Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(3)

Obsahy(1)

Detektivové se při výslechu snaží zjistit pravdu – i když to někdy znamená porušit pravidla a hrát o všechno. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Jako celek (tedy triptych epizod) nejlepší z celého evropského kvarteta. Stejně jako ostatní má skvělé napsané dialogy i sednoucí obsazení, pohrává si s oním spojujícím formátem, ovšem zdaleka nejlépe zvládá celkový průběh výslechů, zvraty a "přesahovou omáčku" kolem; ať již společenskou či tu před/za zrcadlem. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„TEN ČLOVĚK LŽE! … „MŮŽEME TO DOKÁZAT?“… /// Taková policejní „Terapie“. Výslechová místnost, obviněnej, policajt… třeba i právník… a rozkrejvání příběhu. A pak ti za sklem – sledování mimiky, zjišťování a ověřování faktů. Ale ze všeho a nejvíc jde o to, že každej ten příběh má nějakou pointu! Tři příběhy – ten druhej mě moc nebere, zato ten třetí je fakt dobrej! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zajímá mě, jak to vypadá ve výslechový místnosti. 2.) Zajímá mě pravda. 3.) Thx za titule "tavlas77". /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vzhľadom na niektoré nadšené reakcie som čakal niečo, čo ma dokonale rozoberie, ale k tomu niečo málo chýbalo. Kvalitou sú prípady veľmi vyrovnané, ide aj o osobný vkus, ale asi všeobecne panuje názor, že prostredná časť mierne za ostatnými zaostáva. Hrá sa dosť na psychológiu, rôzne fintičky ako obžalovaného dostať tam, kde treba, ale aj na napäté vzťahy medzi kolegami. Kratšia stopáž je výhodou, určite sa dal jeden prípad rozšíriť na tri diely, ale nemalo by to opodstatnenie. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Mutace s velmi sympatickou dvojicí vyšetřovatelů, což bych teda od Němců nečekal, stejně jako velmi vyrovnanými případy, z nichž mě tradičně nejvíce bavil ten, který se nejvíce dotýkal osobní až intimní roviny a to jak z hlediska vyslýchaného, tak i ze strany právě vyšetřovatelů. Umaštěná Nina Hoss v roli milenky a spolupachatelky sériového vraha perfektní. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zo sérii Netflixu je Criminal:Germeny vďaka Schultzovi jednou z najlepších, avšak druhá epizóda celkový dojem pokazila. Doteraz nebol v ani jednej epizóde zločincom afroameričan, ale nemeckému týmu vyšetrovateľov, podotýkam vo Východnom Nemecku (vyplýva to z deja a prízvuku) velí afroameričanka...Politická korektnosť ničí všetko čo sa dá... ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama