Samantha Feldová (Tia Carrere) a Jack Harris (David Charvet) sú susedia, ktorí príliš dobre nevychádzajú a neznášajú sa. Netušia však to, že už sa do seba v podstate zaľúbili prostredníctvom internetu. Už dlhší čas si vymieňajú zaľúbené maily v elektronickej zoznamke. Len prostredníctvom virtuálnej reality totiž obaja mladí a osamelí ľudia našli odvahu nadviazať s niekým priateľstvo. Obaja majú za sebou nevydarené vzťahy Samantha opustila svojho priateľa, nezodpovedného a neverného rockera, Jack sa nedávno rozviedol. Obaja milujú svoje mesto a najmä Manhattan, miesto, kde sa dá objednať večera až do bytu hoci aj o druhej ráno. Jackovi najväčšmi prekáža Samanthin obrovský pes, ktorý ustavične špiní na jeho noviny, položené ráno pred dverami bytu. Jack pracuje síce ako čašník, ale jeho snom je vydávať noviny, kde by vychádzali príbehy obyčajných ľudí. A keďže témou prvého zamýšľaného článku mali byť zoznamovacie agentúry, hľadá informácie. Tak sa aj zoznámi so Samanthou, ktorá mala v zoznamke ponuku na zoznámenie sa s tromi mužmi. Prví dvaja sa jej zdali otrasní, ale Jack sa jej zapáčil. Vydrží ich virtuálna láska aj skutočné stretnutie? (TV JOJ)

novoten

Už dávno všichni vědí, že když dva dělají totéž, není to totéž. A kdo viděl Kluka od vedle, ten ví, že když si David Charvet hraje na Toma Hankse, není to nejen totéž, ale není to ani nic byť zdánlivě podobného. Odpustil bych silně šablonovitý scénář, ale takhle vrcholně nesympatický ústřední pár už ne. ()

Brouk

Standardní romantika, která asi nikoho neurazí a taky nikoho neuvede v emoční extázi a potoky slz nebudou vyplavovat spolubydlící, co jsou pod Vámi. Ale z druhé strany, kdo by si nepřál potkat dívku svých snů v podání Tii s takovou skvělou vinotékou, že? Škoda, přiblblého závěru (záběr) s D.Charvetem jak šmatlá na dětském kole, to je už fakt dost ujetý ... ()

Jamal

Docela hezký příběh na sobotní odpoledne. Vtipný, lehký, smutný, veselý, bláznivý a na konec happy-end, co víc si můžeme přát. (( :: ()

Sinecod

Hodně špatná napodobenina filmu. Líbil se mi plakát na něj. Tak asi za něj ta jedna hvězdička. Z každého interiéru koukal nevkus a lacinost, hudba zněla jako porno mjůzik a jakékoliv pronesené slovo bylo až nepěkně hloupé. Trapas! ()

Arsenal83

Neznášajú sa a potom sa do seba zamilujú nevedomky, cez internet a odrazu je z antipatie chémia jak sviňa. Len divák to nepociťuje a všetko už niekto videl. Len Tia je krajšia ako istá Meg, a to nehovorím o tej ozrute z hlbín, no a Charvet sa s Hanksom nemôže nie že porovnať, ale on mal problém udržať aj ten plavák v rukách jak kukal v Baywatchi na Pamelu, takýto je on herec. No ale, že mu scenárista vloží taký návrh, že reku ja nebudem chodiť do roboty a budem bývať tu pri tebe, fú, to je ponižujúce aj na neho. Originálny názov znie šokujúco: Zoznámte sa s očarujúcim princom. Nuž, kukal som pozorne ďaleko za Charveta a ten mi naozaj clonil, ale žiadneho očarujúceho muža som tu nevidel, nie to ešte princa. ()

MM11

Scénáristicky nenápaditá snaha okopírovat úspěšný film Láska přes internet, ovšem v podání druhořadých herců, nudném a neoriginálním zpracování, v němž nemají oba hlavní hrdinové ani sebemenší dávku charismatu, a konci, který jste viděli snad ve sto romantických komediích předtím - toť Kluk od vedle. ()

MoiJe odpad!

Ou. Carrere je sice pekná, ale hrá hrozne. Nie že by bolo čo. Párkrát sa musi natešene usmiať nad mailom, na ktorý by asi málokto z nás vobec reagoval, potom si behom sekundy obľúbiť toho nevychovanca odvedľa... klišé, nuda a hrozne podané. ()

prsvl

"Já si dám kuře." -"A já si dám steak..máte ráda steak?" "Ne já jsem vegetariánka." Co tohle mělo znamenat...? ()

jajinka

Romantická slátanina, bez nápadu, bez jiskry.. Vybrakovaných několik romantických filmů.. viz Láska přes internet.. A to kolo.. něco podobného jsem už taky někde viděla.. ()

otík

Když v romantické komedii nefunguje chemie mezi hlavními hrdiny, asi nebude něco v pořádku. Tentokrát sice doklopýtáme ke šťastnému konci, ale stojí to hodně přesvědčování. Jinak to celkem zábavné bylo, takže alespoň 40 % si to zaslouží. ()

wer4

jou jou .. vždy som túžila vidieť film, v ktorom lovkyňa tajomstiev a plavčík z pobrežnej hliadky napodobňujú (a to celkom neúspešne) Magie a Tomíka .. havko bol ale sympoš, to sa musí nechať :) ()

Looser

Kombinace Lásky přes internet a Girl next door se serialovými herci. Nic moc ale jako kulisa pro nefilmovou zábavu to asi stačí. ()

Radim

Až příliš podobné Lásce přes internet. Ale bez fungujícího scénáře a charizmatické hlavní hrdinky. A sympatický Charvet to sám nevytrhl. ()

Chajimwitz odpad!

Láska přes internet je ještě vcelku snesitelnej kýč,tenhle její šmír je jedna z největších sraček co jsem kdy viděl a už se mi to nikdy nesmí objevit na obrazovce! ()

haWranka

Fujky! Víte, tenhle film jsem poprvé viděla jako počínající puberťačka a pak, jako starší jsem viděla název v novinách a říkám si "bingo", to se mi líbilo. Problém je v tom, že jako odrostlejší jsem na to koukala s otevřenou pusou a jenom jsem přemejšlela, co že jsem na tom viděla. Tia Carrere, to je katastrofa, myslím, že by měla jít někam, kde nebude špatný filmy kazit ještě víc. A co se týče hlavního hrdiny, působil na mě jako štěně, slizký štěně. Takže ne ne ne, tohle ne. ()

messi@h

Mně se tahle romantika líbila. Hašteření mezi ústředním párem je uvěřitelné a vtipné (když srovnám s některými ad absurdum dohnanými trapnostmi v jiných filmech), romantická dějová linka funguje, zábavnost je velmi přijatelná a oba hrdinové jsou sympaťáci. 70% ()