Reklama

Reklama

Epizody(7)

Obsahy(1)

V komedii z produkce HBO, inspirované stejnojmenným bestselerovým románem Toma Perrotty, se představuje Kathryn Hahnová v hlavní roli Evy Fletcherové, rozvedené svobodné matky. Ta se po odchodu svého syna na vysokou školu musí potýkat se zdrcující samotou. Zatímco se zoufale snaží přivyknout novému životu opuštěné ženy sužované syndromem prázdného hnízda, vrhne se střemhlav do spárů internetového porna. Brzy se však vydá na cestu sebepoznání, neboť konečně může dát volný průchod svým potlačovaným sexuálním fantaziím. Evin syn Brendan (Jackson White) mezitím na vysoké čelí řadě vlastních problémů. Na střední škole patřil mezi největší borce. Teď na univerzitě je z něj ale obyčejný prvák, kterého skoro všichni ignorují a považují ho za typického vejtahu a blbečka. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Má to námět jako hrom, sympatickou, i když ne nějak extra krásnou hlavní hrdinku, pár opravdu vkusně natočených sexuálních scén, ale to je bohužel tak zhruba všechno. Zbytek je jen průměrná výplň, která sice neurazí, ale na to, aby zanechala nějaký lepší dojem (zatím) rozhodně nemá. Jako kdyby scénář nevěděl, na jakou stranu se přiklonit a zbytečně se plácá ve dvou dějových liniích od matce k synovi a zase zpátky. Stačilo seriál opepřit (ne jen v posledním výborném dílu) a mohla to být nenápadná hitovka, takhle to zabředlo jen do zlatého průměru. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

7/7 Vsadím se, že by mě knižní eskapády Mrs. Fletcher bavily. Ale to by tady musely vyjít... Takže jsem se zatím setkala jen s touhle milou věcičkou na HBO a těšila jsem se na každý díl. Milé, otevřené, zábavné, neskutečně sexy. A hlavně taky pravdivé (ano, život není jen o sexu). Fantastická směs témat, zajímavé postavy (ano, transka je zcela normální) a Kathryn Hahn je jednoduše skvělá. ()

Reklama

Ivoshek 

všechny recenze uživatele

Začátek byl fajn, ale pak se z toho stává čím dál větší schématická nuda. Kromě toho, že je od začátku jasný, co se stane a kdo se s kým vyspí, to jede na moderní vlně, takže se tu nenápadně dozvíte, že všichni bílí heterosexuální chlapi jsou sobečtí kreténi nebo nevyzrálá hovada (nebo obojí), zatímco ostatní (chlap předělaný na ženskou a černoch, co s ním randí, homosexuálové, mladá černoška, obézní běloška s lesbickými sklony) jsou milí a v pohodě. Tahle struktura už začíná být trochu nudná. Tak nudná, jako, hmm, třeba hlavní hrdinka. A to musím říct, že její dějová linie je v seriálu ta zábavnější. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Super námět na papíře, ale nakonec to je obvyklá indie dramedy se sympatickou hrdinkou a totálně nesympatickým synem hlavní hrdinky, jemuž se v seriálu věnuje zbytečně moc prostoru. Jako 80ti minutovej film by možná bylo zpracování lepší, ikdyž by se pak asi zvýšila tendence srovnávat s Don Jon. Neurazí ani nenadchne. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možno by si Mrs. Fletcher zaslúžila vyššie hodnotenie, na to jej ale ešte chýba druhá séria, aby spätne urobila "udalosť" aj z tej prvej. Netradičné milostné kombinácie, akoby politickí aktivisti povedali tak politicky korektné a liberálne, ale tu ide predovšetkým o vzťahy a vnútorné prežívanie a dlhodobo nerealizované sny všeobecne. A to pri viacerých vekových kategóriách, čo je rozhodne dobre. Išlo o veľkú príležitosť pre Kathryn Hahn a nemohlo ísť v žiadnom inom prípade o lepšiu voľbu. Je nad čím premýšľať, je prínosné hľadať vo vzťahoch postáv paralely, hľadať v nich ale aj chyby a možno sa dokonca inšpirovať. 70% ()

Galerie (47)

Reklama

Reklama