Strážkyně zákona (TV seriál)

• Česko

Policejní divize

The Division

Strážkyne zákona

Akční / Krimi / Drama / Romantický

USA, 2001, 88x60 min

Bonnie Bedelia, Lela Rochon, Jose Yenque, Nancy McKeon, Lisa Vidal, Taraji P. Henson, Jay Harrington, Alex Rocco, Jon Tenney, David Sutcliffe, Reggie Lee, Shawn Pyfrom, Debrah Farentino, Dean Cain, Scott Plank, Amy Jo Johnson, Shedrack Anderson III, Bill Cobbs, Michael Bailey Smith, Eve Gordon, Marie Matiko, Joshua Alba, Marlee Matlin, Jason Dohring, Charisma Carpenter, Alan Blumenfeld, Monica Staggs, Shoshannah Stern, Josh Hutcherson, Danica McKellar, Kay Panabaker, Zachary Levi, Serena Williams, Bonita Friedericy, Joy Lauren, Jon Hamm, Erik King, Josie Davis, Kathleen Wilhoite, James Lesure, Alicia Coppola, Ash Christian, Heather Marie Marsden, Aaron Paul, Michaela Conlin, Zach Johnson, Pat Crawford Brown, Shannon Lucio, Kristin Herrera, Kathryn Joosten, Glenn Morshower, Katie Cassidy, Siena Goines, Jonathan Sadowski, Sarah Thompson, Jodi Long, Arabella Field, Meta Golding, Sally Struthers, Shaun Toub, Susan Ruttan, Max Martini, Jacqueline Piñol, Melora Hardin, Mark Adair-Rios, Al Sapienza, Jen Strickland, Peter Coyote, David Lee Smith, Amanda Wyss, Alex Hyde-White, Serena Scott Thomas, Nathan Anderson, Marshall Manesh, Jimmi Simpson, Channon Roe, Yancey Arias, Troy Evans, Conni Marie Brazelton, Thomas Kopache, Paul Rae, Jack McGee, Donna Cherry, Scott Alan Smith, Don Swayze, Jim Beaver, Basil Wallace, Samantha Smith, Julian Berlin, Trevor Wright, Tracey Walter, Raymond Cruz, Ted King, Eyal Podell, Salvator Xuereb, Jon Huertas, Penny Balfour, Chase Ellison, Ron Melendez, James Morrison, Alimi Ballard, Josh Hammond, Joseph Campanella, Christina Pickles, Wayne Pére, Lee Garlington, Alyson Reed, Don Keith Opper, Tom Bower, Katherine LaNasa, Isabella Hofmann, Julia Nickson, William Russ, Dana Ashbrook, Lorna Scott, Kirk Baltz, Brigid Brannagh, John Pyper-Ferguson, Tom Irwin, Nancy Everhard, Sara Rue, Tom Wright, William Keane, Bianca Lawson, Gareth Williams, Willie Garson, Tracy Middendorf, Art LaFleur, Tracey Needham, Diane Delano, Sydney Walsh, Clare Carey, Michele Lamar Richards, Sybil Temtchine, Thomas Blankenship, Mimi Michaels, Frederick Koehler, Thomas Downey, Joe Sabatino, Jud Tylor, Jamie Anne Allman, Michelle Burke, Ana Maria Lagasca, John Cothran Jr., Ann Dowd, James McDaniel, Richard Lawson, Gary Carlos Cervantes, Tom Schanley, Mackenzie Phillips, Lawrence Monoson, Innis Casey, Caroline Williams, Joyce Hyser, Jerry Hardin, Hal Ozsan, Patti D'Arbanville, Mary Beth McDonough, Michael Bergin, Natalia Nogulich, Ted Shackelford, Thad Luckinbill, Bobbie Eakes, Anne-Marie Johnson, Brittany Ishibashi, Christopher Neiman, Lyle Kanouse, Iqbal Theba, Rife Sibley, George Coe, Michael Hagerty, Michael McGrady, Sean Moran, William Lucking, Saxon Trainor, Mark L. Taylor, Tina Holmes, Tammy Caplan, Karen Austin, Debbie Allen, Mike Genovese, Erica Gimpel, Randee Heller, Denise Crosby, Scott Vickaryous, Pooch Hall, Tara Buck, Bruno Gunn, Marc McClure, Brent Jennings, Rolonda Watts, Dylan McLaughlin, Joanna Canton, James Avery, Christian Clemenson, Barbara Tarbuck, Alastair Duncan, David Barry Gray, Cameron Dye, Senta Moses, Jeanette Brox, Casey Sander, Luis Antonio Ramos, Bernard White, Erich Anderson, Spencer Garrett, Adam Kassen, Ian Reed Kesler, Gina Gallego, Angela Sarafyan, Kate Linae, Irene Tsu, Jennifer Roa, Gregg Daniel, Ron Glass, Kelly Overton, Georgann Johnson, Kim Murphy, Eugene Robert Glazer, Marisol Nichols, Rebecca Gayheart, Kenneth Choi, Meredith Monroe, Kyle Davis, Ping Wu, Jamie McShane, Danielle Panabaker, Carol Kiernan, Allan Rich, Jennifer Gatti, William Bassett, Debra Christofferson, Caitlin Shannon, Ivonne Coll, Amy Pietz, Michail Chmurov, Rose Abdoo, Andrea Avery, Lillian Adams, Brian Patrick Clarke, Tembi Locke, Charmin Lee, Michael Harney, Julia Vera, Milana Vayntrub, Sy Richardson, Lombardo Boyar, Peter Mark Vasquez, Melodee Spevack, Jack Kehler, Hernando Bansuelo, David Alan Basche, Bobby Edner, Nick Roth, Julie Araskog, Gary Wolf, Jeremy Luke, Kim Fields, Cyndi Martino, Jason Tobin, Mark Kiely, Lawrence Mandley, Simon Templeman, Bette Ford, Carole Davis, Joel Brooks, Anne Betancourt, Richard Whiten, John F. Norris, Jimmie F. Skaggs, Lisa Jane Persky, E.J. Callahan, Karen Maruyama, Michael Warren, Brian Cousins, Allen Cutler, Lenore Kasdorf, Nicholas Cascone, Jack Donner, Davenia McFadden, Jeff Corbett, Freda Foh Shen, John Livingston, Jonathan Del Arco, Margot Rose, Alma Delfina, Bertila Damas, Gerald S. O'Loughlin, Gary Dubin, Ming Lo, Susan Chuang, Kanin Howell, Charles C. Stevenson Jr., Randy Vasquez, Barbara Pilavin, Scott Klace, Tegan West, Karen Landry, Akiko Morison, Joe Pascual, Abdul Salaam El Razzac, Lillian Lehman, Carol Locatell, Vito D'Ambrosio, Michael Dempsey, David Barrera, Susan Blommaert, Kevin Will, Esther Scott, Alison Matthews, Henry G. Sanders, Matthew Glave, Anne Gee Byrd, Charles Hoyes, Javier Grajeda, Dan Desmond, Carole Gutierrez, Linda Gehringer, Julie Ariola, John D'Aquino, Elyssa Davalos, Vincent Guastaferro, Ann Ryerson, Sandy Martin, Suzy Cote, John Mahon, Greg Collins, Larry Dorf, Jack Axelrod, David Gianopoulos, Scott Hamm, Cari Shayne, Ace Mask, Joy Bisco, Federico Dordei, Jim Jansen, Drew Pillsbury, Adam Hendershott, Marco Sanchez, Christopher John Fields, Jim Ortlieb, Tony Abatemarco, Paige Hurd, Mel Jackson, David Dunard, Valeri Ross, Paul Perri, Lee Anne Matusek, Doug Spinuzza, Marilyn McIntyre, Bryce Lenon, Ellen Crawford, John Marshall Jones, Edward Edwards, Michael Reisz, Deborah Joy LeVine, Don Dowe, Daisy McCrackin, Alex Skuby, Gwen McGee, Deborah Strang, Pamela Kosh, Margaret Welsh, Kymberly Newberry, Michael Tomlinson
  • worm14

Přiblblý seriál na obyčejné dopoledne všedního dne. Už podle názvu je jasné, že první housle hrají opravdu ženy. Jinak se jedná o běžný krimi seriál, které jsou dnes točeny jak na běžícím páse (Sue Tomas:Agentka Fbi...) . Zápletky jsou většinou tisíckrát ohrané scénáře, které můžeme v podobných seriálech sledovat tisíckrát dokola. Nevím, asi nejsem cílová skupina, pro kterou byl seriál určen. Třeba někomu jinému se seriál může líbit, podle mě ale po seriálech tohodle typu za pár let nikdo ani nevzdychne a atraktivní budou možná tak pro uzbekistánskou televizi.(29.8.2008)

• Phobia

Telenovela o policejních vyšetřovatelkách, brrrrrr, odhadovala jsem to latinskoamerickou produkci. "Ale já tě miluji..." "Já tě taky miluji, ale..." Hnus mnou vehementně otřásá, fujtajxl! A na tohle ti chudáci důchodci a ženy v domácnosti každé poledne koukají? No to se pak není co divit, že jsou buď permanentně naprdnutí nebo mají v mozkovně nasmrkáno! Jednu hvězdičku pouze za tu možnost, že těch mých 10-15 minut sledování vyšlo na to úplně nejhorší, co kdy seriál nabídnul a zbytek třeba není takový opruz.(28.1.2011)

• hellstruck

Myslela jsem,že takhle strašné soap opery z o policajtech vznikají jen v Německu a ono ouha..Na to nejen,že se nedá koukat,ale nedá se to ani poslouchat jako zvuková kulisa.(2.3.2011)

• Pedro Morales

Hrůza, jestli se někdy dostanu v San Franciscu do křížku se zákonem, tak se jen modlím abych nepadl do hledáčku takové party šílených ženských. Jsou od první minuty děsně nesympatické, protivné a vyloženě otravné, jejich osobní problémy jsou ještě otravnější. Mezi partou policajtek je jeden jedinej, chlap, jehož jediná role v seriálu spočívá v tom, aby tam nebyly jenom ženy. Nemám nic proti ženským postavám, ale všeho moc škodí. Tragické herecké výkony tomu všemu nasazují odpovídající korunu.(7.2.2011)

• WANDRWALL

Když se nedaří strážit zákon v reálu, tak aspoň v seriálu.(25.4.2011)