poster

Griffinovi ve Star Wars (S06E01) (epizoda)

 • USA

  Family Guy Presents: Blue Harvest

 • USA

  Family Guy: Blue Harvest

Animovaný / Komedie

USA, 2007

Tvůrci:

Seth MacFarlane

Scénář:

Alec Sulkin
 • Kjuk
  *****

  Tak všichni jsme si už asi všimli, že tvůrci Family Guy maj Star wars více než v oblibě. Já se musím přiznat, že mám v oblibě obojí, takže jsem byl nadšenej! Krásně jsem si připomněl první respektive čtvrtej díl Hvězdnejch válek v Griffiňácký formě! Chtěl jsem dát čtyři hvězdičky, ale za Dark Stewiho a jeho Dark hovínko jasnejch pět!(8.11.2011)

 • H34D
  ****

  Svěží nápad zparodovat Star Wars dopadl velmi slušně, typický humor Family Guye se zde má o co opřít a často v konfrontaci s tím, co známe ze seriózních Hvězdných válek vyzní ještě vtipněji, než by vyzněl samostatně (logicky). Přesto je třeba podotknout, že více než dvojnásobná stopáž oproti běžným dílům za sebou zanechává i pár obětí v podobě hluchých míst... 8/10(6.6.2011)

 • ScarPoul
  *****

  Výborná predĺžená epizóda, spájajúca hlavných hrdinov seriálu Family Guy s kultovou a epickou ságou Star Wars. Výsledok je značne zábavný, parodujúci a nostalgický. Perfektne zvládnutá premisa príbehu vďaka ktorej som sa skvelo bavil. Dopomohol k tomu aj fakt, že hlavných hrdinov hrali tentoraz typické postavičky sveta Griffinovcov. Najviac ma dostala paródia na hriešny tanec a odseknutie hlavy Dannyho Elfmana. Výborná vec na ktorej ďalšie časti sa neuveriteľne teším.(30.4.2012)

 • noriaki
  ***

  Spíš podprůměr tažený nahoru vynikající předlohou. Filmu chybí lehkost seriálu, je vidět že v pevném ději neměli scénáristé tolik volnosti aby si mohli vycucat z prstu dostatečně šílené situace nezbytné pro svůj humor. Naopak, nejvtipnější scény jsou ty ve kterých se upozorňuje na logické chyby Star Wars, bez nich a celé jejich atmosféry by to bylo o dvě třídy slabší.(4.9.2012)

 • BoPo
  ***

  Nie som fanúšik Star Wars, ale rozhodne som fanúšik Family Guy. Mám rád ich necenzúrovaný, bezohľadný humor. Tu však išli akosi len na pol plynu. Striedalo sa kvalitné rýpnutie s niečím, čo sa dá nazvať príbehovou vatou. Táto fúzia mala potenciál. Mala prakticky všetko potrebné k tomu, stať sa niečím extra. No poznáte to, keby bolo keby.(1.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace