poster

Spy Kids: Špioni v akci

 • USA

  Spy Kids

 • Slovensko

  Spy Kids

 • Slovensko

  Spy Kids: Špióni v akcii

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2001, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • josieaddms
  ****

  Ať si kdo říká co chce, tohle je celkem dost povedený snímek. Zvlášť pro děti, je tu ironie, humor, nadsázka, dobrodružství, a bláznivý.hrdinský činy a situace. A děti to mají rádi, a většinou si na to i hrají. Navíc je to zábavný a nenáročný. A Slováci tomu říkají Dvaja Pátrači, a to jméno samo o sobě si už zaslouží čtyři hvězdičky.(3.10.2011)

 • Davies182
  ***

  James bond si vzal k ruce parťačku, omládnul o dvacet let a vznikly z toho Spy Kids. Antonio Banderas v roli otce dvou superdětí si roli evedentně užil, ale stejně se moc nesnažil. Ale tenhle film není o hereckých výkonech, ale o fantastických vynálezech a je také plný dětských splněných přání.(12.3.2009)

 • Dever
  **

  Soundtrack Robert Rodriguez, Danny Elfman a John Debney: 1. Cortez Family ,2. My Parents Are Spies ,3. Spy Wedding ,4. Spy Kids Demonstration ,5. Parents On Mission ,6. Kids Escape House ,7. Pod Chase ,8. The Safehouse ,9. The Third Brain ,10. Buddy Pack Escape ,11. Oye Como Spy ,12. Floop's Song (Cruel World) ,13. Spy Go Round ,14. Minion ,15. Sneaking Around Machetes ,16. The Spy Plane ,17. Floop's Castle ,18. Final Family Theme ,19. Spy Kids (Save The World)(14.5.2011)

 • Dlo'h-osh
  odpad!

  Příšerný infantilní film ve kterém se děti se pokouší chovat jako dospělí a vůbec se jim to nedaří. Scény, kde 11-letá holka v černém obleku a se slunečními brýlemi přepere dospělého chlapa jako nic jsou bizarní. Navíc špionážní rekvizity jsou ohavné a zbytečně pestrobarevné. Pokud vám je méně než 10 let přidejte si jednu hvězdičku.(15.8.2008)

 • Turiec
  ****

  Dobrodružno-komediálny film pre staršie deti o nezničiteľných detských agentoch. Dej nie je komplikovaný a dobrodružnosť príbehu pravdpodobne zaujme mladého diváka. Obaja hlavní detskí predstavitelia zahrali svoje postavy ako ostrieľaní harcovníci. Najlepšie to vyniklo pri scénach so spy kids dvojníkmi. Oddychový rodinný film.(15.3.2004)

 • - Poslední Rodriguezův snímek, který byl natáčen na film. Post-produkce filmu probíhala na ranči Skywalker George Lucase, a ten zde uvedl Rodrigueze do tajů digitálního filmování s vysokým rozlišením. (HappySmile)

 • - Danny Trejo hraje v Rodriguezových filmech většinou postavu, která má ve jméně nějaký typ nože. Tentokrát je to Isador "Mačeta" Cortez. (HappySmile)

 • - Před Mačetovým obchodem je nápis "Baile an Liopaird", což je irský výraz pro "Město leoparda". Leopardstown je předměstí Dublinu v Irsku, ale jeho správné jméno v irštině zní "Baile na Lobhar", což znamená "Město malomocných", které se jmenuje podle kolonie malomocných, která kdysi byla v této oblasti. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace