Reklama

Reklama

Tajemný pop-up bar

(seriál)
  • Jižní Korea Ssanggabpocha (více)
Trailer
Drama / Fantasy / Mysteriózní
Jižní Korea, 2020, 13 h 25 min (Minutáž: 65–68 min)

Epizody(12)

Obsahy(1)

Mladík s jedinečnou schopností vezme práci u dlouhověké dámy, která zbavuje zákazníky svého baru citových nesnází tím, že je navštěvuje ve snech. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

Zíza 

všechny recenze uživatele

V rámci duchařiny jsem před tímto seriálem viděla Hotel del Luna a musím říct, že tenhle výtvor je o dost lepší. Hotel del Luna byl koncert pro jednu herečku a její šaty, ale tady se klade důraz na větší množství postav, které si sedly, strašně pěkně spolu interagují a dokonce spolu i mluví! Hlavní postavy se snaží nedorozumění napravovat, zbytečně se v tom neplácají a prostě si jedou tu svou. Je to komedie, kde už na začátku je jasné, že to nemáme moc brát vážně, přesto když se uhodí na vážnou strunu, není to špatné a člověk si to s nimi může „prožít“. Bylo s nimi fajn, byli sympatičtí a všechno dopadlo na správné místo, jen ten konec byl takový… na můj vkus až příliš za hranou všeho, co bylo stanovené. Ale i tak jako celek je to příjemný seriál, ve kterém se epizodně řeší problémy náhodných vybraných, abychom se s většinou posléze už neviděli, protože není třeba. Ovšem někteří jsou si více souzeni, a tak je nakonec budeme vídat víc. Ať žijí 12 dílné korejské seriály! Když to má dílů 16 a víc, většinou to stojí za starou belu, protože ty postavy už ke konci nemůžete vystát, neboť se začnou chovat jako piškokotíci. Tady se to nekonalo. Slabší 4*. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele

Zrada, pomsta, reinkarnace, slib a láska až za hrob...doslova. Melodrama v telenovelovém stylu, kdy se tvůrci neštítí použít i takové propriety, jako jsou rádobylegrační zvuky jako z Toma a Jerryho, ukňouranou i rozvernou hudbu, zrychlené honičky, obrovskou dávku sentimentu, naivní kukuče, složité vztahy, předvídatelné twisty...prostě korejská mýdlová lázeň. Být to americká, nebo třeba španělská produkce, nedokoukal bych ani první epizodu. Přiznávám, že patřím k vcelku početné skupině lidí, na které to korejské filmové woodoo funguje. Jakkoliv je to občas naivně hloupoučké, tak ta bezelstnost, postavy, které si člověk bleskově oblíbí, vcelku originální příběh plný často přepálených emocí...to vše na mě ve výsledku působí věrohodněji, než většina realisticky pojatých příběhů. I když Korejci vypráví fantaskní příběh, je to hlavně o lidech, se kterými je snadné se identifikovat. Nebavil jsem se tak dobře jako u Záhadného lovce, ale jsem spokojený. Byť tedy trochu zneklidněný tím, že jsem se ocitl ve fanklubu složeném nejspíš z holek 15-25 let. ()

Reklama

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Zíza zmiňovala Hotel del Luna, toto je dost jiné. Ošuntělejši. Vlastně žádná postava nebyla zprvu můj šálek čaje. Ale všechno to pohromadě fungovalo. Celek je v tomto seriálu víc, než součet detailů a to je zajímavé a výborné. Na to, že je to o “světě po životě”, je to minimálně lekavé, o to víc to má promyšlený příběh. A dokázali spolu i pěkně společně blbnout. ()

ChArLeNe 

všechny recenze uživatele

Myšlienka ma zaujala, spracovanie sa mi už nepáčilo. Na môj vkus bolo príliš veľa hlúpych zvukov a pohybov, najprv som si toho skoro nevšimla no s pribúdajúcimi epizódami mi to začalo viac vadiť, a možno keby ostatok sa mi páčil tak by som to prekusla. Ale epizódy boli nudné, skoro počas každej epizódy som pozerala na hodinky, kedy to už konečne skonči. V prvej polovici epizód bolo všetko ostatné, až v druhej polovici sa riešilo prekonávanie zášte, nebolo tomu venované dostatok stopáže, pôsobilo to nie ako hlavná myšlienka seriálu ale ako dodatočná myšlienka. Príbehy neboli natoľko zaujímavé (až na dva), aby som si seriál chcela pozrieť znovu. Hlavná ženská postava ma iritovala, obzvlášť tým, keď kričala a vyhrážala sa bitkou mužským parťákom, nie je to "sassy" ale nezrelé a otravné (vo The Witch’s Diner je ženská postava tiež tá dominantná ale zaobišla sa aj bez toho). Taktiež sa mi nepáčili CGI efekty - pripomínali mi seriály The Uncanny Counter a Tale of the Nine Tailed, a v nich boli CGI efekty lepšie. ()

Andrea1717 

všechny recenze uživatele

Skutočne pekné a dojímavé, spočiatku je dej pokojnejší, ale postupne sa odkrývajú tajomstvá a príbehy jednotlivých postáv a posledné diely sú fakt na 10 hviezdičiek, nie len na 5. Humorný aj akčný aj zamilovaný. Obsadenie bolo skvelé, herci dokonale zapadli do svojich rolí a veľmi dobre ich aj typovo vybrali. Bol to pekný zážitok. ()

Galerie (146)

Zajímavosti (1)

  • Herec Seong-jae Yook, který je mimo jiné součástí hudební skupiny BTOB, pro seriál nazpíval píseň „Love Resembles Memories“. (kklepkaa)

Reklama

Reklama