She Spies (TV seriál)

Špiónky

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2002, 40x60 min

Natasha Henstridge, Kristen Miller, Carlos Jacott, Michael Bailey Smith, Masi Oka, Nora Zehetner, Zack Ward, Rosalie Ward, Jack Conley, Elizabeth Bogush, Pasha D. Lychnikoff, Jeff Dunham, Brooke Burns, Josh Henderson, Jason George, Roz Witt, Deborah Zoe, Shaun Toub, Christina Cox, Diane Klimaszewski, Serena Scott Thomas, Mitzi Kapture, Cindy Taylor, Arloa Reston, Rebecca Grant, Don Franklin, Tamara Davies, Mindy Sterling, Oz Perkins, David DeLuise, Dot-Marie Jones, Costas Mandylor, Vanessa Branch, Donald Gibb, Barry Bostwick, Elle Alexander, Nolan North, Sam Witwer, Alimi Ballard, Musetta Vander, Louis Mandylor, Daniel Quinn, Marshall R. Teague, Dwight Hicks, Loren Avedon, Austin Nichols, Tony Denison, Marc Senter, Renee Olstead, Mark Humphrey, Jeff Chase, Andrew Bowen, Sybil Temtchine, Kelsey Batelaan, Vlad Kozlov, Charles Shaughnessy, Stephen Nichols, Stephen Snedden, Brody Hutzler, Hector Luis Bustamante, Jeffrey Meek, Matt Raftery, Aaron Lustig, Jennifer Siebel Newsom, Daniel Zacapa, John Brody, Richard Cox, Edward Conna, Bryan Friday, Julie Benz, Todd Stashwick, Natashia Williams, Jason Blicker, Mim Drew, Jim Pirri, Robert Allen Mukes, James Patrick Stuart, Nicholas Guilak, Kat Coiro, Julie Michaels, Liam Waite, Carmen Filpi, Faith Minton, Dana Lee, Joel Swetow, Matt Winston, Patti Yasutake, Kevin Moon, Barry Livingston, Lee Marks, Patrick St. Esprit, Molly Morgan, Gonzalo Menendez, Greg Sproles, Ben Bray, Mark Kubr, Mark Kelly, David Andriole, Beverly Polcyn, Natalie Lander, Jill Remez
  • matolas

Pomätený seriál. Strašný strih. Kamera príšerná. Jednu hviezdu dávam za scénu zo zajacmi.(30.6.2009)

V prvom rade si treba uvedomiť že to nieje o tých trápnych akčných scénach, ale o inom. Je to komédia a na odreagovanie celkom dobrá. (20.11.2008). Tak tých niekoľko úvodných dielov to tak bolo. Potom som serial dlhšie nevidel, no keď som ho po čase uvidel ostalo mi zle. Už sa to začalo hrať na seriózne krimi ale vyšiel z toho len ďalší americký bullshit.(20.11.2008)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV1=28.10.2008 (28.10.2008) Postmoderna pre materské školy. Lepšie než V.I.P. , ale na nedostižný MOONLIGHTNING dosiahne len veľmi ťažko. Kočky sú však pekné, to uznávam. (11.11.2008)(28.10.2008)

• mysiak

Plus za sexy kočky, niektoré vydarené časti..mínus za všetko ostatné...(29.6.2009)

• artas

To je seriál pre deti? Podľa prostoduchosti príbehov to tak vyzerá. Ale pozerám na symbol v rohu obrazovky, že vraj vhodné od 12-tich rokov. No zbohom...(10.7.2009)