Reklama

Reklama

Tajuplný svět Alex Mackové

(seriál)
  • USA The Secret World of Alex Mack (více)
Drama / Fantasy / Sci-Fi / Thriller
USA, (1994–1998), 31 h 11 min (Minutáž: 23–24 min)

Hrají:

Larisa Oleynik, Meredith Bishop, Darris Love, Michael Blakley, Dorian Lopinto, Benjamin Kimball Smith, Natanya Ross, Louan Gideon, (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(78)

Obsahy(1)

Alex Macková je obyčejná 13letá holka se všedními starostmi. Její život však radikálně změní jedna dopraví nehoda. Nákladní automobil, převážející nebezpečný odpad z nedaleké chemičky, havaruje a nebohou dívku potřísní experimentální látka GC-161. Od této chvíle Alex ovládá telekinezi, dokáže metat elektrické výboje nebo se přeměnit do tekuté formy. Všechny tyto vlastnosti jí často pomohou ze situací v nichž jde o holý život, neboť po ní pátrají lidé, kteří už se nemůžou dočkat až si na chemikálií zasaženém děcku vyzkouší své nehumánní pokusy. Na boj proti těmto zlosynům naštěstí není sama. Vždy se může spolehnout na nejlepšího přítele Raye a na svou geniální sestru, jenž se díky své zálibě v přírodních vědách snaží přijít na způsob, jak sourozence dostat zpět do normálu. (BlackMount)

(více)

Recenze (57)

Nach 

všechny recenze uživatele

Na ten seriál si moc dobře pamatuji. Takže vím, že jsem u něj každý víkend ráno seděl a těšil se na nový díl. I když dneska už bych to vše vnímal daleko chladněji - ba i v hodnocení, bych šel na maximálně dvě slunce - reflektuji zde právě své postoje z dětství. A už jen pro ně tu jednu hvězdu nostalgie přidám. A nedívejte se na mě tak. Vím, že je to obsahově úplně pitomé, ale nemohu jinak. 65% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Tenkrát jsem na tenhle seriál docela koukal. Vždycky si pamatuju ty úvodní titulky jak se tam Alex roztejká v tu vodu a dycky jsem si řikal jak je to hrozně hustý. Dneska už bych na to asi nečuměl, ale přecijenom jsem se na jeden díl po dlouhý době podíval. A docela se to dalo. Nevidím potom důvod, proč bych ten seriál měl tolik kritizovat. Tenkrát mě bavil a tím svůj cíl vlastně splnil. ()

Reklama

blackrain 

všechny recenze uživatele

Alex Macková, jak jsem na ni mohla zapomenout. Tuším, že to běželo na Supermaxu. Pamatuji si už jen malé útržky. Asi už začínám opravdu stárnout. Já jsem snad celou základní školu proseděla u televize, jinak to snad ani není možné. Teď už se ničemu nedivím. Co objevím příště za perlu? Určitě něco šíleného. ()

mcvpn 

všechny recenze uživatele

Pridávam štvrtú hviezdičku z nostalgie, lebo toto si nezaslúži 54% na to, aké mám skvelé spomienky na tento seriál. Alex som ako malý zbožňoval, i keď nedávno som si to pozrel a už to nemalo to kúzlo, ale možno to bolo preto, že som si to pozrel v originálnom znení, nie s dabingom. Pre deti vo vhodnom veku je to však určite skvelá voľba. ()

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Snad všechny ze Supermaxovských seriálů se vyznačovaly fenomenálními znělkami. Nejinak je tomu i v případě dívky Alex Mackové, které se jednoho dne náhodou připlete do cesty barel s podivnou chemikálií. Ten se na ni vylije a obdaří ji schopnostmi, které jsem jí díl co díl záviděla (určitě je nás víc:) a nehorázně jsem si přála, abych je měla taky a mohla se kdykoliv přeměnit na tu tekutou hmotu:) ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama