . . To tady fakt tak málo jedinců (i zkoušených cinefilcků) pochopilo, že je to satira a parodie nejen na všelijaké ty blondýnky, o pobliticích a jejich nohsledech ani nemluvě...? :-o(7.5.2007)

• - Reese Witherspoon byla během natáčení těhotná. (HappySmile)

• - Herec Breckin Meyer přepsal některé části scénáře. (HappySmile)

• - Producent David Nicksay si zahrál jednoho z kongresmanů, které Elle žádá, aby podepsali petici na propuštění pokusných zvířat. (HappySmile)