poster

Griffinovi ve Star Wars (S06E01) (epizoda)

 • USA

  Family Guy Presents: Blue Harvest

 • USA

  Family Guy: Blue Harvest

Animovaný / Komedie

USA, 2007, 48 min

 • ScarPoul
  *****

  Výborná predĺžená epizóda, spájajúca hlavných hrdinov seriálu Family Guy s kultovou a epickou ságou Star Wars. Výsledok je značne zábavný, parodujúci a nostalgický. Perfektne zvládnutá premisa príbehu vďaka ktorej som sa skvelo bavil. Dopomohol k tomu aj fakt, že hlavných hrdinov hrali tentoraz typické postavičky sveta Griffinovcov. Najviac ma dostala paródia na hriešny tanec a odseknutie hlavy Dannyho Elfmana. Výborná vec na ktorej ďalšie časti sa neuveriteľne teším.(30.4.2012)

 • noriaki
  ***

  Spíš podprůměr tažený nahoru vynikající předlohou. Filmu chybí lehkost seriálu, je vidět že v pevném ději neměli scénáristé tolik volnosti aby si mohli vycucat z prstu dostatečně šílené situace nezbytné pro svůj humor. Naopak, nejvtipnější scény jsou ty ve kterých se upozorňuje na logické chyby Star Wars, bez nich a celé jejich atmosféry by to bylo o dvě třídy slabší.(4.9.2012)

 • boshke
  ****

  Nová naděje v příjemném, pětačtyřicetiminutovém balení, kde se projevují klasické neduhy i přednosti Family Guye - skvělé kameňáky i slabé fóry natahované do nekonečna. Narážek na neznámé pořady a celebrity tu díky Bohu vzhledem k povaze filmu tolik není. A snad úplně poprvé mi nevadí zpívání, neb Kenobiho I´ve had the time of my life bylo opravdu neodolatelné... 80%(1.12.2011)

 • H34D
  ****

  Svěží nápad zparodovat Star Wars dopadl velmi slušně, typický humor Family Guye se zde má o co opřít a často v konfrontaci s tím, co známe ze seriózních Hvězdných válek vyzní ještě vtipněji, než by vyzněl samostatně (logicky). Přesto je třeba podotknout, že více než dvojnásobná stopáž oproti běžným dílům za sebou zanechává i pár obětí v podobě hluchých míst... 8/10(6.6.2011)

 • Helo
  *****

  Za prvé musím říct, že Griffiny mám nakoukané česky a tak se mi do toho zprvu nechtělo. Jenže Griffiny miluju, SW miluju a to asi mluví za vše. Místy vtipné a místy nevtipné. Jenomže ty scény, které zrovna nejsou vtipné, jsou naprosto shodné s filmem (skoro to vypadá, jako by vzali původní scénu a překreslili ji) a tak to prostě ani nemůže nudit, neboť jsou to Hvězdné Války. (Roztrhejte mě, ale CZ dabing Griffinů je prostě lepší!)(11.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace