poster

Griffinovi ve Star Wars (S06E01) (epizoda)

 • USA

  Family Guy Presents: Blue Harvest

 • USA

  Family Guy: Blue Harvest

Animovaný / Komedie

USA, 2007

 • boshke
  ****

  Nová naděje v příjemném, pětačtyřicetiminutovém balení, kde se projevují klasické neduhy i přednosti Family Guye - skvělé kameňáky i slabé fóry natahované do nekonečna. Narážek na neznámé pořady a celebrity tu díky Bohu vzhledem k povaze filmu tolik není. A snad úplně poprvé mi nevadí zpívání, neb Kenobiho I´ve had the time of my life bylo opravdu neodolatelné... 80%(1.12.2011)

 • Z0oMb3E
  ****

  Tak toto bola teda fakt sila. Niesom nejaký extra nadšenec Family Guy ani ortodoxný Jedaista, ale koktejl týchto dvoch vecí zafungoval. Vtipná paródia s mnoha vydarenými fórkami. Môžem s čistým svedomím napísať, že táto špeciálka ďaleko prevyšuje akúkoľvek časť pôvodného seriálu. Z projekcie však vzišiel zaujímavý fakt. V animákoch sa celkovo vyskytuje málo ženských postáv, no v modle panicov so špicatými ušami ich je dokonca ešte menej. Tak aj pôvodné postavičky, ako Meg, Lorreta či Bonnie tu nemajú absolútne žiadne uplatnenie. Možno menej cestovania či podobného naťahovania času a hodnotenie by šlo do plného zásahu.(29.1.2012)

 • viperblade
  *****

  Pokud jsem si něčeho během těch několika sérii Family Guye všiml, tak to byl fakt, že Seth MacFarlane má rád zpívání, nekorektní vtipy a Star Wars. A podle toho, jak skvěle dokázal tento film zparodovat, ale zároveň mu vzdát hold, bych řekl, že Star Wars nemá jen rád, on ty filmy miluje. A jde to poznat, každý detail, každá narážka, vtípky, to je prostě Seth skrz naskrz. Celý tento "film" vám krásně uplyne a vy si říkáte, že by to chtělo nějaký opravdu luxusní vtípek, aby se vaše hodnocení dostalo na plný počet a najednou Herbert/Obi-Wan začne zpívat "Time of My Life" mladému Chrisovi/Skywalkerovi a vy máte jasno, že takhle střelenou věc nenajdete i kdyby jste cestovali do galaxie, která je daleko, daleko odsud... 90 %.(16.1.2014)

 • -OverLord-
  ****

  [1. díl ze 3 -> Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje] Hodně dobrá parodie, nebo spíš kreslenej remake obohacenej o pořádnou dávku humoru. To už je na divákovi, jak to přijme. Každopádně se jedná o hodně svižnou jízdu, která odcejpá, nenudí, je vtipná, hláškující a dokonale se drží původní předlohy. Takže jako okořeněná přípomínka starýho kultu luxusní. A to všechno nasoukaný do míň než hodiny. Spolu se speciálními díly Robot Chicken se jedná o jasnou lahůdku pro fandu SW se smyslem pro humor.(3.4.2012)

 • ScarPoul
  *****

  Výborná predĺžená epizóda, spájajúca hlavných hrdinov seriálu Family Guy s kultovou a epickou ságou Star Wars. Výsledok je značne zábavný, parodujúci a nostalgický. Perfektne zvládnutá premisa príbehu vďaka ktorej som sa skvelo bavil. Dopomohol k tomu aj fakt, že hlavných hrdinov hrali tentoraz typické postavičky sveta Griffinovcov. Najviac ma dostala paródia na hriešny tanec a odseknutie hlavy Dannyho Elfmana. Výborná vec na ktorej ďalšie časti sa neuveriteľne teším.(30.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace