Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů

Dvaja pátrači: Spy Kids 2

Spy Kids 2: Ostrov stratených snov

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Rodinný

USA, 2002, 99 min

Ty příšerky na ostrově mi lezly na nervy, stejně jako samotný profesor, ale celkově tomu nechybí fantazie, docela to šlape a na občasné odreagování to není vůbec zlé. Dokonce i některé vtípky fungují.(27.7.2013)

Snímek Spy Kids dokázal zapůsobit především skvělým nápadem a ještě lepší kombinací humoru, akce a vážných situací, a přesně to druhému dílu chybí. Důvod vzniku Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams je naprosto jasný, jedná se spíše o rychlou možnost výdělku u filmu spíchnutém horkou jehlou, přesto však dokáži dva mladí špioni zapůsobit i teď. Rodriguez se rozhodl příběh filmu zasadit do zcela nového prostředí, aby ho nikdo nemohl nařknout z přílišného opakování. Z toho samého důvodu bylo rozšířeno i špiónské oddělení a naši hrdinové získávají tak soupeře, kteří chtějí dokázat, že jsou lepší. Myslím si, že druhý díl Spy Kids trilogie za tím prvním nijak výrazně nezaostává a jedná se o vydařenou komedii.(20.4.2006)

o trochu lepsi nez jednicka a libej se mi tam ty monstra(6.7.2010)

Samozrejme, že teraz Spy Kids beriem z iného pohľadu ale dakedy dávno keď sa voda sypala a piesok lial som ten film fakt obdivovala.(24.1.2013)

• sepp

Oproti jednicce lepsi, i presto ale dosti prumerna podivana.(6.9.2003)

• - V závěrečných titulcích běží písnička zpívaná Carmen (Alexa Vega ), za ní následují nepovedené záběry a poslední scéna zahrnuje vlastníka zábavního parku (Bill Paxton) a Romera (Steve Buscemi ). (HappySmile)

• - Ve Zlatém pokoji Carmen uchopí zlatou sochu bohyně plodnosti, která se objevuje i v Indianu Jonesovi a Dobyvatelích ztracené archy. (HappySmile)

• - Druhý film natočený kompletně na digitální kameru s progresivním skenováním ve vysokém rozlišení. Režisér Robert Rodriguez koupil 2 digitální kamery potom, co porovnal výhody digitální kamery oproti filmu. (HappySmile)