Batman budoucnosti

• USA Batman Beyond (více)
USA, (1999–2001), 18 h 11 min (Minutáž: 20–22 min)

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), Walter Simonson (komiks) (více)

Kamera:

Sung-Il Cho

Will Friedle, Kevin Conroy, Gregg Berger, Teri Garr, Rachael Leigh Cook, Stockard Channing, Angie Harmon, Stuart Pankin, Seth Green, Sherman Howard (více)

Série(3) / Epizody(52)

Bruce Wayne, ochraňující město Gotham po mnoho a mnoho let, má problémy se srdcem. Musí proto najít a vycvičit svého nástupce, Batmana budoucnosti, jenž převezme Waynův úkol chránit Gotham před všemi podobami zla. (Stegr)

Recenze uživatele PKD k tomuto seriálu (29)

Batman budoucnosti (1999)

Tak, 61% je celkem slušné, i když by si tento tv s. zasloužil min. 80% Jde o Blade Runner potkává Batmana a byť jsem si v té době musel asi 3 díly zvykati na fakt, že Batman je po1. někdo jiný (což mi tenkrát přišlo jako něco nemyslitelného) dosti rychle jsem se do toho dostal a považuji to dodnes za jeden z těch velmi nadprůměrných příspěvků do Batman universe. Dlužno podotknouti, že úspěch byl jak u diváků i kritiky a vedl později i k několika comicsům. I když se dosud nepodařilo prosadit hraný film, který byl v plánu v r.2001, zhruba. Scénárista chtěl drsné a nihilistické Rko, tupouni z WB samoz. PG-13. Na tomto místě se musím tedy zmínit, že i tento seriál, je na tzv. dětský animák dosti temný a tak tedy přesně v intencích předchozích Batman TASek od mistra Bruce Timma. ()

Meltdown (1999) (S01E05)

Mr. Freeze se objevuje a je ještě více propracován psychologicky,než snad i v Batman TAS. ()

Heroes (1999) (S01E06)

Squellá pocta Fantastic Four alá DC. Byť s nepoměrně pochmurnějším tónem. ()

The Winning Edge (1999) (S01E09)

Další díl,který hraje na nostalgickou notu,co se týče vazby na Batman TAS. A samoz.,že jako v jiných případech,se mu to s přehledem,daří. Special quest star...Bane. Ale ne tak,jak by jste si mysleli. Víc už neprozradím. ()

Spellbound (1999) (S01E10)

Výborný nápad s postavou,která se pak ještě objeví ve zbývajících 2 sezónách. ()

Disappearing Inque (1999) (S01E11)

Pro mě,jsou všechny díly s Inque vrcholy seriálu,jako u Batmana TASky díly s Jokerem. Zde se jedná o přímé pokr. k Black Out. ()

Ascension (1999) (S01E13)

Derek Powers aka Meltdown v hl.roli. ()

Lost Soul (1999) (S02E04)

Tento díl mi připomíná Krajní Meze (ty z 90tek) skřížené s filmy Vincenta Price.:) Výborná věc,kterou jsem plně docenil až po letech. I když se mi vždy líbil. ()

Once Burned (1999) (S02E07)

Pokr. dílu Dead Man´s Hand z 1.s. s Královskou Sequencí, či chcete-li, postupkou. Což zní ale poněkud blbě. ()

Hooked Up (1999) (S02E08)

Spellbound opět na scéně. ()

Rats! (1999) (S02E09)

Trošku bizarní,trošku dojemné,trošku vtipné. Zkrátka,dostanete zde takovou verzi Krásky a Zvířete s Hamiltonovou a Perlmanem.:) ()

Mind Games (1999) (S02E10)

Propojení s dílem Double Date z JL unlimited, 2.s. ()

Revenant (1999) (S02E11)

Pokr. dílu,Golem. A ještě lepší,než 1.část. ()

Terry's Friend Dates a Robot (2000) (S02E13)

Sám název mluví za vše. Já jen připojím,že Isaac Asimov by měl radost.:) ()

Eyewitness (2000) (S02E14)

Spellbound a Mad Stan s hlasem Henryho Rollinse. Jo, tam TOHO. ()

Sneak Peek (2000) (S02E18)

Super. Nechtěl bych to zažíti na vlastní tělo. ()

The Eggbaby (2000) (S02E19)

Neskutečná sranda a přitom ne pitomá. ()

Zeta (2000) (S02E20)

Taková verze Číslo 5 žije,ale mnohem lepší a bez toho zbytečného cukrkandlu. ()

April Moon (2000) (S02E22)

Z tohohle bych okamžitě udělal samostatný hraný film. ()

Where's Terry? (2000) (S02E25)

Nebojte se. Dozvíte se to.:) ()