Když milující rodinný typ Peter Griffin přijde o práci, požádá o sociální dávky. Kvůli účetní chybě mu je vyplacena ohromná částka, kterou se rozhodne zamlčet a utratit. (TV Prima)

Sany33

Príbeh: Peter príde o prácu a jediné východisko je podpora. Štátu mu prisúdi naozaj štedro a tak sa začína s míňaním až kým mu to nestopne žena a nezahrá mu na city. Prevedenie: Prvá časť najväčšieho konkurenta Simpsonovcov ma dosť bavila. Na obraze sa stále niečo dialo. Extrémne zábavné postavy sú ten malý anarchista a moralizujúci, hovoriaci pes. Myslím, že ako rozprávočka pre dospievajúce publikum ideálna cesta. 85% ()

Arkanoid

„Peter, it’s 7:00 and you’ve still got your pants on. What’s the occasion?“ Rodinka si vyberá byť pohoršená nad fajčeným adolescenta, nie nad jeho potrestaním v hadej jame a sú pritom cynicky vážni. Skvelý cut-away na Hitlera, Stevie ukazuje svoju zlosynskú povahu, pes je výborný cynik. Humor je prehnaný a tak to má byť, prestrih na Boha a množstvo hlášok hneď zaručí, že toto nebude posledná epizóda, ktorú zo seriálu uvidíte. Ako bonus sa dozviete o násilnom potlačení protestov proti čínskej vláde či získate povedomie o skvelom kúsku Casablanca s Humphreym Bogartom. ()