Epizody(8)

Striehnu na každého nebožtíka, aby mali z čoho žiť. Pipasíkovci majú pohrebnú službu, najlepšiu v celom kraji! Splnia každé želanie a sú výnimočne schopní a podnikaví. A keď sa vynoria nepredvídané komplikácie, aj tie vždy spoločne zvládnu a prekonajú. (TV JOJ)

rigby

První čtyři díly to ještě jakžtakž šlo, i když jsem se zasmál opravdu výjimečně. Ale pak nastal hluboký propad. Zbytek seriálu se řešila bryndza a ani v posledním díle se nevyřešila. Těším se na druhou sérii (sarkasmus). ()

fabecc1222

No je vidět, že ani Kolečko není neomylný, a neháže jeden skvělý scénář za druhým. Opravdu nevkusný seriál s absencí jakéhokoliv normálního příběhu a náznaku reálně se chovajících postav. ()

borec999

Od scenáristu Okresného Přeboru Petra Kolečka by som čakal viac. Jeho novinka Hrobári sú len nevýrazným akože komediálnym seriálom, v ktorom skutočne vtipných momentov je ako šafránu a herci sa delia na tých, ktorí sú ako tak znesiteľní (Oľhová,Mauréry,Paulovič) a otravných (Kassai,Langmajer). Úplný prepadák asi nie, ale zbytočnosť a seriál ktorý na 99% skončí po prvej sérii áno. 30% ()

mira007

Langoš s Kolečkem vzali útokem Slovensko, aby ho dobyli, ale nepovedlo se. Ani u černé komedie jsem už od začátku nepřijal motiv rodinné hrobařské firmy jako něco vtipného ani s duchařinou ani s kouzelným sýrem. Na to jsem se hrozně málo smál.... skoro vůbec. ()