Reklama

Reklama

Žít se sebou

(seriál)
  • USA Living with Yourself (více)
Trailer

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Citově vyprahlý Miles podstoupí v lázních v obchodním centru podivný rituál. Když se probudí, zjistí, že je nahrazen lepší verzí sebe sama. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Niečo čo prudko funguje na výbornej preformácii Paula Rudda. Trochu sci-fi zápletka, ktorá prechádza až do Osho- idných rozmerov uvedomenia funguje na rovinách komédie aj drámy. Dokonca sa z nej stáva natoľko zaujímavý koncept fungujúci aj ako oddychovka aj ako niečo na zamyslenie - hoci je to zamyslenie lightové. Každopádne som zvedavý kam sa to bude uberať. Má to nábeh, aby sa to stalo niečím príjemným. Jediná výtka - Tá špeciálna devíza FBI. Inak spokojnosť. 1 séria - 80% ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Tady měl někdo skvělej nápad, ale nakonec ho bohužel nedokázal pořádně uchopit. Od třetí epizody příběh drhne, a pak upadá do nenapínavé nudné slátaniny s podivným zakončením. Paul zahrál obě role velmi dobře, ale já se nemůžu zbavit pocitu, že z toho přes všechnu tu snahu nakonec stejně vyšel jako suchar. Tři hvězdičky za Piňa colada song, pro ten mám velkou slabost. ()

Reklama

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Označení "Mix komedie, devadesátek a Black Mirror je na místě", doba do nás hučí, že máme být sebevědomí a máme mít rádi samy sebe, abychom mohli mít rádi život, ale tenhle seriál jasně ukazuje, že kdybychom měli přesnou kopii sama sebe doma, bylo by to s tou sebeláskou ještě těžší než to je, protože co může bejt horší, než závist a žárlivost praktikovaná sama na sobě. Líbí se mi jak vždycky, když už to vypadá, že seriál sklouzne moc do komedie, začne hrát pesimistická melodie a celé se to rázem stočí jinam. Na jedno odpoledne super, ale souhlasím s Vxxx, s poslední epizodou jsem si taky říkala: "Ty vole, snad nechtěj zabít celou myšlenku klonování a přejít jen na další (slabší) variaci You me her." ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Sympatická oddechovka s klonovacím námětem, ala Jako vejce vejci. Rudd si neskutečně dává obě herecké polohy. Jeho zničený a nudný Miles je nečekaně realistický a uvěřitelný. Zatímco sledovat šťastného Milese nořit se do deprese je prostě legrace s geniálním finále před zrcadlem. Závěr to malinko shodí do bezpečné polohy, ale v zásadě s tím nemám problém. Není to žádná superpyschologická sci-fi sonda, ale kvalitní zábava na půl hodiny k obědu nebo před spaním. ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Paul Rudd? Toho chlapa já prostě žeru! Ať už jeho horší, nebo lepší verzi, peckovní jsou oba. Vždy, když to začne trošku sklouzávat, přijde s nějakým gestem, nebo hláškou a mně se zase líp dýchá. Ideální, pohodová a hlavně inteligentní oddychovka, kterou nelze jinak, než vřele doporučit. Konec, nekonec. ()

Galerie (51)

Zajímavosti (1)

  • Miles Elliot v seriáli niekoľko krát spomenie, že sa narodil v New Jersey, rovnako ako jeho predstaviteľ Paul Rudd. (belinko)

Reklama

Reklama