V naději, že se jí podaří napravit vztah se sestrou Ruby, se Leti rozhodne koupit zchátralý dům na severu Chicaga a udělat z něj penzion. Její snaha však ve čtvrti rozpoutá rasové problémy a probudí duchy uvízlé v domě. Atticus je mezitím sžírán černým svědomím, když na něj Georgeova žena Hippolyta tlačí, aby jí řekl celý příběh o tom, co se stalo v Ardhamu. (HBO Europe)

Trevor

Rasistické prasatá z HBO pokračujú v šírení rasovej neznášanlivosti pod taktovkou afroamerickej fašistky Mishi Greenovej (iróniou je nepochybne to, že práve s takýmto priezviskom je táto afroamerická fašistka rasistkou) keď v priebehu seriálu hneď niekoľkokrát šíri rasovú nenávisť voči ľuďom bielej farby pleti a najviac je to vypuklé v momente keď obhajuje rozbitie hláv belochov bejzbalovými pálkami afroamerických rasistov. Od odpadu zachránili túto epizódu zrejme dva momenty- keď afroamerická rasistka sebavedomá žena po vzore celosvetovej módy nadradenosti afroamerickej rasy a feminizmu kráčala s bejzbalovou palicou v ruke a na chodníku nechával jej klitoris stopu ako slimák, až mal človek obavu že tieto niagarské vodopády zaplavia jeho obývaciu izbu a v druhom momente keď sa na scéne objavil afroamerický basketbalista s tvárou novorodenca. Vtedy film splňal všetky prvky skvelej komédie, inak to bol trapas. Áno, niekoľko dobrých momentov sa tam našlo (rasisti postávajúci pri dome afroamerickej rodinky, trúbenie autami...) ale to bolo asi tak všetko dobré. Vyslovene úbohé efekty pri objavení duchov iba podčiarkli nemohúcnosť tohto projektu, ktorý stojí iba na téme rasizmu a ničom inom. Toto stačí na to, aby sa seriál stal najväčším ťahákom služby HBO v najlepšom vysielacom čase... ()

Sany33

Príbeh: Letty nájde z ničoho nič peniaze a tak sa rozhodne kúpiť si dom v strede najbielejšej štvrte na planéte, čo má aj patričnú odozvu. Tic sa chce vrátiť k svojmu predchádzajúcemu životu ale rozhodne sa brániť Letty pred hordou bielych surovcov. Prevedenie: Atmosféricky sa to pokúša hrať na horor, ale je to slabý odvar. Dom je urobený dobre aj duchovia boli celkom fajn ale najviac sa mi páčila hudba, tá mi tam tentoraz zapadla na jednotku. Pocity: Ak si odmyslíme to, že to mala byť hororová časť, tak je to celkom fajn. Tic je mi stále viac ukradnutý čo pri hlavnom hrdinovi asi nie je moc dobré. Na druhú stranu Letty začína naberať gule. Dávam o jednu hviezdu viac za telo grcajúce krv priamo do obrazovky, to bolo celkom inovatívne. 70% ()

darkrobyk

Že tohle nemá s Lovecraftem nic společného, jsem už pobral, ale měl jsem za to, že půjde o horor. Nic proti sociálním dramatům, jenže ta jsem zrovna nechtěl. Jednu milosrdnou * za utrženou hlavu a bubusklep. Majorsova postava je i nadále tak nesympatická, že mi je jeho osud zcela lhostejný. Jedinou z mála fajnových postav je pro mne Smollettová (Letitia), což je opravdu málo. Další díl budu pečlivě zvažovat. ()

Gorehound

Lepšie ako prvý diel, ale zasa nič extra. Nad spracovaním opäť klobúk dole, je to emotívne, perfektne zahraté, neustále pracuje s postavami, dialógy len tak iskria a všetko je to krásne prepojené. Zamrzí občasný CGI bordel, poteší naopak zopár "wau" gore efektov a nápadov. Lenže mi tá ústredná ghost story tejto časti príde... málo a nič výnimočné. V poriadku, pohoda, ale nabušený prvý diel ostáva neprekonaný. ()