El Mariachi

Mariachi

Akční / Thriller

USA, 1992, 81 min

Robert Rodriguez

Na amatérký film, naprosto strhující. Ať už, co se týče hudby, kamery a výběru herců.(22.4.2007)

Trochu zabavne a nektere sceny opravdu podarene, celkove vzato ale na me film prilis nezapusobil a mnohokrat zde zminovany desperado mi opravdu prijde lepsi.(4.10.2003)

Ten film nenudí, spíše naopak. Ale moc mě nechytnul. Naštěstí mě taky neuspal, takže můžu říct, že ten konec je fakt povedený. Ale podruhý si to asi nepustím. Sorry, ale Desperado je o několik úrovní výš. A není to jen o penězích.(22.1.2009)

Ve světle tohoto filmu je Desperado trapná řachanda.... Enough said.(28.10.2006)

Vůbec to neni skvělý film, ale nevím co mě tak okouzlilo. Jestli to, že i při tak málo postavách je to velice krásný film a městečko je krásně depresivní a přitom takové sladké a živé. Jistě, není zde tolik akce jako v dalších "pokračováních", ale taky je to ze začátku 90. let, takže se to musí trochu respektovat.(15.2.2005)

• - Vedlejší herci ve filmu jsou jen "nevinní" kolemjdoucí lidé. (Sufferer)

• - Film je inspirován knihou "Rebel Without a Crew: Or How a 23-Year-Old Filmmaker With $7,000 Became a Hollywood Player", kterou napsal Robert Rodriguez. (Terva)

• - Převážne se natáčelo v Acuma a Coahuila v severovýchodním Mexiku. (Terva)