Reklama

Reklama

Ďábelská harmonie

  • Velká Británie The Devil's Harmony
Krátkometrážní / Horor
Velká Británie, 2019, 14 min

Kiera je ve škole šikanována. Je totiž podivínskou kapitánkou klubu a cappella a snadným terčem. Alespoň se to zdá. Ve skutečnosti je její klub a cappella obestřen tajemstvím, nadpřirozenou mocí – když zahrají "Ďábelskou harmonii", posluchači se ocitnou ve stavu katatonického, nekonečného spánku. Pomocí této síly se dívka tajně pomstí svým nepřátelům. Dokud jí jeden bývalý charismatický tyran nezačne projevovat svou náklonnost a ona nakonec změní názor. (Cinemax)

(více)

Recenze (4)

Ondak 

všechny recenze uživatele

No nevím, spíše jsem asi rád, že to má jen 14 min. Natočené je to dobře, myšlenka zajímavá, ale ten děj je totálně stupidní nehledě na konec, u kterého jsem se (bohužel) zasmál. Film bych do kategorie hororů nepřiřazoval. Spíše umělecký film o šikaně. ()

Fanita 

všechny recenze uživatele

Haha ja fakt neviem, čo si mám o tomto myslieť, ale zasmiala som sa schuti nahlas pri tom konci. Strašný bizár tento filmík, ale krásne natočený, prostredie úžasné a vizuál tiež. A Leo za všetky hviezdičky... ()

Reklama

Hemlock odpad!

všechny recenze uživatele

Jediné pozitivum na této 14ti minutové sračce je to, že jsem si u ní řádně vyčistil zuby. Kdo má život rád, zvolí jinou harmonii... ()

Milo384 

všechny recenze uživatele

Krátká povídka o šikaně a pomstě. Dobře natočeno a odehráno. Mělo to dobrou zápletku. Konec je zvláštní, ale zasmál jsem se (jestli to byl účel). 3-4* ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama