Foxhead (E08) (epizoda)

Krimi / Drama / Fantasy / Mysteriózní / Thriller

USA, 2020, 56 min

 • warrenur
  ****

  Sedem dielov s vybornym temnym mystery pribehom, v napati a dusnej atmosfere a potom pride s bliziacim sa zaverom takyto "uvolnovak"? Chapem, ze par vtipkov na ceste, pri tom, ako sa uberaju po stopach neznamej entity pomoze psychike, avsak cakal som menej takych momentov, hoci v mestecku je nejaky event. Prave teraz pred finale, ktore vsetci v napati ocakavame, by som tuto cast urobil primarne o gradacii a hre nervov. To ma trosku rozladilo. Stale urcite nadpriemerny diel, avsak nechapem tu "nohu z plynu". Do haja, teraz sa nam mal zatajovat dych. Dufam, ze sa to v dalsej casti napravi. Pri tak kvalitnom seriali si to rozhodne zasluzime. Slabe stvorhviezdie.(27.2.2020)

 • LadyCroft
  **

  Těšila jsem se na epizodu celý týden a bohužel mě nebavila. Ty o ničem dialogy v autech jsou k uzoufání, Hollyino "tajuplné" civění v dál mě už irituje, kecy, vata, kecy, vata a ve finále téhle řídké omáčky ten, o kterým jsme věděli, že něco udělá, něco udělá. Jsem už jen zvědavá na to, jaký má bubák v tom svém řádění systém. Jakože proč je někdo poškrábaný, proč někdo poškrábaný není ale má na krku lepru, proč neposednul toho hlavního detektiva, kterej je psychicky v prdeli a dobře by se mu na něm sosalo, KDY PO SOBĚ ZANECHÁVÁ SLIZ VE STODOLÁCH (!!!!) a proč otrokovi nařizuje skoupit všechny lampy ve městě? Jinak nečekám, že se vynikající atmosféra z prvních tří čtyř dílů vrátí. Škoda...(25.2.2020)

 • Anderton
  ***

  Osobne mi predchádzajúce dve-tri pomalšie a mystickejšie epizódy pripadali zaujímavejšie, ako definitívne odkrytie kariet v časti číslo 8. Takže sa dočkáme už explicitných fantasy-hororových-nadprirodzených "kingovských" scén a fantázia diváka tak dostáva, aspoň zatiaľ, dovolenku. Išlo ale najmä o nové rozmiestnenie figúrok na šachovnici, takže túto epizódu beriem ako predohru k finále a snáď zaujímavejším udalostiam.(6.3.2020)

 • zdenur
  **

  Tady jde v podstatě o to, jestli se dokážete naladit na takový malý žánrový kotrmelec. Mně to moc nejde, asi i proto, že jsem nevěděl o zápletce zhola nic předem. Lidi tady mají extázi, když po hodině tahanic na konci žere borec jelena, ale mně toto po atmosférických bombách z prvních dílů přijde jako cesta do hrobu.(25.2.2020)

 • darkrobyk
  *****

  Tak nějak nechápu, proč se dívá někdo, kdo je už několikátý díl otrávený z toho, že kniha není zfilmována slovo od slova, nebo někdo, kdo se už více jak od poloviny nudí. To je přeci ztráta času. Mně se líbí ono pozvolné stoupající napětí, sakra, je to psychologický příběh a ne nějaká akční divočina. Mám pocit, že uspěchaná doba mnohým nedovoluje vychutnat si pomalejší tempo, což je škoda. ONO už je ale zatraceně blízko. A i když se krmí, má stále větší hlad... Za posledních deset minut dám hvězdu navíc.(25.2.2020)