Reklama

Reklama

Epizody(3)

Obsahy(1)

Detektivové se při výslechu snaží zjistit pravdu – i když to někdy znamená porušit pravidla a hrát o všechno. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Germany jsem si z celého kvarteta dal jako první a laťka je nasazena hodně vysoko.Trochu sem se bál,jak bude tahle kriminálka sázející hlavně na dialogy,jednu místnost a maximálně 5 postav,fungovat,ale Hirschbiegel velmi brzo veškeré pochybnosti zahnal.Pro mě osobně nejsilnější a nejlepší byla třetí epizoda,"nejslabší" pak ta první a to vlastně asi jen proto,že jsem pointu odhadnul už asi po 10-15 minutách.Jako celek ovšem velmi povedené a jsem zvědavý co přinesou další země...85% ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Jako celek (tedy triptych epizod) nejlepší z celého evropského kvarteta. Stejně jako ostatní má skvělé napsané dialogy i sednoucí obsazení, pohrává si s oním spojujícím formátem, ovšem zdaleka nejlépe zvládá celkový průběh výslechů, zvraty a "přesahovou omáčku" kolem; ať již společenskou či tu před/za zrcadlem. ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zo sérii Netflixu je Criminal:Germeny vďaka Schultzovi jednou z najlepších, avšak druhá epizóda celkový dojem pokazila. Doteraz nebol v ani jednej epizóde zločincom afroameričan, ale nemeckému týmu vyšetrovateľov, podotýkam vo Východnom Nemecku (vyplýva to z deja a prízvuku) velí afroameričanka...Politická korektnosť ničí všetko čo sa dá... ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„TEN ČLOVĚK LŽE! … „MŮŽEME TO DOKÁZAT?“… /// Taková policejní „Terapie“. Výslechová místnost, obviněnej, policajt… třeba i právník… a rozkrejvání příběhu. A pak ti za sklem – sledování mimiky, zjišťování a ověřování faktů. Ale ze všeho a nejvíc jde o to, že každej ten příběh má nějakou pointu! Tři příběhy – ten druhej mě moc nebere, zato ten třetí je fakt dobrej! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zajímá mě, jak to vypadá ve výslechový místnosti. 2.) Zajímá mě pravda. 3.) Thx za titule "tavlas77". /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

agentmiky 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Němci se opět ukázali, předvedli precizní tvorbu ve všech ohledech a v rámci minisouboje s Velkou Británií o malý kousíček vedou. Vyšetřovatelskou stranu táhl zejména Sylvester Groth, musím přiznat, že jako herec je tedy mimořádně nadaný. Případy se opět mohly pochlubit svou rozmanitostí nejen po stránce, co se vlastně stalo, ale překvapily i zajímavě podané dialogy vyšetřovatelů za zrcadlem, a pak mě samozřejmě zaujaly různé styly vedení výslechu. No a závěr docela drsný, pokud jsem to tedy vstřebal správně. Za mě dávám 82 % ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama