poster

Griffinovi ve Star Wars (S06E01) (epizoda)

 • USA

  Family Guy Presents: Blue Harvest

 • USA

  Family Guy: Blue Harvest

Animovaný / Komedie

USA, 2007, 48 min

 • noriaki
  ***

  Spíš podprůměr tažený nahoru vynikající předlohou. Filmu chybí lehkost seriálu, je vidět že v pevném ději neměli scénáristé tolik volnosti aby si mohli vycucat z prstu dostatečně šílené situace nezbytné pro svůj humor. Naopak, nejvtipnější scény jsou ty ve kterých se upozorňuje na logické chyby Star Wars, bez nich a celé jejich atmosféry by to bylo o dvě třídy slabší.(4.9.2012)

 • viperblade
  *****

  Pokud jsem si něčeho během těch několika sérii Family Guye všiml, tak to byl fakt, že Seth MacFarlane má rád zpívání, nekorektní vtipy a Star Wars. A podle toho, jak skvěle dokázal tento film zparodovat, ale zároveň mu vzdát hold, bych řekl, že Star Wars nemá jen rád, on ty filmy miluje. A jde to poznat, každý detail, každá narážka, vtípky, to je prostě Seth skrz naskrz. Celý tento "film" vám krásně uplyne a vy si říkáte, že by to chtělo nějaký opravdu luxusní vtípek, aby se vaše hodnocení dostalo na plný počet a najednou Herbert/Obi-Wan začne zpívat "Time of My Life" mladému Chrisovi/Skywalkerovi a vy máte jasno, že takhle střelenou věc nenajdete i kdyby jste cestovali do galaxie, která je daleko, daleko odsud... 90 %.(16.1.2014)

 • Helo
  *****

  Za prvé musím říct, že Griffiny mám nakoukané česky a tak se mi do toho zprvu nechtělo. Jenže Griffiny miluju, SW miluju a to asi mluví za vše. Místy vtipné a místy nevtipné. Jenomže ty scény, které zrovna nejsou vtipné, jsou naprosto shodné s filmem (skoro to vypadá, jako by vzali původní scénu a překreslili ji) a tak to prostě ani nemůže nudit, neboť jsou to Hvězdné Války. (Roztrhejte mě, ale CZ dabing Griffinů je prostě lepší!)(11.2.2013)

 • Kjuk
  *****

  Tak všichni jsme si už asi všimli, že tvůrci Family Guy maj Star wars více než v oblibě. Já se musím přiznat, že mám v oblibě obojí, takže jsem byl nadšenej! Krásně jsem si připomněl první respektive čtvrtej díl Hvězdnejch válek v Griffiňácký formě! Chtěl jsem dát čtyři hvězdičky, ale za Dark Stewiho a jeho Dark hovínko jasnejch pět!(8.11.2011)

 • H34D
  ****

  Svěží nápad zparodovat Star Wars dopadl velmi slušně, typický humor Family Guye se zde má o co opřít a často v konfrontaci s tím, co známe ze seriózních Hvězdných válek vyzní ještě vtipněji, než by vyzněl samostatně (logicky). Přesto je třeba podotknout, že více než dvojnásobná stopáž oproti běžným dílům za sebou zanechává i pár obětí v podobě hluchých míst... 8/10(6.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace