Komentáře uživatelů k TV seriálu (56)

Škoda, že už na Nově takové seriály nedávají, teď jsou všude jen trapná Ordinace a Ulice, do toho ještě ta hnusná Expozitura, jak já nesnáším ty Český seriály. Všechny bez kousky hereckýho umu a telentu, i tahle 13 letá holka umí hrát lépe než ti naši Pro herci. 4 Hvězdy za krásné vzpomínky z dětství.(25.11.2011)

Tenkrát jsem na tenhle seriál docela koukal. Vždycky si pamatuju ty úvodní titulky jak se tam Alex roztejká v tu vodu a dycky jsem si řikal jak je to hrozně hustý. Dneska už bych na to asi nečuměl, ale přecijenom jsem se na jeden díl po dlouhý době podíval. A docela se to dalo. Nevidím potom důvod, proč bych ten seriál měl tolik kritizovat. Tenkrát mě bavil a tím svůj cíl vlastně splnil.(30.7.2010)

• hirnlego

Sakra, jak já jí kdysi záviděla její podělané schopnosti! Co jsem však už nezáviděla, byli její vypatlaní kamarádi a nekamarádi a také silně zapáchající scénář seriálu, né nepodobný ošklivému slovu na "s". Ale za tu nostalgii...i tu druhou přihodim, no...(6.11.2006)

Snad všechny ze Supermaxovských seriálů se vyznačovaly fenomenálními znělkami. Nejinak je tomu i v případě dívky Alex Mackové, které se jednoho dne náhodou připlete do cesty barel s podivnou chemikálií. Ten se na ni vylije a obdaří ji schopnostmi, které jsem jí díl co díl záviděla (určitě je nás víc:) a nehorázně jsem si přála, abych je měla taky a mohla se kdykoliv přeměnit na tu tekutou hmotu:)(25.6.2011)

Horší Nickelodeon.(26.8.2009)

Jedna z nezapomenutelných klasik seriálového období mého dětského života.(13.12.2007)

Tri predevsim z nostalgie. V detstvi to byla nahodou vyborna zabava :-D(18.4.2008)

Super seriál, ale tak ako decká sme boli nenároční tak čo si budeme hovoriť:)(17.7.2010)

No, proč lhát... V dětství jsem to těžce žrala. Teď by to bylo mnohem horší... Asi proto to už to v televizi nedávaíí (alespoň v mém dosahu).(13.10.2007)

Nejlepší rozteklá holka široko daleko.(30.11.2007)

abych byla upřímná, pamatuju si z toho jen velmi, velmi málo, ale vím, že se mi to tehdy hrozně líbilo, takže nemůžu jinak :)(30.12.2007)

50 % a podívat se dnes, asi bych dal míň.(25.5.2011)

Jako dítě jsem se tím velmi bavila :)(6.4.2011)

• depony

Jo, tak hlavní hrdinka mi byla sympatická ... ten zbytek už byl slabší, ale myslím, že to bylo částečně i tím, že ty postavy byly nejspíš parodií ... nebo se pletu? :))(5.2.2007)

• Marek1991

Nepatrilo to medzi moje obľúbené seriály, ale zas totálna hlúposť to nebola. Nemusel som to, nebavilo ma to, bolo to podľa mňa divné, hlavne tým, že to sledovali najmä deti a mládež. Bola to taká divná zmeska, ktorá sa mi nepáčila a preto to hodnotím na 20%.(2.9.2012)

• verbst

Jako malýho mě to bavilo. Taky sem se chtěl rozpustit a zmizet ze školy ale vyrostl jsem z toho a zjistil, že už to není tak cool jak to bývalo. Za nostalgii dávám **(15.1.2008)

Ale jo, jako dítě jsem to měl celkme rád....(18.12.2008)

Alex Macková, jak jsem na ni mohla zapomenout. Tuším, že to běželo na Supermaxu. Pamatuji si už jen malé útržky. Asi už začínám opravdu stárnout. Já jsem snad celou základní školu proseděla u televize, jinak to snad ani není možné. Teď už se ničemu nedivím. Co objevím příště za perlu? Určitě něco šíleného.(18.3.2009)

v určitom veku to nebolo zlé ...(25.12.2012)

• willow666

Hvězdička navíc za nostalgii :)(21.8.2007)

• zdepapepa

Proč jsem to vůbec tenkrát sledoval? ^_^ je asi dobře že to zapadlo v propadlišti dějin...(25.1.2008)

<< předchozí 1 2 3