• Tom Riddle

Mno, dívat jsem se začal kvůli Jamie Luner, která hrála mrchu Lexi v Melrose place, a tady pro změnu ztvárnila mrchu Peyton. Nezklamala mě. Není to zase tak špatná seriálová podívaná, plná klišé (únosy, ztráty paměti, předstírání smrti, věznění na hadí farmě mezi klecemi s pěstovanými zvířátky a tak), a Peyton je sympaťačka.(19.5.2007)

První řada je slabší, unylejší a předvídatelná. Ve druhé je mnohem více zvratů, napětí i humoru. To, že se mi seriál líbil zavinila jednoznačně skvělá Jamie Luner a dokonalý krasavec a syčák Paul Satterfield. Nelze opomenout ani Raye Wise či BethToussaint Coleman. Nejvíce nesympatická je svatouškovská Shannon Sturges. Fungující chemie, slišná hudba a snesitelné dialogy, humor. Rozhodně lepší než ty přitroublé seriály pro puberťáky. Za mne 75%.(6.10.2017)

• Gemini

Jižanské Melrose Place, jednou za měsíc zábavné, při každodenním vysílání nesnesitelné, bez jediného kladného hrdiny. Takže skoro jako ze života;)(23.5.2003)

Ale no ! Ved to bola celkom sranda - vysoka skola intriganstva. A vobec to nebolo nekonecne roztahane. Slusne, 30 dielov a smytec.(13.7.2009)

• playboxguest

Dávám za dva, jelikož seriál považuju za totální zhovadilost bez špetky originality, ale abych pravdu řekla, před deseti lety jsem na nově nevynechala jediný díl :-)(1.1.2011)