Anorexie (TV film)

Hunger Point

Anorexia

USA, 2003, 100 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

Mnohokrát zpracované téma, mnohokrát zneužité téma. V tomto filmu však tvůrcům nestačilo popsat nemoc jako takovou, ale šlo jim i o lidi kolem, jejich emoce a vzájemné vztahy. Barbara Hersheyová zahrála chladnou matku tak, že se dceřině chování nebylo co divit.(12.1.2004)

• WANDRWALL

Není to drama, ale tragikomedie jak nerozum snadno a rychle vítězí u člověka a nedá mu to skoro žádnou práci. Anorexie je těžká nemoc, už jsem se s ní párkrát nečekaně setkal a nebylo to nic pěkného.(18.8.2010)

ženský, která není schopna dosáhnout opět své porodní váhy si nemůže žádnej normální chlap skutečně vážit....nenechte se zviklat holky...ty ďolíčky ve tvářích sou fakt sexy(31.12.2009)

Dráma aj o tom ako by žena nemala v žiadnom prípade vyzerať !!! Anorexiu som mala tú česť vidieť na vlastné oči a neni to nič príjemné .Bludný začarovaný kruh...Pravdivo nakrútená šokujúca dráma.(31.3.2013)

zaujímavý a veľmi dobre obsadený film. ukázali dopad choroby nielen na dotyčnú osobu, ale aj na celú rodinu. taktiež zaujímavo ukázali hnutia mysle osoby postinhutej touto chorobou a vzťahy medzi pacientkami(24.1.2009)