poster

Griffinovi ve Star Wars (S06E01) (epizoda)

 • USA

  Family Guy Presents: Blue Harvest

 • USA

  Family Guy: Blue Harvest

Animovaný / Komedie

USA, 2007, 48 min

 • Z0oMb3E
  ****

  Tak toto bola teda fakt sila. Niesom nejaký extra nadšenec Family Guy ani ortodoxný Jedaista, ale koktejl týchto dvoch vecí zafungoval. Vtipná paródia s mnoha vydarenými fórkami. Môžem s čistým svedomím napísať, že táto špeciálka ďaleko prevyšuje akúkoľvek časť pôvodného seriálu. Z projekcie však vzišiel zaujímavý fakt. V animákoch sa celkovo vyskytuje málo ženských postáv, no v modle panicov so špicatými ušami ich je dokonca ešte menej. Tak aj pôvodné postavičky, ako Meg, Lorreta či Bonnie tu nemajú absolútne žiadne uplatnenie. Možno menej cestovania či podobného naťahovania času a hodnotenie by šlo do plného zásahu.(29.1.2012)

 • -OverLord-
  ****

  [1. díl ze 3 -> Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje] Hodně dobrá parodie, nebo spíš kreslenej remake obohacenej o pořádnou dávku humoru. To už je na divákovi, jak to přijme. Každopádně se jedná o hodně svižnou jízdu, která odcejpá, nenudí, je vtipná, hláškující a dokonale se drží původní předlohy. Takže jako okořeněná přípomínka starýho kultu luxusní. A to všechno nasoukaný do míň než hodiny. Spolu se speciálními díly Robot Chicken se jedná o jasnou lahůdku pro fandu SW se smyslem pro humor.(3.4.2012)

 • boshke
  ****

  Nová naděje v příjemném, pětačtyřicetiminutovém balení, kde se projevují klasické neduhy i přednosti Family Guye - skvělé kameňáky i slabé fóry natahované do nekonečna. Narážek na neznámé pořady a celebrity tu díky Bohu vzhledem k povaze filmu tolik není. A snad úplně poprvé mi nevadí zpívání, neb Kenobiho I´ve had the time of my life bylo opravdu neodolatelné... 80%(1.12.2011)

 • BoPo
  ***

  Nie som fanúšik Star Wars, ale rozhodne som fanúšik Family Guy. Mám rád ich necenzúrovaný, bezohľadný humor. Tu však išli akosi len na pol plynu. Striedalo sa kvalitné rýpnutie s niečím, čo sa dá nazvať príbehovou vatou. Táto fúzia mala potenciál. Mala prakticky všetko potrebné k tomu, stať sa niečím extra. No poznáte to, keby bolo keby.(1.12.2012)

 • Godhaj
  ****

  ,,Intergalaktic proton powered electrical tentacled advertising droids!" Humor Griffinových je jako stvořený k různým parodiím. Tato parodie na čtrtvou epizodu série Star Wars je velmi povedená, možná i z důvodu, že přesně kopíruje tento díl. Díky tomu se v Blue harvest nachází spousta fórů založených na naprosto identickém ztvárnění scén, ať už jde o kameru, hudbu, střih či dialogy. Perfektně se to strefuje do slepých a hluchých míst Nové Naděje. Trochu slabší jsou však nastavované vtípky, které mě nudí i v originálních Griffinových.(6.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace