Reklama

Reklama

Griffinovi - Série 6 (2007) (série)


Griffinovi ve Star Wars (S06E01)

(epizoda)
  • USA Family Guy Presents: Blue Harvest (více)

Obsahy(1)

Typická idylka u Griffinů, kdy všichni společně koukají na televizi. Když ale vypadne proud, Peter po přemlouvání dětí začne vyprávět příběh. Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii… vládne pevně Impérium. Najdou se ovšem odvážní, kteří se pokoušejí o odpor. V jednom z přátelských robotů posílá princezna Leila informace o Hvězdě smrti – základně Impéria. Zpráva se dostane až k Luku Skywalkerovi, chudému vesničanovi. Ten pod ochranou a vedením Obi Wan Kenobiho vyráží na pomoc princezně i celé galaxii. (Prochy38)

(více)

Recenze (44)

H34D 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Svěží nápad zparodovat Star Wars dopadl velmi slušně, typický humor Family Guye se zde má o co opřít a často v konfrontaci s tím, co známe ze seriózních Hvězdných válek vyzní ještě vtipněji, než by vyzněl samostatně (logicky). Přesto je třeba podotknout, že více než dvojnásobná stopáž oproti běžným dílům za sebou zanechává i pár obětí v podobě hluchých míst... 8/10 ()

-OverLord- 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

[1. díl ze 3 -> Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje] Hodně dobrá parodie, nebo spíš kreslenej remake obohacenej o pořádnou dávku humoru. To už je na divákovi, jak to přijme. Každopádně se jedná o hodně svižnou jízdu, která odcejpá, nenudí, je vtipná, hláškující a dokonale se drží původní předlohy. Takže jako okořeněná přípomínka starýho kultu luxusní. A to všechno nasoukaný do míň než hodiny. Spolu se speciálními díly Robot Chicken se jedná o jasnou lahůdku pro fandu SW se smyslem pro humor. ()

Reklama

viperblade 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pokud jsem si něčeho během těch několika sérii Family Guye všiml, tak to byl fakt, že Seth MacFarlane má rád zpívání, nekorektní vtipy a Star Wars. A podle toho, jak skvěle dokázal tento film zparodovat, ale zároveň mu vzdát hold, bych řekl, že Star Wars nemá jen rád, on ty filmy miluje. A jde to poznat, každý detail, každá narážka, vtípky, to je prostě Seth skrz naskrz. Celý tento "film" vám krásně uplyne a vy si říkáte, že by to chtělo nějaký opravdu luxusní vtípek, aby se vaše hodnocení dostalo na plný počet a najednou Herbert/Obi-Wan začne zpívat "Time of My Life" mladému Chrisovi/Skywalkerovi a vy máte jasno, že takhle střelenou věc nenajdete i kdyby jste cestovali do galaxie, která je daleko, daleko odsud... 90 %. ()

boshke 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nová naděje v příjemném, pětačtyřicetiminutovém balení, kde se projevují klasické neduhy i přednosti Family Guye - skvělé kameňáky i slabé fóry natahované do nekonečna. Narážek na neznámé pořady a celebrity tu díky Bohu vzhledem k povaze filmu tolik není. A snad úplně poprvé mi nevadí zpívání, neb Kenobiho I´ve had the time of my life bylo opravdu neodolatelné... 80% ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Výborná predĺžená epizóda, spájajúca hlavných hrdinov seriálu Family Guy s kultovou a epickou ságou Star Wars. Výsledok je značne zábavný, parodujúci a nostalgický. Perfektne zvládnutá premisa príbehu vďaka ktorej som sa skvelo bavil. Dopomohol k tomu aj fakt, že hlavných hrdinov hrali tentoraz typické postavičky sveta Griffinovcov. Najviac ma dostala paródia na hriešny tanec a odseknutie hlavy Dannyho Elfmana. Výborná vec na ktorej ďalšie časti sa neuveriteľne teším. ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama