Alex Macková, jak jsem na ni mohla zapomenout. Tuším, že to běželo na Supermaxu. Pamatuji si už jen malé útržky. Asi už začínám opravdu stárnout. Já jsem snad celou základní školu proseděla u televize, jinak to snad ani není možné. Teď už se ničemu nedivím. Co objevím příště za perlu? Určitě něco šíleného.(18.3.2009)

Ani takový nadšenec jako já, který rozděluje věci z bývalého Supermaxu na dobré a špatné, nemůže dát tomuhle pět hvězd. Prostě to nejde. Dřív jsem to měl hodně rád, dokonce bych se na to asi i podíval znovu, i když tím zruším kouzlo a bude to jen hloupý seriál. A to nechci. Zavírám snad oči před jasnou pravdou ? Utíkám před realitou do hřejivé kolébky nostalgie ? Sakra ano, teď se dívám na naprosto jiný druh seriálů a filmů, ale dětství zůstává nedotčeno. Heh. Ale vždy jsem měl slabost pro filmy/seriály, kdy hlavní hrdina musel něco skrývat. Sledoval spletitou pouť za odhalením svých schopností nejdříve jednomu člověku a na konci možná i všem. Tak jako tak, je to u mě úspěšný vzorec.(2.3.2009)

Tenkrát jsem na tenhle seriál docela koukal. Vždycky si pamatuju ty úvodní titulky jak se tam Alex roztejká v tu vodu a dycky jsem si řikal jak je to hrozně hustý. Dneska už bych na to asi nečuměl, ale přecijenom jsem se na jeden díl po dlouhý době podíval. A docela se to dalo. Nevidím potom důvod, proč bych ten seriál měl tolik kritizovat. Tenkrát mě bavil a tím svůj cíl vlastně splnil.(30.7.2010)

Škoda, že už na Nově takové seriály nedávají, teď jsou všude jen trapná Ordinace a Ulice, do toho ještě ta hnusná Expozitura, jak já nesnáším ty Český seriály. Všechny bez kousky hereckýho umu a telentu, i tahle 13 letá holka umí hrát lépe než ti naši Pro herci. 4 Hvězdy za krásné vzpomínky z dětství.(25.11.2011)

Snad všechny ze Supermaxovských seriálů se vyznačovaly fenomenálními znělkami. Nejinak je tomu i v případě dívky Alex Mackové, které se jednoho dne náhodou připlete do cesty barel s podivnou chemikálií. Ten se na ni vylije a obdaří ji schopnostmi, které jsem jí díl co díl záviděla (určitě je nás víc:) a nehorázně jsem si přála, abych je měla taky a mohla se kdykoliv přeměnit na tu tekutou hmotu:)(25.6.2011)