Hlavní hrdinka je velmi charismatická a linka s ní je naprosto super. To se bohužel nedá říct o zbytku postav, a linky kde se neobjevovala Kathryn Hahn mě vyloženě nudili. Bohužel kvůli tomu si na seriál za půl roku ani nevzpomenete že existuje a tudíž je vhodný jen jako kulisa k vaření. Nesmyslně hodně prostoru dostává dějová linka se synem na vysoké. Díky skvělé hlavní protagonistce dávám o hvězdičku více - 3*.(19.12.2019)

jediné slovo co mě v souvislosti s touhle sérií napadlo je "nevýrazný".Celkem slibně se tu sice rozjíždí několik motivů a divák čeká co bude a ono nakonec není nic,nebo je to prostě tak zvláště nudně ploché.A pak je najednou konec.Hlavní hrdinka je sice sympaťanda,ale bohužel je tu celkem dost prostoru věnováno i synovi a to zase takový sympaťák není (byť mu přičteno k dobru,že jeho přispěním je tu jeden z mála silnějších momentů).Jestli bude druhá řada,nevím jestli má cenu koukat dál...60%(10.12.2019)

7/7 Vsadím se, že by mě knižní eskapády Mrs. Fletcher bavily. Ale to by tady musely vyjít... Takže jsem se zatím setkala jen s touhle milou věcičkou na HBO a těšila jsem se na každý díl. Milé, otevřené, zábavné, neskutečně sexy. A hlavně taky pravdivé (ano, život není jen o sexu). Fantastická směs témat, zajímavé postavy (ano, transka je zcela normální) a Kathryn Hahn je jednoduše skvělá.(10.12.2019)

Po delší době seriál, který se nebojí jít na dřeň pocitů nebo někdy opatrně naznačovat útrpnost milostných vztahů. Není to pro každého, seriál se dá v dnešní záplavě tisíců epizod zabít na základě pomalého rozjezdu a někdy topornějších figur moderního, sociálními sítěmi propojeného světa. Klady seriálu však jasně tyto nedostatky převáží. Odvaha v názorech, ve snění, v pomalém uvědomování si jednoduchosti a složitosti existence vedle druhých bytostí, kdy jednou je vše průzračně jasné a podruhé neřešitelně neprůhledné. Humor. Nejistota v řešení denních situací. Někdy komornější hraní. A někdy sny jako součást děje. Když nad tím tak přemýšlím, tak tento seriál jen těžko dostane pokračování.. Hlavní postavy jsou málo sexy a jejich sympatičnost je problematická. Jenže přesně takto to ve skutečném světě je.(2.1.2020)

Má to námět jako hrom, sympatickou, i když ne nějak extra krásnou hlavní hrdinku, pár opravdu vkusně natočených sexuálních scén, ale to je bohužel tak zhruba všechno. Zbytek je jen průměrná výplň, která sice neurazí, ale na to, aby zanechala nějaký lepší dojem (zatím) rozhodně nemá. Jako kdyby scénář nevěděl, na jakou stranu se přiklonit a zbytečně se plácá ve dvou dějových liniích od matce k synovi a zase zpátky. Stačilo seriál opepřit (ne jen v posledním výborném dílu) a mohla to být nenápadná hitovka, takhle to zabředlo jen do zlatého průměru.(9.12.2019)