Komentáře uživatelů k TV seriálu (58)

• Gemini

Jakže je to moje oblíbené anglické slůvko? Á, už vím - UNFUCKINGBELIEVABLE!!!!!(15.5.2003)

• Tosim

Michael Winslow je jediný, na kterého se dá dívat.(29.5.2003)

Takže keď sa pomaly potopila filmová séria nabehol seriál a maximálne otrepaný bez kúsku inovativnosti, takže nebola moc veľká šanca na úspech.(20.1.2008)

• tron

Hrozné. Aj v porovnaní s filmami.(15.3.2006)

• Boss321

Hodně trapný pokus svést se na úspěchu kdysi dávno skvělé filmové série, u níž ovšem kvalita každého dílu šla rapidně dolu.....(4.10.2008)

• robbiee

[imdb: 5.5/10] | me: Totalny shit.(17.6.2009)

• sepp

Radeji nez koukat na tenhle brak se jdete projit do lesa.(7.9.2003)

• lesumir

dalsi am. traparna(6.7.2007)

• playboxguest

Je to už nějakej ten pátek, co jsem několik dílů viděla, ale pamatuju si, že mě to bavilo víc, než filmy od třetího dílu.(1.1.2011)

• LiVentura

Ukradený nápad bez novot a síly přežít v tak silné konkurenci filmové série...!(30.7.2009)

• Flego

Tak toto už vážne hraničí s odpadkovým košom.(2.10.2007)

• sinp

Po natočení sedmého dílu to mělo skončit, jenže tvůrci měli zřejmě přehršel nápadů (nebo jim to tak aspoň připadalo). Naštěstí stvořily už jen seriál a je to dobře, protože 90% těch jejich nápadů nestojí za nic. Michael Winslow je kapitola sama pro sebe - chápu, že chtěl svojí slavnou roli využít až do úplného konce, ale tady mi připomínal jen ubohou karikaturu. Ostatní herci kopírují původní postavy (Mahoney, Lassard). Snad ani nemusím říkat, že jejich snaha tvrdě narazila. Atmosférou odletěl seriál od původních filmů pořádně daleko a gagů jsem si věru mnoho nevšiml. Tohle se nedá nazvat jinak než parazitováním, jelikož tenhle seriál parazituje na sedmém díle Policejní akademie, a ten parazituje na díle prvním. Značka s názvem Policejní akademie má jednoduše po tom všem stejnou cenu, asi jako posmrkaný papírový kapesník. I zastánci původních epizod už musí říkat dost. Takže už nikdy nic s názvem "policejní", nebo "akademie".(16.8.2005)

Tak tieto komédie, mám veľmi rada, viem si pozrieť hoci kedy a baviť sa viem vždy...hlavne niektoré pasáže zvlášť.(16.7.2009)

• Chrustyn

Další rejžování známého jména.(9.6.2010)

• Spinosaurus

Winslow už začíná být trapný.(25.9.2006)

• MáŠa

Hodnotím na základě prvního dílu, na ty další sem chuť už neměl.(21.3.2008)

Nemyslím si, že by se tento seriál musel nutně nacházet v žebříčku 200 nejhorších seriálů. Že se jednalo o naprostý úlet bez většího smyslu je jasné, ale já tu trapnost a hlavně neskutečné charaktery prostě bral a na "motýlka" se jednoduše zapomenout nedá:). Chci to vidět znovu, alespoň pár dílů!!!(22.8.2009)

• ScarPoul

priživovanie a to pozor na najhoršej sérií chápete tomu??(4.8.2008)

• Dale

S policajnou akadémiou to šlo od časti k časti dole vodou a toto je dokonalé vyvrcholenie. Nič stupídnejšie, čo sa pokúša byť vtipné, som nevidel. Aj Michael Winslow, na ktorom som sa v prvých dvoch „akadémiách“ dobre bavil, je tu trochu vypasený a poriadne trápny. O ostatných indivíduách, ktoré tu vystupujú sa je škoda zmieňovať. Seriózna konkurencia telenovelám.(4.4.2003)

• Kryton

Změněno na odpad po uzření jedné epizody po dlouhé době. Ideální na Novácké dopoledne, ale ne už tolik ideální pro pozorného diváka komedií. Parazit na kdysi slavné sérii.(26.11.2008)

<< předchozí 1 2 3