Andrea1717

Varun tej je v tejto postave k nepoznaniu, ale je skvelý aj ako "záporák". Príbeh zaujímavý, má spád, prostredie miestneho Dona a jeho zločinov je pútavé a príbeh o tom ako "zlosyn" došiel uvedomienia, že zlo je nesprávne a treba byť dobrý, síce, klasika, ale tá cesta k tomu je stvárnená pekne. Film sa mi páčil a vzhľadom na štýl filmu je tu aj hudba skvelá. ()

Ramanam

Posuzovat tento snímek není úplně snadné, protože v něm vyvstává mnoho otázek mravního charakteru. Co nám měl vlastně říci? Ponaučit, donutit se zamyslet? Obávám se, že ne. Na druhou stranu musím uvést i fakt, že to žádná tvorba, ať umělecká či pseudoumělecká nemá za povinnost. Nejedná se rozhodně o první indický film, který někdy jen okrajově nebo přímo, jako v tomto případě, až glorifikuje totálního budižkničemu jako hrdinu. Jak něco takového vidím, tak bych si moc rád pohrál s výrobkem od pana Thompsona a pomohl jim od utrpení vezdejšího. Ale dobrá, budu to tedy brát více s chladnou hlavou. Padoucha musím jednoznačně pochválit. Varun Tej ho zahrál výtečně a navíc měl skvělý a originální vzhled. To se povedlo na jedničku. Námět příběhu nebyl věru špatný, žel postupně ztrácel na síle a zajímavosti. Byly otevřeny i dvě romantické linie. V té „režisérské“ to moc hezky začalo, ale dále se nijak zázračně nepokročilo. V té „padoušské“ vypravování jen splnilo svůj účel, ale je mi líto, nebylo komu fandit. Nyní se musím vrátit opět k pochvalám. Mirnalini Ravi a hlavně Pooja Hegde byly nejen krásnou ozdobou, ale i vzpruhou vlévající mi do mysli tolik potřebný pocit, že to nebude až tak zlé. A co když se navíc přidají naprosto úchvatné písně? Bože, ti Indové mě opět dostali! Musím vyzdvihnout takřka zkopírovanou a lehce (k lepšímu) upravenou píseň Elluvachi Godaramma, ve které svého času tančila legendární Sridevi. To se musí vidět! Skvělá hudba a nádherný barevný vizuál - to je ta pravá stará dobrá Indie! A taktéž „zbojnický odzemek“ Jarra Jarra považuji opravdu za jasný super hit. Jak tedy přistupovat k hodnocení? Herci, hudba a námět parádní, ale velebení takových lidí a jejich skutků prostě nepřekousnu. Připočtu-li poslední část s oním slavným natáčením megadíla a událostí po jeho promítnutí, tak nemohu jít výš, než na tři hvězdy. Klady však nelze přehlédnout a současné hodnocení je hodně mimo. Místním „popelářům“ placených z pákistánského velvyslanectví přeji výhodný směnný kurz a mnoho radosti ze života. ()