Žít se sebou (TV seriál)

Living with Yourself

• Austrálie

Living with Yourself

Komedie / Drama

USA, 2019, 3 h 40 min (Minutáž: 22–36 min)

Darren Lew

Anna Meredith

Jesse Gordon

Scénografie:

Kelly McGehee

Kostýmy:

Leah Katznelson
  • Hedy

Normální člověk, kdyby měl klon, tak by ho třeba ošukal nebo zabil nebo by začal dělat nějaké zábavné věci jako založení kultu, pokusit se vytvořit víc klonů nebo by dělal nějaké zločiny. Tohle je ale nudná píčovina o ničem. Děj se mrská od ničeho k ničemu jako ryba dusící se na vzduchu. Pavel Ruda je sice sympatický jinoch. Nyní jsou tam dokonce dva. To ale neznamená, že to bude zajímavé a zábavné. Vše dobré skončilo ve druhém díle. Pak už je to jen protáhnutá zbytečnost. Rick a Morty už tenhle koncept udělali a bylo to nespočetněkrát lepší než tohle. Některé části jsou tak nudné a trapné, že jsem se radši uchýlil k lepší zábavě. Tou zábavou bylo pozorování rychlosti růstu mých nehtů. Tak moc nudné to bylo. Sice jsem seriál nedokoukal ale pochybuji, že po pěti epizodách co se táhnou jako hovno připláclé na toaletní keramice se něco změní. Přijde mi jako kdyby si tvůrci vymýšleli co se v jednotlivých dílech stane rovnou na místě natáčen, a že jediné jejich scénáře byly prázdné papíry. Nudná blbost které dávám dvě hvězdičky jen za počet Pavlů kteří se v něm nacházejí.(8.12.2019)

ne zrovna originální nápad,ovšem poměrně originálně zpracovaný.Ještě snad v žádném filmu/seriálu který se dotýkal klonování u mě nevyvstávalo tolik otázek.Je nevěra když se váš partner vyspí s vaším klonem?Co kdy zabiju svůj klon?a další a další...Rudd je dobrý herec a tady zvládnul obě polohy velmi dobře.Hlavně "originálního" Milese,kterého jsem střídavě litoval a nenáviděl.Snad jen ten konec byl takový prdelní a mohli si ho tvůrci odpustit...70%(23.10.2019)

Bavilo mě toho dost. Rudd. Díl z jejího pohledu. Atmosféra, když to celý přešlo do temnějšího modu. Přesto Žít se sebou působí jako hrstka super nápadů, který ale někdo zmuchlal a netrefil se do koše. Chybí mu kyt. Víc vztahovejch analogií, tenze, ale i prostý logiky (situace typu "manželka si nevšimne, že jí v podkroví dupe chlap" nebo časový lapsy v posledním dílu). Potenciálně velká šleha. Bohužel jenom potenciálně.(30.10.2019)

O seriálu jsem v podstatě nic nevěděl až do této doby, kdy mi ho začal podsouvat Netflix. A nakonec proč mu vlastně nedat šanci, když tam hraje sympaťák jako Paul Rudd a má to neotřelý námět. Původní nápad má rozhodně něco do sebe, a i když se pak vydává jiným směrem, než bych čekal, tak stojí za pozornost. Navíc klade otázky, které mě nenapadlo pokládat. Zvláštní, jak člověk dokáže žárlit sám na sebe. Vcelku mě to pobavilo, jen ten úplný závěr s oznámením trochu zklamal, protože necítím potřebu k další sérii. Body dolů za pobočku FBI, ta byla úplně mimo.(5.12.2019)

Paul Rudd má ve svých filmech celkem dvě herecké polohy a tady je naplno zužitkoval (myšleno v dobrém). Dost mě mrzel ten limonádový konec, vždyť to celé gradovalo tak hezky, že z toho mohlo být hutné psychodrama, které by rozvedli ve druhé sezóně. Parádní byla Aisling Bea, která vypadá jako mladší verze Rachel Weisz.(23.10.2019)