poster

Však ty víš (TV seriál)

 • USA

  It's Like, You Know...

Komedie

USA, 1999, 26x25 min

 • Tom Hardy
  ****

  Absolutně geniální tah od tvůrců je obsazení Jennifer Gray, aby hrála sama sebe. To, jak si z ní (a tedy vlastně ona sama ze sebe) tvůrci utahují považuji za jeden z nejoriginálnějších nápadů, který se v sitcomech za poslední roky zrodil. Skvěle funguje i zbytek obsazení (Chris Eiegman v roli pesimistickeho spisovatele stoji za to!) a i když nelze nevidět pár slabších scénáristických okamžiků, lze s klidem říci, že se jedná o velice povedený komediální seriál...(22.5.2003)

 • crudo
  *****

  Můj momentálně absolutně nejvíc nejoblíbenější seriál. Proč ? Protože je jiný. Ne každý pochopí narážky na život v LA. Ne každý pochopí narážky na život hvězd v Hollywoodu. Nesnaží se zalíbit všem, univerzálními hláškami, které se pořád opakují od seriálů starých dobrých 60. let. Je jiný, je jen pro někoho, je nejlepší.(12.1.2003)

 • Oskar
  ***

  Upovídaný sitcom o flákačích z Hollywoodu, který má sympatické obsazení, základní nápad je zajímavý, humor decentní, ale prostě to nějak není ono. Evidentní je pokus o nápodobu Přátel, ovšem bez pochopení faktu, že v Přátelích se neustále něco (většinou velice zběsilého) děje, kdežto tady se stále jen mluví. 60 %.(16.5.2003)

 • gudaulin
  ***

  Příznačné pro tento sitkom je, že ač byl u nás nasazen ve výhodném vysílacím čase, dosud ho, s odstupem času, hodnotilo na CSFD pouhých 21 diváků. Ani na americkém trhu to nebyla žádná sláva. Hlavním tahounem měla být Jennifer Grey, pro kterou se seriál měl stát comebackem na výsluní divácké přízně poté, co nedokázala zužitkovat svou popularitu z hitu Hříšný tanec a zvolna upadala v zapomnění. Jenže Jennifer je příliš průměrná herečka na to, aby sama utáhla celý sitkom a konkurence na trhu je obrovská. Televizi tehdy kralovali tematicky podobní Přátelé a vedle nich se tahle partička jednoduše neprosadila. Celkový dojem 50 %.(6.12.2007)

 • haasha
  ****

  Celkem mě zaráží, že si tento seriál nenašel více příznivců... Se seriálem Přátelé bych ho moc nesrovnával, protože s ním má společné asi jen to, že se odehrává v USA. Stylem je to podobné spíše "Jistě, pane ministře". Zde se jedná především o zesměšňování smetánky z LA, rivality mezi East a West Coast apod.(29.8.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace