My z Kačerova

• Česko Kačeří příběhy (více)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (více)

Série(4) / Epizody(100)

Strýček Skrblík a jeho tři synovci, Dulík, Bubík a Kulík. Kdo by neznal tyto kačery z Kačerova? Když Skrblík, lakomý milionář sídlící v honosné vile, zrovna nestřeží své peníze před zákeřnými Rafany, vydává se na výpravy za dalším bohatstvím. A jeho malí synovci mu v tom pomáhají po boku Rampy McKváka. Proti nim ale stojí dva silní protivníci, Magika von Čáry a kačer Hamoun. Jejich výpravy ale vždy dopadnou dobře a doma na ně už čeká paní Čvachtová a samozřejmě čas od času hostující kačer Donald. (Zoiberg)

Recenze uživatele Tommassi3 k tomuto seriálu (30)

My z Kačerova (1987)

Legendární seriálová pecka a rozhodně vrchol tvorby studia, která provázela dětství hned několika generací, která mě kdysi okouzlila dobrodružstvími á la Indiana Jones, i na odkazy vůči němu mnohokrát dojde, a dnes zase svojí formální stránkou, když si důsledně pohrává s estetikou starších disneyovek a aktualizuje ji.. Po dlouhé sebereflexivní úvaze nedokážu jmenovat další projekt, jehož síle nostalgie bych dnes ještě podlehl, zvlášť s takovou chutí.. ()

Patálie s pokladem (1987) (S01E02)

"Ihned prodat všechny akcie McDonald's !!" ;) ()

Tři kachny kondora (1987) (S01E03)

"Co to má s hlasem ?? Chytil jsem ho snad pod krkem ??" ;) ()

Mezi námi dvojníky (1987) (S01E06)

"Co to tu děláš, Dulíku ?? A jak jsi to všechno mohl sníst ?!" - "Úplně v klidu !! Ale ta polívka se bránila jako o život !!" ;) Vypusťte klony.. Skvostná epizoda plná odkazů ke kultovním bijákům, která poskytla dostatek materiálu pro samotnou úvodní titulkovou znělku.. ()

Roboti rabijáci (1987) (S01E10)

"Nebojte, pane Skrblíku !! Tentokrát jsem mozkem robotů já.." - "No, toho jsem se bál, Šikulo !!" ;) ()

Válka stínů (1987) (S01E11)

"Chudák Magika !! Ještě pořád se bojí vlastního stínu.." ;) ()

Kačer z Aquatrazu (1987) (S01E15)

"Nakonec asi ten starý Skrblík nebude tak špatný !!" - "I jako tanečník ujde.." ;) ()

Černá velryba (1987) (S01E37)

"Konečně dostanu svoji Mobilovu cenu !! Kačerstein, Hejrovský a teď Zkumavka !!" ;) ()

Váhání nad váhami (1987) (S01E39)

"Šikulo, někdy mám vážně nutkání ti zvednout plat !!" ;) ()

Srdce nad zlato (1987) (S01E41)

"Co to děláš, Rampo ??" - "Relaxuju mozek !!" - "Jak můžeš relaxovat něco, co nemáš ??" ;) ()

Kačeři na divokém západě (1987) (S01E42)

"Právě nám definitivně došel benzín, pane Skrblíku !!" - "Dobře Johane, odtlačte auto domů a na zbytek dne si vemte volno !!" ;) Skvostná epizoda.. J.R. Pudding mě odrovnal.. ()

Lupiči bájné harfy (1987) (S01E45)

"Havrane, zapiš si poznávací značku toho stolu !!" ;) Jedna z nejkultovnějších epizod s bájnou harfou, minotaurem a Magikou von Čáry.. ()

Skrbelka (1987) (S01E47)

"Opusťte ementál !! Eehm, tedy loď !!" ;) ()

Agent 00 Kvák (1987) (S01E48)

"Potřebuji otestovat svůj blbuvzdorný systém a Rampa je zkrátka nejvhodnější kandidát.." ;) ()

Johanova vzpoura (1987) (S01E50)

"Jakou zeleninu máte radši, générale ?! Dušenou nebo mraženou ??" ;) ()

Neztroskotatelný Hindentanic (1987) (S01E57)

"Konečně nebyl bych Kačer Skrblík, abych nedokázal vydělat i na katastrofě.." ;) ()

Špionem proti svojí vůli (1987) (S01E62)

"Kdo vám dovolil sem vstoupit ??" - "Zaklepat na křišťálové korálky je dost obtížné.." ;) ()

Všechny kachny na palubu (1987) (S01E63)

"Vedle mě bude i Darth Vader asi tak děsivý jako ozdoba na kapotě Mercedesu.." ;) ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (více)