Reklama

Reklama

Univerzální voják: Zpět v akci

  • USA Universal Soldier: The Return (více)
Trailer

VOD (1)

Bývalý univerzální voják Luc Deveraux (Jean-Claude Van Damme) je nyní především ovdovělým otcem milované dcerky Hilary. Svou profesionální kariéru ovšem nezanedbává a jako technický expert se podílí na přísně tajném vládním projektu, který rozvíjí ideu vraždících strojů k dokonalosti tím, že k řízení bojové jednotky používá supercomputer S.E.T.H. Nečekané problémy se zdánlivě dokonalou technologií nastanou ve chvíli, kdy se kontrolní počítač postaví proti svým lidským tvůrcům a jako osobní stráž použije neporazitelné univerzální vojáky. Zrádný S.E.T.H. tuší, že největší problémy bude mít s ostříleným veteránem Deverauxem a aby ho předem zpacifikoval, organizuje únos jeho dcery. Tím se ale dopouští sebevražedné chyby, protože Luc udělá všechno pro to, aby nemyslícím vrahounům natrhl triko i slezinu, zpacifikoval vzpurný počítač a zachránil Hilary. Akce může začít... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (213)

Djkoma odpad!

všechny recenze uživatele

Nejhorší na tomhle "pokladu" není, že totálně zabíjí velmi dobrou jedničku nebo snad akční potenciál v slušných hercích, kteří se až příliš obyčejně mlátí. Ale fakt, že jsem byl nucen za tento "průšvih" vyhodit 30 Kč ve videopůjčovně... Nikdy si to neodpustím a děti v Africe mi brzy pošlou kus svého ucha, že jsem to nedal jim... ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Ja si nemuzu pomoct, vsichni to tu brutalne kritizujou a popravde receno, chapu proc, ale ja mam tohle stupidni becko proste rad. Jednoduchej Skynetovskej pribeh, nulovy herecky vykony, spousta naprosto nelogickejch scen. Jenze zaroven taky hromada borcu, drsna hudba a skoro neustaly bitky a prestrelky, takze neni ani cas neco kritizovat a ze by se toho naslo a staci jen na 80 minut vypnout mozek. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Souhlasně pokyvuji hlavou se všemi, kteří křičí do světa, že tohle je hrozná hovadina. Jenže na druhou stranu mám poněkud úchylné pochopení pro toporný humor mistra JCVD (*), podivnou slabost pro něhu akčních kulturistek (*) a tu třetí hvězdu rozsvěcuji pouze z přesvědčení, že je tady odpadem příliš zasviněno. ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

Neuplyne ani minuta a do záběru se na vodním skútru vřítí Jean Claude s boulí na čele tak velkou, že zbytek scény zahalí do stínu... a hned se nám představí v přímé konfrontaci s minihorou Billem Goldbergem... a pak to prostě pokračuje dál, počítače získávají lidskou podobu, všichni demolují všechno, všichni střílí slepými náboji a Vy se choulíte v křesle a zakrývaje si oči se natahujete k dálkovému ovladači a hledáte tlačítko STOP... Mic Rodgers zapomněl v úvodních titulcích připsat: Do 12-ti let... Vašemu ovladači však došly baterie a Vy musíte dál sledovat kulturistickou přehlídku Michael Jai Whitea a wrestlingáče Goldberga, kopy a otočky Van Dammeova dubléra, modrý přeliv úchyláka Squida a hezkou, ale neskutečně trapnou Heidi Schanz... tenhle film je jako napodobenina elektronického slovníku, který chrlí náhodně vybraná slova... scény mají příšernou návaznost, nejlíp hraje ta malá holčička, akce je prostě všude, o dramatičnosti nemůže být řeč, dialogy jsou k smíchu, stačí??... už jste úplně psychicky na sračku, blouzníte a křeslo se kýve, to jak Vám lítá hlava ze strany na stranu, už nechcete slyšet ani vidět nic, nechcete vidět finální bitku Luc vs S.E.T.H., která je sestříhaná borcem, co včera vychlemtal patnáct dvanáctek... a která je podmalovaná prapodivným filtrem, takže vidíte skoro prd... a když už jste na pokraji zhroucení, nějaká vesmírná síla Vás vyhodí z křesla na zem, plazíte se k přehrávači a třesoucí se rukou se snažíte nahmatat POWER... na obrazovce nad Vámi vrcholí střet dvou mocností, lidské a počítačové a Vaše srdce puká!... rozhodíte ruce, vyplivnete krev a jak s sebou v posledním záchvěvu škubnete, zlomíte si vaz... tenhle film Vás skutečně oddělal... přesto ale soundtrack rulezzzzz!!! 45 miliónů dolarů(rozpočet)/10,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově) ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Don Davis: 1. Crush 'Em - Megadeth [4:42] ,2. Remain Calm - One Minute Silence [3:28] ,3. Awake - The Clay People [3:29] ,4. Crazy Train - The Flys [3:15] ,5. Bled for Days - Static-X [3:46] ,6. Fueled - Anthrax [4:56] ,7. Magic #3 - Jact [3:48] ,8. Hatred - D Generation [3:20] ,9. Securitron (Police State 2000) - Fear Factory [5:47] ,10. Eureka Pile - Ministry [6:18] ,11. Chaos - Skold [4:16] ,12. Saddam a Go-Go - Gwar [2:32] ,13. Target Devereux - Don Davis [2:54], ()

Galerie (33)

Zajímavosti (9)

  • Maggie (Kiana Tom) má ve filmu zbraň Colt M1911A1 ráže .45 ACP. (dc125)
  • Van Damme utžil za svou roli 4 miliony dolarů. (M.B)
  • Film se natáčel ve Waxahachie, v Caddo Lake a v Dallasu v Texasu, v Los Angelsa v Kalifornii a v Georgetownu v Kanadě. (rafix)

Reklama

Reklama