Reklama

Reklama

Hurá na pohádky

Trailer

Obsahy(1)

Hurá na pohádky je pásmo krátkých animovaných filmů pro nejmenší diváky a jejich bystré sourozence a zvědavé rodiče. Pásmem vás provedou dva zábavní a věčně hladoví nejlepší medvědí kamarádi Nedvěd a Miška z večerníčkového seriálu Mlsné medvědí příběhy. Ti se v pásmu objeví v epizodách Mňamózní svačinka, Hurá na borůvkyPozdrav od strýčka, kde se díky svým bláznivým nápadům dostávají do jedné šlamastyky za druhou. Jedna z jejich režisérek, Kateřina Karhánková, je podepsaná i pod dalším krátkým příběhem Plody mraků o rozverných chlupáčích, kteří se poprvé odváží vstoupit do neznáma. Slovensko pak reprezentuje epizoda ze seriálu Websterovci, ve kterém míří zvídavá pavoučí hrdinka Lily poprvé do školních lavic. Dobrodružné příběhy našich hrdinů vás pobaví a ledacos naučí, takže hurá na pohádky! (Aerofilms)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

anais 

všechny recenze uživatele

Různorodé pásmo animovaých příběhů pro děti jsme viděli v Kině Pilotů a moc se nám to líbilo. Bavilo to jak mě, a to je co říct, protože u rutinních Patů a Matů vždycky usnu, tak i čtyřletého syna. Inteligentní, soudobé a přesto v duchu klasických večerníčků. Pohádky mají příběh i kvalitní animaci. Nejvíc vyniknou asi Plody mraků, ale to je spíš samostatná povídka, a v tom má výhodu. Oba představené seriály jsou nadprůměr, i když můj osobní favorit by asi byly Mlsné medvědí příběhy. ()

Slarque 

všechny recenze uživatele

Povedené animované pásmo pro děti. Tři epizody Mlsných medvědích příběhů i jedna epizoda Websterových jsou povedené, samostatné Plody mraků jsou však o kategorii výš. Spojeno krátkým úvodem to vlastně spolu docela ladí (70%). ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama