poster

Bedhead

Krátkometrážní / Komedie / Fantasy

USA, 1991, 8 min

 • Kubasino
  ***

  Tak je vidět, že Rodriguez měl potenciál už tenkrát. Naštěstí ho naplno rozvinul a nyní je z něj uznávaný režisér. Já bych možná krom režijního debutu Roberta zmínil i herecké výkony. Možná je to dáno tím, že zde hraje Rodriguezova a tudíž před svým příbuzným neměla takový ostych, ale ty herecké výkony byly tak přirozené (samozřejmě v rámci tohoto bizarního snímku), až se mi nechtělo věřit, že jsou to amatéři. Ale prostor pro zlepšování (Roberta Rodrigueze) tu samozřejmě byl ještě veliký.(18.10.2010)

 • Lyžař
  ****

  Bedhead se docela pomalu rozjíždí. Nevěděl jsem, jestli je to jenom sranda, nebo jestli to je myšleno vážně a ještě se to rozjede. A zadruhé bylo správně. Jednoduchý, ač docela chytlavý, příběh započal kariéru R.R.. A buďme za to rádi. Dnes bych od něj už takovouhle věcičku nečekal. Ale to je právě nádherná ukázka životního rozvoje. Jen tak dál. PS: Jsem rád, že je to jenom "krátkometráž", v podobě několika desítek minut by to již ztratilo šmrnc.(11.8.2013)

 • SeanLSD
  ***

  Veľmi osobitý kraťas už ďaleko dopredu predznamenáva nielen Robertovu schopnosť vystačiť si s málom, ako aj rodinný charakter tvorby, to znamená filmy pre rodinných príslušníkov, a s nimi, teda predovšetkým deťmi. Koho prekvapuje - či dokonca rozčuľuje - séria jeho filmov pre (hlavne jeho vlastné) deti, predovšetkým SPY KIDS 1 až sto, nech si uvedomí, že pred MARIACHIM bol BEDHEAD.(3.2.2016)

 • tom88
  **

  Rodriguezovu tvorbu mám moc rád, ale Badhead ma vôbec nechitil. Triky tam boli slušné, nie je to zle natočené, ale dejovo sa mi to nijak nepáčilo, vizuálne tiež nie. Čiernobiely obraz mi trocha prekážal, ale beriem. Detské herecké výkony nič moc, ale stále lepšie ako v niektorých celovečerných filmoch. Mal si to najskôr ukázať Quentinovi, tak možno nabudúce Robo. 40%(3.10.2008)

 • Ichabod
  **

  Rodriguezovic rodina je fakt neuvěřitelně sympatická a roztomilá. Ty malý děti jsou jak úspěchu předurčený. Nicméně pokud bych srovnal s ranou tvorbou Tima Burtona, tak Robert dost pokulhává. Točit film o pouhých přeleželých vlasech a supersíle je celkem slabota, pokud usnu s nagelovanou hlavou vypadám po ránu skoro stejně a tudíž me to moc nepobavilo.(28.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace