• bax
  odpad!

  Zaradenie tohto neviemčoho ako "Komédia / Krimi" mi príde ako silný sarkazmus. Vtipnosť tomuto dielku žalostne chýba a žije len z mena kedysi slávnej série, ktorá však klesla ku dnu zabudnutia po treťom diely. Winslow sa síce snažil sem tam navodiť atmosféru tej pravej policajnej akadémie, ako ju poznáme, ale vidno, že už aj on z toho asi dávno vyrástol. Škoda peňazí na výrobu tohto seriálu, ktoré sa radšej mohli využiť plnohodnotnejšie....(3.7.2007)

 • Sochorisko
  *

  Jako sice všechno, na co se v tomhle filmu podívám, je nedotažené, nepropracované nebo prostě úplně špatně, ale na druhou stranu, tenhle film nebyl natáčen kvůli napínavému ději nebo dobré pointě nebo podobně. Je natáčen jen kvůli hlodům a vtipům z amerického prostředí-btw. to se jim taky nepovedlo :D . Ale zkrátka musím uznat, že při prvním shlédnutí jsem se občas i zasmál. Aneb připomíná mi to nemlich stejně špatně hodnocený Kameňák. Opět, kultovka jak brno, ovšem naprosto nedotažená, bez děje.. Ale to je kapitola sama pro sebe..(5.4.2015)

 • Colonist
  odpad!

  Nestydím se to přiznat, vždycky jsem byl fanouškem filmů ze série "Policejní akademie", hlavně prvních tří dílů. A ačkoliv se kvalita filmové série od 4. dílu velkými skoky snižovala, já se čas od času podívám i na ty mnohdy trapné a nevtipné buranské poslední díly 4-7, protože se dá u toho vypnout mozek a nějaké dobré momenty se tam najdou. To ale není případ tohoto seriálu. Někdo chtěl ještě naposled vytřískat peníze ze slavného jména. Možná by mu to i prošlo, kdyby tvůrcům někdo vysvětlil význam slova "komediální". I ten nejtrapnější vtip z "Policejní akademie 7" je oproti většině vtipů v tomto seriálu inteligentním humorem. Nové postavy se snažily neúspěšně napodobovat charaktery z filmů. Michaela Winslowa jsem ani v původních filmech zrovna nemusel, ale nebudu tu o něm psát, že byl z herecké sestavy tohoto seriálu nejtrapnější - všichni byli na stejné odpadové úrovni, co si tak pamatuji. Ano, tento komentář píši jen ze vzpomínek, které bych ale nejraději zapomněl...(24.5.2008)

 • pravo
  *

  Wauw, veľmi slabé...slabulinké a až z veľmi veľkej diaľky a z obrovskou dávkou tolerancie troška pripomínajúce podstatu, z ktorej pochádza. Primitívny a detský humor v prostredí samých imbecilných indivíduí , bez štipky nápadu a originality je iba ďalším pokusom amíkov žmýkať úspešný materiál až do vyčerpania. Jedna hviezdička aj to skôr z úcty k filmovému predchodcovi.(24.9.2007)

 • Dale
  odpad!

  S policajnou akadémiou to šlo od časti k časti dole vodou a toto je dokonalé vyvrcholenie. Nič stupídnejšie, čo sa pokúša byť vtipné, som nevidel. Aj Michael Winslow, na ktorom som sa v prvých dvoch „akadémiách“ dobre bavil, je tu trochu vypasený a poriadne trápny. O ostatných indivíduách, ktoré tu vystupujú sa je škoda zmieňovať. Seriózna konkurencia telenovelám.(4.4.2003)