The Trayvon Hoax: Unmasking the Witness Fraud that Divided America

kkarx

Joel Gilbert v tomto investigativním dokumentu týkající se jednoho z nejneslavnějších procesů v USA, který vyvolal řadu demonstrací a vedl ke vzniku hnutí Black Lives Matter odhaluje, že korunní svědkyně případu byla podvodnice, která byla ve skutečnosti sestrou přítelkyně zastřeleného Martina, která měla svědčit, ale k soudu nikdy nešla. Dále se z dokumentu z veřejně dostupných informací dozvídáme o stavu mysli a charakteru Martina, o jeho násilné minulosti, vztahu s přítelkyní a ambicí stát se podobně jako otec členem gangu. Celý případ byl od začátku médii prezentován jako rasový a nakonec se davu podařilo dotlačit jasný případ sebeobrany do procesu, který neměl žádné reálné opodstatnění ani s porotou s celkově podprůměrnou inteligencí šanci na jakýkoliv úspěch. Média naschvál přilévala olej do ohně a rozdmýchávala rasové nepokoje zmanipulovanými sestříhanými zprávami a demagogickým zpravodajstvím. Například média ukazovala fotku zastřeleného Martina, když mu bylo 12 let, ale v době kdy zaútočil na Zimmermana nebyl daleko od 18. roku života a byl to typický svalnatý černoch. Další hnus, kterého se liberálové dopustili, bylo sestříhání nahrávky Zimmermana, kde se ho policie ptá, jestli je podezřelý bílý, mulat či černý a on odpovídá, že vypadá jako černoch. Přičemž právě tahle otázka policejního dispečera byla CNN vystřihnutá, takže zůstala věta, že vidí podezřelého a ten vypadá jako černoch. Z Martina naopak udělali svatého, i když byl vyloučen ze školy kvůli tomu, že se u něj našlo náčiní ke krádežím, vyhledával bitky, praštil řidiče autobusu, byl drogově závislý, chtěl se stát členem gangu a plánoval koupit zbraň. Jak smutná vizitka americké justice po 30 letech od případu O.J. Simpsona proti kterému bylo sice enormní množství důkazů, které by stačilo na usvědčení 10 vrahů, ale převážně černošská porota ho osvobodila jen na základě jeho rasy. Člověka mrazí, že být i zde podobně rasistická černošská porota, pak by ani enormní množství důkazů ve prospěch obžalovaného Zimmermana nestačilo pro verdikt nevinen, ať by byly instrukce o "důvodných pochybností" jakékoliv. On měl namále i s touto dost liberální porotou (jak se ukázalo po procesu) a zachránila ho hromada důkazů a svědectví v jeho prospěch včetně očitého svědka, kterého obžaloba nebyl schopna nijak rozhodit. 16 hodin se rozhodovat o tak jasném případu, který se neměl nikdy dostat k soudu, je naprosto nepochopitelné až zarážející. Nyní tedy autor tohoto skvělého dokumentu dochází k tomu, že v podstatě celý případ byl založen na lži jednoho svědka. Předložil důkazy natolik silné, že Zimmerman nyní všechny zúčastněné této ohavnosti včetně prokurátora, žaluje za "konspiraci", "zlomyslnou obžalobu" a v případě svědka i za "falešné svědectví" s účelem Zimmermana kriminalizovat. Důsledky tohoto procesu trvají dodnes a nepřemýšlející lynčující dav Black Lives Matter se nyní v USA snaží získat nějakou politickou moc a odpustky za kriminální činnost. Opět vidíme rasově motivovanou obžalobu, po tom co bílý policista zasáhl proti opilému černochovi, který při řízení auta usnul a při zatčení napadl policisty, sebral jim tazer a vystřelil s ním po policistech. Policista ho v tu chvíli zastřelil a nyní je obžalován za vraždu, útok atd. Dle mnohých liberálních médií měl opilého řidiče prostě nechat odejít domů a odpustit mu řízení v opilosti, za což byl řidič již v podmínce! Takové šílenosti se dozvídáme z amerických levicových médií. V mnohých čtvrtích a městech se ujala anarchie. V Seattlu dokonce policie musela opustit budovu, kde přebývala, neboť liberální starostka ustoupila nátlaku vydírajícího davu, anarchisté obsadili celé čtvrtě, rabují obchody a ničí soukromý majetek. Ironicky jsou mnohými obětmi i černoši, které toto hnutí nezajímá. Donald Trump sice pohrozil, že pokud starostové nebudou jednat, pak situaci bude řešit on, ale to je myslím před volbami celkem nereálné. Nyní je v USA totéž ve větším měřítku to, co jsme viděli nedávno i u nás, kdy liberálové označovali každého, kdo nesouhlasil s jejich názory za rasisty. Běloši jsou v USA nyní někdy nuceni pokleknout a omlouvat se za svoje "bílé privilegium". Mnozí, kteří nesouhlasili s BLM byli vyhozeni z práce. Na závěr zpět k filmu. Člověk musí zatleskat invenci Gilberta při hledání pravdy, jeho logického smýšlení, a kolik práce, úsilí a peněz do toho sám vložil. Těším se na výsledek procesu proti falešné svědkyni a prokurátorovi. Jestli tohle Zimmerman s tak solidními důkazy nevyhraje, pak je jisté, že v USA vládne bezpráví založené na tlaku davu. Pokud vyhraje, bude to svědčit o statečnosti postavit se za pravdu. Každopádně se dá očekávat, že v případě výhry Zimmermana zůstane výsledek zcela nepovšimnut. Dokument se dá vidět na youtube přímo pod Gilbertovým účtem. () (méně) (více)