Tajemný pop-up bar

(TV seriál)
  • Jižní Korea Ssanggabpocha (více)
Drama / Fantasy / Mysteriózní
Jižní Korea, 2020, 13 h 25 min (Minutáž: 65–68 min)

Epizody(12)

Mladík s jedinečnou schopností vezme práci u dlouhověké dámy, která zbavuje zákazníky svého baru citových nesnází tím, že je navštěvuje ve snech. (Netflix)

ChArLeNe

Myšlienka ma zaujala, spracovanie sa mi už nepáčilo. Na môj vkus bolo príliš veľa hlúpych zvukov a pohybov, najprv som si toho skoro nevšimla no s pribúdajúcimi epizódami mi to začalo viac vadiť, a možno keby ostatok sa mi páčil tak by som to prekusla. Ale epizódy boli nudné, skoro počas každej epizódy som pozerala na hodinky, kedy to už konečne skonči. V prvej polovici epizód bolo všetko ostatné, až v druhej polovici sa riešilo prekonávanie zášte, nebolo tomu venované dostatok stopáže, pôsobilo to nie ako hlavná myšlienka seriálu ale ako dodatočná myšlienka. Príbehy neboli natoľko zaujímavé (až na dva), aby som si seriál chcela pozrieť znovu. Taktiež sa mi nepáčili CGI efekty - pripomínali mi seriály The Uncanny Counter a Tale of the Nine Tailed, a v nich boli CGI efekty lepšie. ()

Jirka_Šč

Zíza zmiňovala Hotel del Luna, toto je dost jiné. Ošuntělejši. Vlastně žádná postava nebyla zprvu můj šálek čaje. Ale všechno to pohromadě fungovalo. Celek je v tomto seriálu víc, než součet detailů a to je zajímavé a výborné. Na to, že je to o “světě po životě”, je to minimálně lekavé, o to víc to má promyšlený příběh. A dokázali spolu i pěkně společně blbnout. ()

Zíza

V rámci duchařiny jsem před tímto seriálem viděla Hotel del Luna a musím říct, že tenhle výtvor je o dost lepší. Hotel del Luna byl koncert pro jednu herečku a její šaty, ale tady se klade důraz na větší množství postav, které si sedly, strašně pěkně spolu interagují a dokonce spolu i mluví! Hlavní postavy se snaží nedorozumění napravovat, zbytečně se v tom neplácají a prostě si jedou tu svou. Je to komedie, kde už na začátku je jasné, že to nemáme moc brát vážně, přesto když se uhodí na vážnou strunu, není to špatné a člověk si to s nimi může „prožít“. Bylo s nimi fajn, byli sympatičtí a všechno dopadlo na správné místo, jen ten konec byl takový… na můj vkus až příliš za hranou všeho, co bylo stanovené. Ale i tak jako celek je to příjemný seriál, ve kterém se epizodně řeší problémy náhodných vybraných, abychom se s většinou posléze už neviděli, protože není třeba. Ovšem někteří jsou si více souzeni, a tak je nakonec budeme vídat víc. Ať žijí 12 dílné korejské seriály! Když to má dílů 16 a víc, většinou to stojí za starou belu, protože ty postavy už ke konci nemůžete vystát, neboť se začnou chovat jako piškokotíci. Tady se to nekonalo. Slabší 4*. ()

Andrea1717

Skutočne pekné a dojímavé, spočiatku je dej pokojnejší, ale postupne sa odkrývajú tajomstvá a príbehy jednotlivých postáv a posledné diely sú fakt na 10 hviezdičiek, nie len na 5. Humorný aj akčný aj zamilovaný. Obsadenie bolo skvelé, herci dokonale zapadli do svojich rolí a veľmi dobre ich aj typovo vybrali. Bol to pekný zážitok. ()

skretik

V niecom podobne serialu Hotel del Luna... ale milsie, silnejsie, nie tak natiahnute (waw, korejci spravili nieco na 12 ep a nenatiahli to uuuppplnneeee zbytocne na 16-20 casti :D ), prijemny soundtrack, super postavy, do ktorych sa postupne vcitite a zijete ich zivoty s nimi... :) Dobre sa na to pozeralo... ()

• Herec Seong-jae Yook, který je mimo jiné součástí hudební skupiny BTOB, pro seriál nazpíval píseň „Love Resembles Memories“. (kklepkaa)