poster

Ren a Stimpy (TV seriál)

 • USA

  The Ren & Stimpy Show

Animovaný / Komedie

USA / Kanada, 1991, 52x22 min

 • HrabeKrvesaj
  *****

  Absolutní kult, který infiltroval onehdá do mé stále nevinné dětské duše. Retardované vtípky o prdech, různých zaschlých tělesných sekrecích a vánoční speciál v hlavní roli se Smrádkem, to bylo něco. S odstupem cca 15ti let, kdy jsem se studiu této zvrácenosti rozhodl věnovat více času mé nadšení nikterak neopadlo, ba naopak. První dvě série z ruky Johna K. jsou óda na chorý mozek, poté, co jej z nickelodeonu vyšoupli, show ztratila ducha, sic to šílené dílo zůstalo i nadále. Adult party jsem shlédl jen pár dílů, dle mého názoru je to krok vedle. Co se mi na show právě vždy líbilo byla ta esence demence, hnusu a negativismu zabalená do infantilního hávu (proto to taky v TV ze začátku chodilo odoledne). Nicméně, i tak dávám plný počet. Yes sir, I like it!(9.7.2012)

 • DJ Obelix
  *****

  Kdyz zhlednu takovyto serial, jakym je Ren a Stimpy, vzdy premyslim, kolik dusevnich chorob se muselo sejit v autorove mysli, nez neco takoveho zplodil. Ano, toto je druh humoru, ktery mi skutecne sedi - naprosto nelogicky, obhroubly, ale o to vice genialni. Reklama na poleno ci hry typu "Nemoč na elektricky plot" radim do sveho osobniho zlateho fondu tohoto druhu humoru(3.3.2007)

 • Martrix
  *****

  Už je to hodně dávno, kdy běžel tento seriál v TV. Nicméně doteď nevěřícně kroutím hlavou, když si vzpomenu na scénu, kde se Stimpy shání po svém prdu a ptá se šušňů přilepených pod stolem, jestli ho neviděli :o)) Ano, to je Ren a Stimpy. Pro většinu lidí je to hnusně namalovaná slátanina o dvou humusácích, ve kterých by jen málokdo poznal kocoura a čivavu. No a to je přesně ten důvod, proč se na to dobře dívá hlavně nám chlapům. Většina ženských se totiž po pár záběrech znechuceně zvedne a půjde raději žehlit, nebo si dloubat beďary do koupelny. A vy se můžete u TV chechtat a šklebit jak se vám zlíbí, aniž by jste poslouchali fujování a negativní připomínky vaší drahé polovičky. Prostě Ren a Stimpy je seriál pro ty z vás, kteří víte, jak je povznášející pár dní se nesprchovat, prdět v kině a neměnit si ponožky dokud nezůstanou přilepené v botě :o))(14.11.2017)

 • anderson
  ****

  Ja si pamätám ako to bežalo v začiatkoch tv NOVA. Ale nie ráno, "odpoledne" ani v neskorých večerných hodinách. Ale o 18.30 hodine vo všedné dni. To som v tej dobe sledoval DINOSAUROV, KUTILA TIMA, KVÍTKO, NA ZDRAVÍ ... a ajhľa jedného dňa čumím ako si dve kreslené príšery strkajú prsty do uší a žerú ... No bol to hnus a ja ani nikto z našej triedy sme nemohli uveriť, že je niečo podobné možné vysielať pre deti. Ale dočerta, bola to taká nehorázna prča, že nemožem ísť pod 4. (3.10.2009)(3.10.2009)

 • Paldini
  *****

  Seriál, který běžel kdysi dávno v televizi na stanici Nova v odpoledních hodinách. Po pár dílech někomu došlo, že tento animák asi nebyl točen pro děti, že je to čas pro tento seriál dost nevhodný a tak byl přesunut do nočních hodin. No, už jsem v té době odrostl dětským střevícům, a tak mě fóry o smrdutém podpaží, prdech, smradlavých ponožkách, zkažených zubech, ušním mazu, posraných spodkách a dalších chuťovkách celkem bavily. V některých dílech, např. v tom hororovém o strašidelném domě, může divák zaregistrovat odkazy na známé filmy jako Psycho a na Texaský masakr motorovou pilou, což dětský divák neocení. V seriálu vystupuje několik velmi bizarních postaviček. Nejen vychytralá rachitická čivava Ren a tlustý přihlouplý kocour Stimpy, ale i superantihrdina Práškový Topinkář, nechutná víla Zubnička anebo Poleno. A proto si zazpíváme oblíbenou píseň:"Co se válí po schodech a na psa má spadeno? Co se dá jíst i příborem? Je Poleno."(3.2.2006)

 • - Podľa seriálu boli vytvorené hry pre PC, Segu, Game Boy, Playstation atď. (Lebensmittel)