Třetí den (TV seriál)

The Third Day

The Third Day

Drama / Mysteriózní

Velká Británie / USA, 2020, 5 h 52 min (Minutáž: 57–60 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Hutný začiatok, prvotriedne obsadenie, odvaha rozdeliť celý príbeh na dve časti a nakoniec ho zmysluplne prepojiť, hra s časovými rovinami oboch príbehov v rámci príbehu jedného, temná atmosféra, kultové predobrazy. A predsa nejde o seriálovú udalosť sezóny. Ťažko povedať prečo, všetko totiž viac menej funguje. Možno preto, že nás nečaká žiadne veľké prekvapenie, že tie predobrazy sú nakoniec asi lepšie, že vďaka lahôdkovému obsadeniu máme najvyššie očakávania. Napriek tomu séria vo mne časom dozrieva a je možné, že sa k nej vrátim a konečné stanovisko prehodnotím.(26.10.2020)

Najprv to vyzerá ako okultná trilerová nová verzia WICKER MANA. Potom sa z toho vykľuje akési čosi... Snáď podobenstvo? (26.10.2020)(26.10.2020)

Prvých 5 častí 4*, ale posledná časť ma nejako sklamala a preto celkové hodnotenie 3* - inak povedané 70%. Každopádne stojí za pozretie ;)(28.10.2020)

Po prvej epizóde som si myslel, že sa seriál len hrá na niečo veľmi záhadné a dômyselné. V ďalších epizódach ma však presvedčil, že záhadný a dômyselný naozaj je. Tretí deň ma veľmi milo prekvapil, no na jeho konci mi predsa len niečo chýbalo. Nie, že by koniec nebol uspokojivý, ale tak nejak od neho čakáte niečo iné...(26.10.2020)