castor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Žena ve světě zvrácených mužů. Psychoterapeutka Grace a dětský onkolog Jonathan. Prachatí, vzdělaní, oblíbení a úspěšní. Elitním světem soukromě pohrdají a vtipkují o něm, zároveň k němu ovšem neoddělitelně patří. Což se nedá říct o hispánské umělkyni, která nedobrovolně zmizela ze scény. Stejně jako Jonathan, okolo kterého se objevuje spousta neznámých. A dosavadní ideální rodinný život se začíná sypat a praskat jak mýdlové bubliny. Tvůrci nicméně dál baví dynamickým vizuálem, obdivně krouží po Manhattanu i po detailech na tvářích svých postav. Uznávaná dánská autorka Susanne Bier zatím zároveň skvostně buduje atmosféru. ()

Radko

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kidmanová botoxovým ksichtom do sveta newyorskej smotánky zapadá. Je úspešná psychiatrička, syn na prestížnej súkromnej základnej škole. Tata multimilionár, muž úspešný lekár-pediater, lieči deti z rakoviny. V kolobehu šťastne odťažitej rutiny sa zadrhne koliesko. Hneď po brutálnej vražde jednej z matiek chlapca zo školy, kde chodí Kidmankin malý. Ide o zvláštne drzo a vyzývavo jednajúcu členku výboru pre dražby, predstavenú v prvej časti. Ide o mladú krásnu umelkyňu. Kidmanke sa nehlási manžel, ktorý šiel na konferenciu. Keď začne trochu pátrať a príde aj polícia s otázkami, istoty sa začínajú narúšať a trhať. Je vidno, aké sú krehké a povrchné. ()

niethustra

Po nedávném THE THIRD DAY a dvou epizodách tohohle (a jiných minulých zkušenostech) zjišťuji, že HBO prostě ne. Dlouho jsem hledal slovo, kterým bych vystihl, jak na mě seriály z jeho produkce působí, až jsem je našel: snobárna. Prachprostá snobárna. A sledovat Kidmanku, jak si dobrovolně osekala herecký rejstřík na schopnost vytřeštit oči, je smutné. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak toto je už o úplne niečom inom ako pilot, The Undoing sa poriadne rozbehol a priniesol hneď niekoľko zvratov. Otázkou je, či ide o otrepané klišé, alebo poctivo premyslený triler, to sa ukáže zrejme až na konci. Trochu to spočiatku pripomenie nepodarok Before I Go to Sleep a možno aj preto tu hrá opäť Nicole, avšak toto vyzerá predsa len premyslenejšie a zrejme nás čaká viacero dejových rozbočiek. Dvojka bola nadupaná, len nestratiť to tempo aj po zvyšok série. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Děj se ve druhé epizodě rozběhl tím správným směrem, příběh navíc disponoval kvalitním tempem i vyvedenou atmosférou, takže jsem neměl problém jít s hodnocením lehce nahoru. Nicole Kidman už sice překročila hranici, o níž by jí toho mohl tolik vyprávět Mickey Rourke, ale žádný anafylaktický šok mi to zatím nezpůsobuje. ()