Reklama

Reklama

Battle at Big Rock

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
USA, 2019, 9 min

Obsahy(1)

Rodinný výlet do přírody se pro pětičlennou rodinu změní v zoufalý boj o přežití. Jejich karavan se totiž ocitl přímo v místě, kde dojde k souboji dinosaurů a pláč nejmenšího z dětí přiláká nechtěnou pozornost. (SOLOM.)

Videa (1)

Celý film

Recenze (44)

korbitch22 

všechny recenze uživatele

No aspoň trochu to napravilo pocit z příšerného druhého dílu. Doteď nechápu, co se jim všem honilo v hlavě. Jurský vesmír jsem měl vždycky docela rád a jestli se nepletu, od prvního dílu jsem všechny hodnotil stejně a to 4*. Ale Zánik říše byl ten největší Hollywoodský humus, že i Assvengers jsou proti tomu artový masterpiss. Z tohohle kraťasu je cítit ta stará škola i atmosféra. Akorát se musím smát obsazení. Samozřejmě černoch, manželka latina a děti mixíček a samozřejmě nikdo neumře. Ta korektnost nás zabije. Snad se trojka povede. 80%. ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

Bomba. Akorát je po letech trochu smutný, že Jurskej Park aktuálně nabízí to nejlepší ze svýho univerza v krátkometrážním akčním nátěru. Snad teď bude ve třetím filmu o hodně míň kecání a víc podobnejch vylomenin, tohle byl totiž skvělej návrat k adrenalinovým kořenům. Napětí od začátku do konce a výborný závěrečný titulky. ()

Toren 

všechny recenze uživatele

4/10. Byl jsem zvědav, ale tohle bylo příšerný klišé. Triky jsou na kraťas fakt parádní, ale jinak vůbec nechápu, co je na tom atmosférického, zajímavého či unikátního. Jen se tu opakují záběry z minulých dílů, stále se ignoruje logika (to, že se dino objeví na scéně a přitom nevydá ani špetku zvuku je tragédie), rodinka průměrná (to jejich komentování situace je čistý facepalm) a samotné finále doslova komický. Bída. Nejzajímavější na tom všem jsou závěrečné titulky, ale o trojku se fakt začínám solidně bát... ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Po událostech druhého Jurského světa jsem celkem zvědavý, jakým směrem se tvůrci vydají, a jednou z možných cest je právě tento kraťas. Jakým způsobem se vyrovná lidská populace s naprosto běžným a každodenním výskytem tvorů, kteří vymřeli před 65 miliony let? Tato "jurská jednohubka" nabízí vcelku slušnou akci, minimum děje a zajímavě pojaté titulky. Celé to však hodně sráží otravné herecké výkony. ()

Zajímavosti (1)

  • Snímek obsahuje potitulkové scény. (Duoscop)

Reklama

Reklama