poster

Griffinovi ve Star Wars (S06E01) (epizoda)

 • USA

  Family Guy Presents: Blue Harvest

 • USA

  Family Guy: Blue Harvest

 • USA

  Blue Harvest

Animovaný / Komedie

USA, 2007, 48 min

 • Helo
  *****

  Za prvé musím říct, že Griffiny mám nakoukané česky a tak se mi do toho zprvu nechtělo. Jenže Griffiny miluju, SW miluju a to asi mluví za vše. Místy vtipné a místy nevtipné. Jenomže ty scény, které zrovna nejsou vtipné, jsou naprosto shodné s filmem (skoro to vypadá, jako by vzali původní scénu a překreslili ji) a tak to prostě ani nemůže nudit, neboť jsou to Hvězdné Války. (Roztrhejte mě, ale CZ dabing Griffinů je prostě lepší!)(11.2.2013)

 • noriaki
  ***

  Spíš podprůměr tažený nahoru vynikající předlohou. Filmu chybí lehkost seriálu, je vidět že v pevném ději neměli scénáristé tolik volnosti aby si mohli vycucat z prstu dostatečně šílené situace nezbytné pro svůj humor. Naopak, nejvtipnější scény jsou ty ve kterých se upozorňuje na logické chyby Star Wars, bez nich a celé jejich atmosféry by to bylo o dvě třídy slabší.(4.9.2012)

 • Godhaj
  ****

  ,,Intergalaktic proton powered electrical tentacled advertising droids!" Humor Griffinových je jako stvořený k různým parodiím. Tato parodie na čtrtvou epizodu série Star Wars je velmi povedená, možná i z důvodu, že přesně kopíruje tento díl. Díky tomu se v Blue harvest nachází spousta fórů založených na naprosto identickém ztvárnění scén, ať už jde o kameru, hudbu, střih či dialogy. Perfektně se to strefuje do slepých a hluchých míst Nové Naděje. Trochu slabší jsou však nastavované vtípky, které mě nudí i v originálních Griffinových.(6.9.2012)

 • Kjuk
  *****

  Tak všichni jsme si už asi všimli, že tvůrci Family Guy maj Star wars více než v oblibě. Já se musím přiznat, že mám v oblibě obojí, takže jsem byl nadšenej! Krásně jsem si připomněl první respektive čtvrtej díl Hvězdnejch válek v Griffiňácký formě! Chtěl jsem dát čtyři hvězdičky, ale za Dark Stewiho a jeho Dark hovínko jasnejch pět!(8.11.2011)

 • BluT
  *

  Přestože mám rád jak Family Guye, tak Star Wars, tak se mi tyto parodie absolutně nelíbí. "Blue Harvest" a "Something Something Something Dark Side" jsem vypnul v půlce, protože jsem se zoufale nudil a ten poslední jsem radši ani nezapínal. Odpad! nedávám jenom kvůli tomu, že je mi proti srsti dávat čemukoli z Family Guye tak špatný hodnocení.(15.5.2011)