Ani takový nadšenec jako já, který rozděluje věci z bývalého Supermaxu na dobré a špatné, nemůže dát tomuhle pět hvězd. Prostě to nejde. Dřív jsem to měl hodně rád, dokonce bych se na to asi i podíval znovu, i když tím zruším kouzlo a bude to jen hloupý seriál. A to nechci. Zavírám snad oči před jasnou pravdou ? Utíkám před realitou do hřejivé kolébky nostalgie ? Sakra ano, teď se dívám na naprosto jiný druh seriálů a filmů, ale dětství zůstává nedotčeno. Heh. Ale vždy jsem měl slabost pro filmy/seriály, kdy hlavní hrdina musel něco skrývat. Sledoval spletitou pouť za odhalením svých schopností nejdříve jednomu člověku a na konci možná i všem. Tak jako tak, je to u mě úspěšný vzorec.(2.3.2009)

Alex Macková, jak jsem na ni mohla zapomenout. Tuším, že to běželo na Supermaxu. Pamatuji si už jen malé útržky. Asi už začínám opravdu stárnout. Já jsem snad celou základní školu proseděla u televize, jinak to snad ani není možné. Teď už se ničemu nedivím. Co objevím příště za perlu? Určitě něco šíleného.(18.3.2009)

Pridávam štvrtú hviezdičku z nostalgie, lebo toto si nezaslúži 54% na to, aké mám skvelé spomienky na tento seriál. Alex som ako malý zbožňoval, i keď nedávno som si to pozrel a už to nemalo to kúzlo, ale možno to bolo preto, že som si to pozrel v originálnom znení, nie s dabingom. Pre deti vo vhodnom veku je to však určite skvelá voľba.(4.8.2019)

Tenkrát jsem na tenhle seriál docela koukal. Vždycky si pamatuju ty úvodní titulky jak se tam Alex roztejká v tu vodu a dycky jsem si řikal jak je to hrozně hustý. Dneska už bych na to asi nečuměl, ale přecijenom jsem se na jeden díl po dlouhý době podíval. A docela se to dalo. Nevidím potom důvod, proč bych ten seriál měl tolik kritizovat. Tenkrát mě bavil a tím svůj cíl vlastně splnil.(30.7.2010)

Báječný, vtipný a nenásilný seriál vhodný pro dospívající mládež i pro dobré lidi, pitomce a hulváty asi nepobaví. Na internetu se však z asi 75ti epizod nedá stáhnout asi pětina z nich, hlavně ve třetí řadě. Na všech místech jsou ostatní epizody mimo tyto. Dabing hlavní postavy je v polovině jiný, v první a čtvrté řadě dabuje Klára Sochorová, ve druhé a třetí řadě zase Jana Čtvrtecká, jinak dabing téměř všem zůstane. Je slyšet, že dabérský tým je tentýř jako u seriálu Komisař Rex. Zápletka se skoro nevyvíjí, každý díl je originální a o něčem jiném, avšak obrat začíná právě v těch chybějících dílech a dozvuk má vše koncem čtvrté řady. Tady na ČSFD chybí uvedení představitele Johna Marzilliho, což je velká škoda, protože v prvních třech řadách představuje vtipnou a zlomyslnou vedlejší postavu, ve čtvrté řadě se vyskytuje jen párkrát a dabing má ojediněle změněný. John Marzilli také ztvárnil výbornou roli v PS1 titulu Soviet Strike, tentokrát seriózně, bez vtípků a legrácek.(28.1.2018)