Reklama

Reklama

Genndy Tartakovsky's Primal

(seriál)
Animovaný / Akční / Dobrodružný
USA, (2019–2022), 7 h 19 min (Minutáž: 21–22 min)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Primal nám nám představí spojení dvou rozdílných světů a vznik jednoho nepravděpodobného přátelství. Lidé jsou na počátku své evoluce. Dinosauři se blíží konci své existence. A přesto mezi člověkem a dinosaurem vznikne přátelství svázané tragédií. Jen spolu totiž mohou přežít v tomto násilném rodícím se světě. (topr harley)

Recenze (30)

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

To všem jebe v hlavě, nebo co? Vždyť to je průměrnej, ne zrovna extra nápaditej animák, který je třeba vedle Samuraje Jacka jen chudým příbuzným.. Sere mě ten hype okolo a fakt, že je to v zásadě kreacionistický žvást, který nenápadně podsouvá mladým američanům (a dementům z jiných částí světa) myšlenku, že lidi a dinosauři mohli sdílet jeden časoprostor. ()

Hem.m 

všechny recenze uživatele

Kromě artové stránky se jedná takřka o podprůměrný a předvídatelný seriál, kde i akce není nikterak zajímavá. To platí o první čtyřech dílech. Ovšem díl pátý, to je jiná. Tento díl začíná čilováníčkem na pláži, prostě pohodička - celkově odlišný díl oproti všem předchozím. Pak si ale tvůrce řekl, že to promění v krvavou řežbu, čmuchl trochu kokajnu a rozjel naprostej krvavej masakr, který se pomalu proměňuje v genocidu proti jednomu živočišnému druhu. --- Bohužel tento seriál jedna našlapaná epizoda nezachrání, ale uvidíme co přinese zbylých 5 dílů. ()

Reklama

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Animácia nádherná a prepracovaná. S hlavným hrdinom sa dá stotožniť v oblasti hodnôt, no keďže je to pračlovek a je skôr pudovo orientovaný, úplne sa to precítiť nedá. K dokonalejšej empatii chýba zložitejší problém blízky modernému človeku, ktorý je schopný intelektuálneho zamyslenia nad pozretými epizódami. Inak akcia kvalitná, drsná a krvavá, v ktorej hlavnej dvojke vždy fandíte. ()

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Moc děkuju Hladovi za doporučení. Tohle je naprosto ultimátní conanovska pecka.   Popravdě se mi moc nechtělo do němého animáku, ale byla to chyba. S autorem mám minimální zkušenosti z jeho "dětské" tvorby a je to génius.  Nenechte se odradit jednoduchou animaci, protože je na pozadí skutečné umění. Ale opravdu, tam jsou prostě záběry, které jsem si pauznul a chtěl zarámovat. Mimo to je to teda pořádně drsný, létají tam končetiny a hektolitry krve. Má to fajn buddy chemii. No a vzhledem k tomu, že to má finále druhé řady v pátek, tak je to aktuálně nejlepší fantasy v TV. A druhá řada teda graduje doslova epicky. Hrozně milá věc s trestuhodně málo hodnoceními na ČSFD, napravte to pls! 9/10 ()

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Ve světě, kde je každý den života bojem o přežití si pro nás občas osud připraví nečekaná setkání a nemožné spojence... Jedním slovem lahůdka! Animace je podmanivá, akce je dechberoucí a jako úplně nejlepší je jednoznačně hudební doprovod! Tohle se hodně povedlo, zajímavé příběhy, které mají svou hloubku a to v nich nemusí padnout ani jedno slovo. Prošel jsem to na jeden zátah se zatajeným dechem a užíval si každý díl, každý souboj, každý hlubší okamžik... Jistě, je to místy přitažené za vlasy a zdejší pračlověk má schopnosti, za které by se nemusel stydět ani takový Legolas s Hulkem dohromady, ale o to je to ještě víc cool a někdy i k pousmání... Velký zážitek. 9,2/10 ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama