poster

Griffinovi ve Star Wars (S06E01) (epizoda)

 • USA

  Family Guy Presents: Blue Harvest

 • USA

  Family Guy: Blue Harvest

Animovaný / Komedie

USA, 2007, 48 min

 • viperblade
  *****

  Pokud jsem si něčeho během těch několika sérii Family Guye všiml, tak to byl fakt, že Seth MacFarlane má rád zpívání, nekorektní vtipy a Star Wars. A podle toho, jak skvěle dokázal tento film zparodovat, ale zároveň mu vzdát hold, bych řekl, že Star Wars nemá jen rád, on ty filmy miluje. A jde to poznat, každý detail, každá narážka, vtípky, to je prostě Seth skrz naskrz. Celý tento "film" vám krásně uplyne a vy si říkáte, že by to chtělo nějaký opravdu luxusní vtípek, aby se vaše hodnocení dostalo na plný počet a najednou Herbert/Obi-Wan začne zpívat "Time of My Life" mladému Chrisovi/Skywalkerovi a vy máte jasno, že takhle střelenou věc nenajdete i kdyby jste cestovali do galaxie, která je daleko, daleko odsud... 90 %.(16.1.2014)

 • H34D
  ****

  Svěží nápad zparodovat Star Wars dopadl velmi slušně, typický humor Family Guye se zde má o co opřít a často v konfrontaci s tím, co známe ze seriózních Hvězdných válek vyzní ještě vtipněji, než by vyzněl samostatně (logicky). Přesto je třeba podotknout, že více než dvojnásobná stopáž oproti běžným dílům za sebou zanechává i pár obětí v podobě hluchých míst... 8/10(6.6.2011)

 • -OverLord-
  ****

  [1. díl ze 3 -> Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje] Hodně dobrá parodie, nebo spíš kreslenej remake obohacenej o pořádnou dávku humoru. To už je na divákovi, jak to přijme. Každopádně se jedná o hodně svižnou jízdu, která odcejpá, nenudí, je vtipná, hláškující a dokonale se drží původní předlohy. Takže jako okořeněná přípomínka starýho kultu luxusní. A to všechno nasoukaný do míň než hodiny. Spolu se speciálními díly Robot Chicken se jedná o jasnou lahůdku pro fandu SW se smyslem pro humor.(3.4.2012)

 • ScarPoul
  *****

  Výborná predĺžená epizóda, spájajúca hlavných hrdinov seriálu Family Guy s kultovou a epickou ságou Star Wars. Výsledok je značne zábavný, parodujúci a nostalgický. Perfektne zvládnutá premisa príbehu vďaka ktorej som sa skvelo bavil. Dopomohol k tomu aj fakt, že hlavných hrdinov hrali tentoraz typické postavičky sveta Griffinovcov. Najviac ma dostala paródia na hriešny tanec a odseknutie hlavy Dannyho Elfmana. Výborná vec na ktorej ďalšie časti sa neuveriteľne teším.(30.4.2012)

 • Godhaj
  ****

  ,,Intergalaktic proton powered electrical tentacled advertising droids!" Humor Griffinových je jako stvořený k různým parodiím. Tato parodie na čtrtvou epizodu série Star Wars je velmi povedená, možná i z důvodu, že přesně kopíruje tento díl. Díky tomu se v Blue harvest nachází spousta fórů založených na naprosto identickém ztvárnění scén, ať už jde o kameru, hudbu, střih či dialogy. Perfektně se to strefuje do slepých a hluchých míst Nové Naděje. Trochu slabší jsou však nastavované vtípky, které mě nudí i v originálních Griffinových.(6.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace