Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

• Flego

Akčný seriál o novinárovi. Claudia Cardinale sa objavila v druhom príbehu " Druhá tvár Aidy ". V seriáli si zahral aj Juraj Kukura.(16.2.2007)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 7.1.1993, réžia slovenského znenia (STV Bratislava) = JÁN ŠUDA - TECHNICKÁ POZNÁMKA: Český názov určite nie je "STÍNY VČEREJŠKA". Tak sa totiž volala iba epizóda s účasťou českých hercov. (30.3.2012)(30.3.2012)

Seriál mojej mladosti. Asi z nostalgie dávam 4*. Na svoju dobu dosahoval slušných kvalít.(9.4.2008)

Uz si to velmi nepamatam,ale viem, ze v detstve sme na to vsetci čučali :-D(25.4.2010)

Seriál si nijako zvlášť nepamätám, ale v detstve patril k mojim obľúbeným (nie žeby sme mali vtedy nejaký veľký výber v porovnaní s dnešnom generáciou) a pripojím sa asi ku komentáru, v ktorom sa spomína že hodnotenie je asi skôr z nostalgie, v mojom prípade však priemerné, pretože Četnícke humoresky či Dobrodružstvá kriminalistiky si pamätám podstatne lepšie ako fotografa Flasha.(12.5.2019)