Snad všechny ze Supermaxovských seriálů se vyznačovaly fenomenálními znělkami. Nejinak je tomu i v případě dívky Alex Mackové, které se jednoho dne náhodou připlete do cesty barel s podivnou chemikálií. Ten se na ni vylije a obdaří ji schopnostmi, které jsem jí díl co díl záviděla (určitě je nás víc:) a nehorázně jsem si přála, abych je měla taky a mohla se kdykoliv přeměnit na tu tekutou hmotu:)(25.6.2011)

Škoda, že už na Nově takové seriály nedávají, teď jsou všude jen trapná Ordinace a Ulice, do toho ještě ta hnusná Expozitura, jak já nesnáším ty Český seriály. Všechny bez kousky hereckýho umu a telentu, i tahle 13 letá holka umí hrát lépe než ti naši Pro herci. 4 Hvězdy za krásné vzpomínky z dětství.(25.11.2011)

Tenkrát jsem na tenhle seriál docela koukal. Vždycky si pamatuju ty úvodní titulky jak se tam Alex roztejká v tu vodu a dycky jsem si řikal jak je to hrozně hustý. Dneska už bych na to asi nečuměl, ale přecijenom jsem se na jeden díl po dlouhý době podíval. A docela se to dalo. Nevidím potom důvod, proč bych ten seriál měl tolik kritizovat. Tenkrát mě bavil a tím svůj cíl vlastně splnil.(30.7.2010)

Báječný, vtipný a nenásilný seriál vhodný pro dospívající mládež i pro dobré lidi, pitomce a hulváty asi nepobaví. Na internetu se však z asi 75ti epizod nedá stáhnout asi pětina z nich, hlavně ve třetí řadě. Na všech místech jsou ostatní epizody mimo tyto. Dabing hlavní postavy je v polovině jiný, v první a čtvrté řadě dabuje Klára Sochorová, ve druhé a třetí řadě zase Jana Čtvrtecká, jinak dabing téměř všem zůstane. Je slyšet, že dabérský tým je tentýř jako u seriálu Komisař Rex. Zápletka se skoro nevyvíjí, každý díl je originální a o něčem jiném, avšak obrat začíná právě v těch chybějících dílech a dozvuk má vše koncem čtvrté řady. Tady na ČSFD chybí uvedení představitele Johna Marzilliho, což je velká škoda, protože v prvních třech řadách představuje vtipnou a zlomyslnou vedlejší postavu, ve čtvrté řadě se vyskytuje jen párkrát a dabing má ojediněle změněný. John Marzilli také ztvárnil výbornou roli v PS1 titulu Soviet Strike, tentokrát seriózně, bez vtípků a legrácek.(28.1.2018)

Alex Macková, jak jsem na ni mohla zapomenout. Tuším, že to běželo na Supermaxu. Pamatuji si už jen malé útržky. Asi už začínám opravdu stárnout. Já jsem snad celou základní školu proseděla u televize, jinak to snad ani není možné. Teď už se ničemu nedivím. Co objevím příště za perlu? Určitě něco šíleného.(18.3.2009)