Kluk od vedle

Curtis Petersen

Nina Colman

Caroline Ross

• novoten

Už dávno všichni vědí, že když dva dělají totéž, není to totéž. A kdo viděl Kluka od vedle, ten ví, že když si David Charvet hraje na Toma Hankse, není to nejen totéž, ale není to ani nic byť zdánlivě podobného. Odpustil bych silně šablonovitý scénář, ale takhle vrcholně nesympatický ústřední pár už ne.(28.5.2006)

Standardní romantika, která asi nikoho neurazí a taky nikoho neuvede v emoční extázi a potoky slz nebudou vyplavovat spolubydlící, co jsou pod Vámi. Ale z druhé strany, kdo by si nepřál potkat dívku svých snů v podání Tii s takovou skvělou vinotékou, že? Škoda, přiblblého závěru (záběr) s D.Charvetem jak šmatlá na dětském kole, to je už fakt dost ujetý ...(6.3.2005)

Docela hezký příběh na sobotní odpoledne. Vtipný, lehký, smutný, veselý, bláznivý a na konec happy-end, co víc si můžeme přát. (( ::(6.3.2007)

• burina

Vykradnutá Láska cez Internet v nevkusnom, C-čkovom prevedení (navyše videné v otrasnom dabingu).(29.5.2011)

• Sinecod

Hodně špatná napodobenina filmu. Líbil se mi plakát na něj. Tak asi za něj ta jedna hvězdička. Z každého interiéru koukal nevkus a lacinost, hudba zněla jako porno mjůzik a jakékoliv pronesené slovo bylo až nepěkně hloupé. Trapas!(3.4.2012)

• sinp

Scénáristicky nenápaditá snaha okopírovat úspěšný film Láska přes internet, ovšem v podání druhořadých herců, nudném a neoriginálním zpracování, v němž nemají oba hlavní hrdinové ani sebemenší dávku charismatu, a konci, který jste viděli snad ve sto romantických komediích předtím - toť Kluk od vedle.(29.7.2005)

• prsvl

"Já si dám kuře." -"A já si dám steak..máte ráda steak?" "Ne já jsem vegetariánka." Co tohle mělo znamenat...?(5.3.2007)

• MoiJe

Ou. Carrere je sice pekná, ale hrá hrozne. Nie že by bolo čo. Párkrát sa musi natešene usmiať nad mailom, na ktorý by asi málokto z nás vobec reagoval, potom si behom sekundy obľúbiť toho nevychovanca odvedľa... klišé, nuda a hrozne podané.(29.5.2006)

• jajinka

Romantická slátanina, bez nápadu, bez jiskry.. Vybrakovaných několik romantických filmů.. viz Láska přes internet.. A to kolo.. něco podobného jsem už taky někde viděla..(29.5.2006)

• otík

Když v romantické komedii nefunguje chemie mezi hlavními hrdiny, asi nebude něco v pořádku. Tentokrát sice doklopýtáme ke šťastnému konci, ale stojí to hodně přesvědčování. Jinak to celkem zábavné bylo, takže alespoň 40 % si to zaslouží.(14.3.2005)

• wer4

jou jou .. vždy som túžila vidieť film, v ktorom lovkyňa tajomstiev a plavčík z pobrežnej hliadky napodobňujú (a to celkom neúspešne) Magie a Tomíka .. havko bol ale sympoš, to sa musí nechať :)(10.7.2008)

• Looser

Kombinace Lásky přes internet a Girl next door se serialovými herci. Nic moc ale jako kulisa pro nefilmovou zábavu to asi stačí.(28.5.2006)

• Radim

Až příliš podobné Lásce přes internet. Ale bez fungujícího scénáře a charizmatické hlavní hrdinky. A sympatický Charvet to sám nevytrhl.(28.5.2006)

• Chajimwitz

Láska přes internet je ještě vcelku snesitelnej kýč,tenhle její šmír je jedna z největších sraček co jsem kdy viděl a už se mi to nikdy nesmí objevit na obrazovce!(20.6.2011)

• haWranka

Fujky! Víte, tenhle film jsem poprvé viděla jako počínající puberťačka a pak, jako starší jsem viděla název v novinách a říkám si "bingo", to se mi líbilo. Problém je v tom, že jako odrostlejší jsem na to koukala s otevřenou pusou a jenom jsem přemejšlela, co že jsem na tom viděla. Tia Carrere, to je katastrofa, myslím, že by měla jít někam, kde nebude špatný filmy kazit ještě víc. A co se týče hlavního hrdiny, působil na mě jako štěně, slizký štěně. Takže ne ne ne, tohle ne.(9.1.2007)

• 7duster

Láska přes internet bez Toma a Meg? Proč to točili? Škoda času, financí a vůbec .....(29.5.2006)

Mně se tahle romantika líbila. Hašteření mezi ústředním párem je uvěřitelné a vtipné (když srovnám s některými ad absurdum dohnanými trapnostmi v jiných filmech), romantická dějová linka funguje, zábavnost je velmi přijatelná a oba hrdinové jsou sympaťáci. 70%(30.1.2010)

• Dexter666

Ja som síce romantická duša, ale uznajte - toto bolo iba troška romantické a vôbec nie vtipné; zlá kombinácia Proste slabota. Scénar zbúchaný za dva dni, Charvet slabý ako čaj, chýba tomu nápad vtip, je to len ružový žáner pretiahnutý cez vyblednutú šablónu.(14.7.2008)