Savannah (TV seriál)

Savannah

Savannah

USA, 1996, 34x60 min

Robyn Lively, Jamie Luner, Shannon Sturges, David Gail, Paul Satterfield, Beth Toussaint, George Eads, Ray Wise, Anthony Griffith, Brian McNamara, Lisa Thornhill, David Lee Smith, Daniel Newman, Eduardo Yáñez, Mimi Kennedy, Jocelyn Seagrave, Ric Reitz, Ted Shackelford, Dennis Arndt, Daniel Greene, Thom Gossom Jr., Wilbur Fitzgerald, Deanna Dawn, Jayson Warner Smith, Leonard Mader, Ron Clinton Smith, Mary Nell Santacroce, Terrence Jenkins, Monyque Thompson Scott, Jill Jane Clements, Deidrie Henry, Bart Hansard, Russ McCubbin, Danny Nelson, J. Don Ferguson, Bob Hannah, Mark Oliver, Stephen Michael Ayers, Jim Peck, Wendy Phillips, Alexia Robinson, Debbie James, James Donadio, Jay Baker, Edith Ivey, Jim Grimshaw, Tommy Cresswell, L. Warren Young, Marc Gowan, C.K. Bibby, Terry Loughlin, Steve Carlisle, Nina Jones, Angela Elayne Gibbs, Elizabeth Omilami, Deborah Hobart, Lane Bradbury, Crystal Fox, Chris Snyder, Bruce Evers, Nate Bynum, April Bogenschutz, Geoff McKnight, Shannon Kenny, Vince Canlas, Scott Paetty
  • Gemini

Jižanské Melrose Place, jednou za měsíc zábavné, při každodenním vysílání nesnesitelné, bez jediného kladného hrdiny. Takže skoro jako ze života;)(23.5.2003)

První řada je slabší, unylejší a předvídatelná. Ve druhé je mnohem více zvratů, napětí i humoru. To, že se mi seriál líbil zavinila jednoznačně skvělá Jamie Luner a dokonalý krasavec a syčák Paul Satterfield. Nelze opomenout ani Raye Wise či BethToussaint Coleman. Nejvíce nesympatická je svatouškovská Shannon Sturges. Fungující chemie, slišná hudba a snesitelné dialogy, humor. Rozhodně lepší než ty přitroublé seriály pro puberťáky. Za mne 75%.(6.10.2017)

Ale no ! Ved to bola celkom sranda - vysoka skola intriganstva. A vobec to nebolo nekonecne roztahane. Slusne, 30 dielov a smytec.(13.7.2009)

• playboxguest

Dávám za dva, jelikož seriál považuju za totální zhovadilost bez špetky originality, ale abych pravdu řekla, před deseti lety jsem na nově nevynechala jediný díl :-)(1.1.2011)

• Tom Riddle

Mno, dívat jsem se začal kvůli Jamie Luner, která hrála mrchu Lexi v Melrose place, a tady pro změnu ztvárnila mrchu Peyton. Nezklamala mě. Není to zase tak špatná seriálová podívaná, plná klišé (únosy, ztráty paměti, předstírání smrti, věznění na hadí farmě mezi klecemi s pěstovanými zvířátky a tak), a Peyton je sympaťačka.(19.5.2007)