Stánek s polibky 2

The Kissing Booth 2

Komedie / Romantický

Velká Británie / USA, 2020, 132 min

Před pár dny jsem zhlédnul jedničku a byl jsem celkem spokojený. No a dnes vyšla dvojka, tak jsem jí zhlédnul a tady je moje krátká recenze: Stánek s polibky 2 je fajn film na páteční odpoledne. Je to prostě béčkový romantický film, nic víc od toho nečekejte. Film jsem si užil, mohl být o trochu kratší, ale to je jen drobnost. Vlastně jsem od toho dostal přesně to co jsem si myslel. Všem milovníkům béčkových filmů doporučuju. A díky pandemii je to jeden z nejlepších snímků tohoto roku. Zatím adept na oscara. XDDD(24.7.2020)

Zábavná a nenáročná romantická komedie, která se nese ve stejném duchu, jako první díl. Má smysl psát, že se postavy chovají hloupě? Já myslím, že to každý v tomhle žánru musí tak trochu očekávat a nebrat to tak přehnaně vážně. Já mám tyhle zaláskované oddechovky prostě ráda už od dob, co jejíchž hlavní hrdinkou bývala Hillary Duff, a myslím, že Joey King to dnes jde stejně dobře.(28.7.2020)

• Jaro_slav

STO TŘICET DVĚ MINUTY??? Pro koho se tyhle uječený vyprázdněný slaďárny točej? To fakt existuje publikum, kterýmu se takovej film líbí? Ani nevim, proč jsem tomu dal stejně rudejch, jako jsem dal Dávačovi. Asi proto, že existujou horší srágory cílený na týnejdžry.(28.7.2020)

Příjemně to plynule navazuje na jedničku, přátelství Elle a Leeho je stále fajn ("Nesmrdím?" ... přičichne jí k podpaží ... "Ne."). Nevýhoda je, že zatímco jednička byla překvapivě víc o přátelství, než o lásce, což bylo osvěžující a fajn, dvojka už cílí (logicky) trochu jinam a není to tak zajímavé. Přesto se to vidět v pohodě dá. Trojku nepotřebuji.(28.7.2020)

• Arsenal83

Prvá časť bola tak za dve hviezdy a táto mohla dosiahnuť kľudne "až" takýto úspech, len by musela byť o 30-40 minút kratšia. Toto je teenage romantika tak pre zamilované školáčky niekde na základke, čomu aj zodpovedá úroveň vtipov. Pri rozhovoroch spolužiačok budete mať pocit, že ste práve vošli do kurníka. No a z niektorých presladených scénok hrozí diabetes.(28.7.2020)

• - Natáčelo se v Los Angeles (Kalifornie, USA) a Kapském Městě (Jihoafrická republika). (BMW12)

• - Počas záverečných titulov môžete sledovať vystrihnuté scény. (Johnny.ARN)

• - Elle (Joey King) a Lee (Joel Courtney) jdou na Halloween za postavy z filmu Krotitelé duchů (1984). (SONY_)