Reklama

Reklama

Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů

  • USA Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (více)
Trailer

Obsahy(1)

Když se dcera amerického prezidenta dostane v zábavním parku do úzkých a když navíc vyjde najevo, že z otcovy kanceláře ukradla prototyp nebezpečného maskovače, do akce musí být povoláni ti nejspolehlivější. Jsou povolány dva týmy malých agentů. Carmen a Juni Cortezovi a Gary a Gerti Gigglesovi. Tyto sourozenecké dvojice spolu neustále soupeří, ostatně podobný souboj se odehrává i mezi jejich rodiči. Otec Carmen a Juniho, Gregorio Cortez, má být zvolen novým ředitelem OSS, školícího centra pro agenty. Na slavnostním ceremoniálu je ale do této funkce jmenován otec Garyho a Gerti, Donnagon Giggles. Během slavnostní večeře jsou uspáni všichni dospělí a podivní číšníci ukradnou prototyp maskovače i přes veškerou snahu dětských agentů jim v tom zabránit. Maskovač je zbraň, která dokáže vyřadit z provozu veškerou elektroniku široko daleko. K odcizení přispěla i rvačka mezi Junim a Garym a proto je Juni vyloučen z OSS. Jeho sestra Carmen se však dostane do centrálního počítače OSS a znovu Juniho zaregistruje jako agenta a také změní plán pro následující akci. Garyho a Gerti pošle do pouště a jejich velkolepou akci poblíž Madagaskaru přidělí sobě a svému bratrovi... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (165)

lennyd 

všechny recenze uživatele

Po tom, co Carmen a Juni zjistili, čím se zabývají jejich rodiče, stávají se z nich také agenti (je přece spousta úkolů, které mohou vyřešit jen agenti - děti, např. zachránit svět a tak). Nyní se vydávají na dlouhou cestu za tajemným zařízením, které umožňuje zničit všechna elektrická zařízení v okolí. To je skryto na tajném ostrově (s jediným obyvatelem a spoustou podivných kreatur), který právě toto zařízení kryje před vnějším vměšování. Ale Carmen a Juni musí zařízení najít a zničit, aby jej nemohl nikdo nemohl zneužít... Úspěch jedničky nikoho nenechal na pochybách, že další díly budou následovat (dojná kráva je holt dojná kráva). Robert Rodriguez použil nachlup stejný princip jako u jedničky, trochu naivní zápletku (tak, aby vše pochopili i mladší (či prostší) diváci), se spoustou vizuálních efektů (a hraček, bez kterých správný tajný agent nemůže existovat) a dětské herce v hlavních rolích. A, světe div se, ono to funguje - dobře jsem se bavil od začátku do konce. Pro dětského (nebo prostšího) diváka to musí být úplná extáze :) ()

Brano 

všechny recenze uživatele

Jednotka bola prepadák, tak načo točiť dvojku? Toto je len ďalšia sprostosť, ktorá sa snaží zaujať technologickým pokrokom. Keď som mal tak desať, tak som to ešte dokázal pozrieť, ale s odstupom času by som to už viackrát nezapol. 1* dávam len čisto z nostalgie, že raz som sa na to dokázal pozerať. Ak nemáte desať, tak sa tomuto radšej vyhnite. Pre dospelých to film rozhodne nie je. /25%/ ()

Reklama

vrch07256732 

všechny recenze uživatele

Prekvapivo na rovnako dobrej úrovni ako 1, ako bolo spomenuté, herci už mali jednotlivé postavy v malíčku, čo sa odrazilo aj na uvoľnenejšom odohratí, potešil Steve Buscemi opäť netradične v role klaďasa (aj keď tradične trocha pošuka). Film oživila aj prítomnosť starých rodičov a vydarená Bola aj dvojica konkurenčných spykidov (E. Osment + Matt O'Leary). Ostatné notoricky známe herecké mená netreba spomínať - a premlelo sa ich tu viac ako v 1. ()

Pitryx 

všechny recenze uživatele

Naprosto skvělá rodinná zábava. V podstatě bez hluchých míst. Nápadité efekty, leč příliš okaté. Ale vůbec to zde není na závadu. Já osobně jsem se dlouho tak nebavil a sem tam i chutě zasmál. Ve vedlejší roli se opět objevuje známý zloduch Dany Trejo i Steve Buscemi. Dost nadprůměrný film. Nova ????2009 9007/9600 ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Problem druhyho dilu jsou hlavne trikovy zabery. Zatimco v jednicce jich nebylo tolik a tudiz to nejak zvlast nerusilo, tady jsou prakticky na kazdym kroku a popravde receno skoro snad i horsi, nez v prvnim dile. Nevim jestli to byl ucel, aby to vypadalo jak zastarala videohra, ale triky jsou fakt tragicky. Ale jinak je vicemene vse pri starym, do slusnyho obsazeni pribyl vtipnej Buscemi, deticky uz tu jsou sice profici a obcas maj zbytecny kecy, ale porad jsou vicemene sympaticky, takze opet celkem slusna rodinna zabava. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (9)

  • Scéna, kde postava Antonia Banderase češe svému synovi vlasy, byla také ve filmu Čtyři pokoje v části "The Misbehavers", kterou také režíroval Robert Rodriguez, a ve které také hrál Antonio Banderas. (HappySmile)
  • Juniho celé jméno zní Juni Rocket Racer Rebel Cortez. Rocket, Racer a Rebel jsou jména 3 synů Roberta Rodrigueze. (HappySmile)
  • Zábavní park na začátku filmu měl být původně Disneyland. Nakonec ale použili Six Flags Over Texas v Arlingtonu. Sekce, ve které se natáčelo, se jmenuje Gotham. (HappySmile)

Reklama

Reklama