Naozaj netradičná forma boja proti zločinu: Skúste zločincov rozosmiať a potom ich zatknúť. Áno, možno práve tak sa dá charakterizovať výbava čerstvých kadetov, ašpirantov na prácu, ktorá všade vo svete vzbudzuje úsmev na tvári. Len málokto si pri pomyslení na mužov v uniformách nespomenie na niektorý z vtipov, ktorý tak sarkasticky komentuje ich schopnosť pokaziť všetko, do čoho sa pustia. Ale na druhej strane, úsmev odzbrojuje a na top ešte zločinci neprišli, pretože povedzme si pravdu, časokrát toho majú v hlave menej, ako naši hrdinovia. Ale aj chaos sa dá skrotiť. Chce to iba skúsenosti a disciplínu. Všetko ostatné je otázka času... Seriál Police Academy nadväzuje na megaúspešnú sériu celovečerných bláznivých komédii s rovnomenným názvom. (oficiální text distributora)

Colonist odpad!

Nestydím se to přiznat, vždycky jsem byl fanouškem filmů ze série "Policejní akademie", hlavně prvních tří dílů. A ačkoliv se kvalita filmové série od 4. dílu velkými skoky snižovala, já se čas od času podívám i na ty mnohdy trapné a nevtipné buranské poslední díly 4-7, protože se dá u toho vypnout mozek a nějaké dobré momenty se tam najdou. To ale není případ tohoto seriálu. Někdo chtěl ještě naposled vytřískat peníze ze slavného jména. Možná by mu to i prošlo, kdyby tvůrcům někdo vysvětlil význam slova "komediální". I ten nejtrapnější vtip z "Policejní akademie 7" je oproti většině vtipů v tomto seriálu inteligentním humorem. Nové postavy se snažily neúspěšně napodobovat charaktery z filmů. Michaela Winslowa jsem ani v původních filmech zrovna nemusel, ale nebudu tu o něm psát, že byl z herecké sestavy tohoto seriálu nejtrapnější - všichni byli na stejné odpadové úrovni, co si tak pamatuji. Ano, tento komentář píši jen ze vzpomínek, které bych ale nejraději zapomněl... ()

Sochorisko

Jako sice všechno, na co se v tomhle filmu podívám, je nedotažené, nepropracované nebo prostě úplně špatně, ale na druhou stranu, tenhle film nebyl natáčen kvůli napínavému ději nebo dobré pointě nebo podobně. Je natáčen jen kvůli hlodům a vtipům z amerického prostředí-btw. to se jim taky nepovedlo :D . Ale zkrátka musím uznat, že při prvním shlédnutí jsem se občas i zasmál. Aneb připomíná mi to nemlich stejně špatně hodnocený Kameňák. Opět, kultovka jak brno, ovšem naprosto nedotažená, bez děje.. Ale to je kapitola sama pro sebe.. ()

sinp

Po natočení sedmého dílu to mělo skončit, jenže tvůrci měli zřejmě přehršel nápadů (nebo jim to tak aspoň připadalo). Naštěstí stvořily už jen seriál a je to dobře, protože 90% těch jejich nápadů nestojí za nic. Michael Winslow je kapitola sama pro sebe - chápu, že chtěl svojí slavnou roli využít až do úplného konce, ale tady mi připomínal jen ubohou karikaturu. Ostatní herci kopírují původní postavy (Mahoney, Lassard). Snad ani nemusím říkat, že jejich snaha tvrdě narazila. Atmosférou odletěl seriál od původních filmů pořádně daleko a gagů jsem si věru mnoho nevšiml. Tohle se nedá nazvat jinak než parazitováním, jelikož tenhle seriál parazituje na sedmém díle Policejní akademie, a ten parazituje na díle prvním. Značka s názvem Policejní akademie má jednoduše po tom všem stejnou cenu, asi jako posmrkaný papírový kapesník. I zastánci původních epizod už musí říkat dost. Takže už nikdy nic s názvem "policejní", nebo "akademie". ()

Dale odpad!

S policajnou akadémiou to šlo od časti k časti dole vodou a toto je dokonalé vyvrcholenie. Nič stupídnejšie, čo sa pokúša byť vtipné, som nevidel. Aj Michael Winslow, na ktorom som sa v prvých dvoch „akadémiách“ dobre bavil, je tu trochu vypasený a poriadne trápny. O ostatných indivíduách, ktoré tu vystupujú sa je škoda zmieňovať. Seriózna konkurencia telenovelám. ()

pravo

Wauw, veľmi slabé...slabulinké a až z veľmi veľkej diaľky a z obrovskou dávkou tolerancie troška pripomínajúce podstatu, z ktorej pochádza. Primitívny a detský humor v prostredí samých imbecilných indivíduí , bez štipky nápadu a originality je iba ďalším pokusom amíkov žmýkať úspešný materiál až do vyčerpania. Jedna hviezdička aj to skôr z úcty k filmovému predchodcovi. ()