Reklama

Reklama

Recenze (7)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Po prvním dílu nazvaném "Bankovní loupež" 4*. Dobrej fór, jak přijít na to, kdo je tipérem na vykradení banky. Škoda, že se nedá sehnat komplet celý seriál, stopáž je výborná. Původní dabing s Radkem Brzobohatým a epizodními hosty první třídy také stojí za to. S druhým dílem dostupným jen v jednohlasém rychlodabingu navíc ráčkujícího umělce klesá zážitek a bohužel i srozumitelnost příběhu. Třetí díl "Únos na druhou" je dějově dost náročný, trochu jsem se v tom ztrácel. ()

anderson 

všechny recenze uživatele

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 18.7.1986, réžia českého znenia (ČST Praha) = JARMILA BERÁNKOVÁ - Kedysi kultový seriál. Pán Duvallier je na verejnosti známy ako starý bohatý deduško. V súkromí je to ale chlapík v plnej sile, ktorý masku starca používa ako ochranu pred nespravodlivosťou. Inkognito tak môže "páchať" dobro presne po vzore dnes zbožňovaného Batmana. Nostalgické 4 hviezdičky za romantiku a dobrodružstvo, ktoré nám v polovici 80-tych rokov servírovala ČST. Hlavnú úlohu v českom dabingu "namluvil" RADOSLAV BRZOBOHATÝ. (11.4.2009) ()

kebom 

všechny recenze uživatele

I keď si už celkom nepamätám, o čom bol dej tohto seriálu v pamäti mi utkvela zaujímavá titulná hudba, počas ktorej pán Duvalier v maske starého človeka prichádzal luxusným autom k nejakému zámočku. Veľmi nostalgická záležitosť... ()

Karp 

všechny recenze uživatele

Jako malý jsem z toho seriálu byl úplně "paf":-) Chlápek, který nafinguje svou smrt, aby v zásadě v tutéž chvíli zavolal pohledné ženské a dal tak najevo, že je vlastně úplně v pohodě - mi v té době přišel jako neuvěřitelně originální:-) Ale jinak to má samozřejmě své mouchy včetně poplatnosti době vzniku a vysílacímu programu tehdejší ČST... ()

sunjata 

všechny recenze uživatele

Z nostalgických důvodů dávám za 4. Jako kluk jsem se těšil na každý díl. Děj si již příliš nevybavuji, ale v paměti mi utkvěla pohledná přítelkyně pana Duvalliera;-) ()

Wez 

všechny recenze uživatele

Tento seriál jsem kdysi sledoval na ČST a vzpomínám si,že se mi velice líbil,moc rád bych se na něj podíval i dnes,bohužel dnešní ČT pro samou práci v podobě flusání na Rusko a Putina,popřípadě Zemana a propagace multikulti a buzerantů nemá čas asi nechat někoho zajít do archivu a tento seriál oprášit.. A o co vlastně šlo????Pan Duvallier je pro své okolí znám jako starý a velice bohatý děda,ovšem až na jeho přítelkyni nikdo netuší,že ve skutečnosti je to celou francouzkou policií hledaný lupič gentleman(takový moderní Arséne Lupin) Renér(nevím,jak se to píše francouzky) a o jeho fikaných loupežích vlastně celý seriál je..A v hlavě mi z něj dodnes utkvěla jedna hláška-"Ó,Pibaró"... ()

Reklama

Reklama