Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Telenovela z prostředí drogových kartelů a politického intrikaření byla lehce inspirována skandálem prezidenta Carlose Salinase de Gortari. Neúplatný mexický politik a budoucí prokurátor Raúl de los Reyes (Claudio Obregón) představuje nebezpečí pro obchodování s drogami a členové kartelu se proto rozhodnou pro jeho likvidaci. Jedné noci se Raúl spolu s dcerami vrací domů a nepřátelé za pomoci samopalů spáchají atentát na jejich vozidlo přímo uprostřed ulice – masakr přežije pouze Reyesova nejstarší dcera Camila (Ana Colchero), přičemž v kulkami prošpikovaném autě ji nalezne mladý novinář Luis Mario Gómez (José Ángel Llamas), který ji převeze do nemocnice. Vznikne mezi nimi pouto a zamilují se, avšak budou muset čelit nájemným zabijákům a zkorumpovaným státním úředníkům – vypátrat strůjce atentátu též nebude jednoduché a podezřelou se stává jediná přeživší... Zosnovala snad celý plán Camila? (fiLLthe3DD)

(více)

Zajímavosti (3)

  • Jelikož se telenovela zabývá problematikou drogových kartelů a korupce v politice, vzbudila v době uvedení nemalé kontroverze – i přesto však trhala rekordy ve sledovanosti. (fiLLthe3DD)
  • Natáčení započalo 27. listopadu 1995 a poslední klapka padla 27. prosince 1996 – natáčení probíhalo v Ciudad de Mexico a jeho okolí. (fiLLthe3DD)
  • Herečka Ana Colchero odstopuila kvůli problémům s vedením Tv Azteca – v průběhu natáčení tak došlo k přeobsazení hlavní hrdinky a roli Camily získala Christianne Gout. (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama