Trevor

Slabý nádych Indianu Jonesa či Lary Croft zatienený už zvyčajným rasistickým koncertom v podaní afroamerickej fašistky Mishi Greenove (za všetko spomeniem 9 minútu a zmienku o "belošskej coure", aj keď jedinou belošskou courou je to fašistické hovädo čo tento rasistický seriál nechalo vysielať v našich končinách. Nuž lúzer ktorý na Václavaku platí aromáčkam za sex by možno jednej z nich naozaj k nohám zniesol celý svet, pravdou však je že väčšina mužov by o toho afroamerického vorvaňa v epizóde neoprela ani bicykel). Toľko obvyklá časť komentára, pretože na rasizmus odpovedám rasizmom, na nenávisť nenávisťou a na lásku láskou. Úplne stratený koncept, jednotlivé epizódy neponúkajú žiaden ucelený zmysluplný príbeh. Nejedná sa však o najväčší tohtoročný prepadák z kuchyne HBO, pretože I may destroy You je zatiaľ bezkonkurenčným lídrom. ()

Gorehound

No, toto bola skôr taká pocta pulpovým dobrodružnym románom, so stále skvelo vykreslenými postavami. Trošičku sa to posunulo zasa dopredu. OK, ale toho Lovecrafta z názvu je tam stále menej, čo asi bude "vinou" knižnej predlohy, ktorú som síce nečítal, ale počul som o nej. ()

darkrobyk

Stále žádná sláva, ale rozhodně lepší než předchozí díl. Začínám se dostávat do stadia, kdy seriál považuji za spíše ztrátu času, ale pořád doufám, že mne nějak překvapí, nebo dokonce příjemně šokuje. Mix Indiana Jonese se Šifrou mistra Leonarda by mi nevadil, kdyby převládl. Jenže spousta prázdné vaty, tlachání a přebíhání zabere až zbytečně mnoho místa. Nemluvě o tom, jak by bylo dobré přitlačit na pilu, nebo alespoň na nůž, což se stalo až na konci. Jakoby HBO zapomnělo na počátek Hry o trůny, kdy o vkusné násilí proložené sexem nebyla nouze. Místo řádně temné magie a velkolepých kouzel (Cthulhu jsem definitivně zatratil...) jedna blondýna, co se zmůže na ježdění v autě, jelikož ochranu před zbraněmi jí zařídil někdo jiný. A když sledujete dobová auta frčící ulicemi, tak současná hudba k nim vůbec nepasuje. Tož možná dám ještě jednu šanci... ()

majo0007

E04 s Indiana Jones 3 feelingom a ako bonus indiánska pipina s pipíkom... WTF! Šústačka 2metrákového negerského tukana (sestra Leti) s blonďákom zatiaľ prekonala všetky gore scény. Pekne sa nám to rozbehlo. ()

Sany33

Príbeh: Tic s Letty a jeho otcom sa poberú za hľadaním stránok z knihy Adama aby sa dokázali brániť proti bratstvu. Jediné čo mohlo vo filme chýbať bola žena s penisom. Prevedenie: Černošská avangarda na Indiana Jonesa. Ale s logickými dierami. Ja by som si ani nevšimol, že tam hrajú afroameričania keby mi to scenáristi neservírovali skoro v každej scéne a v každom druhom dialógu. Ja viem, že tá doba v Amerike pre nich nebola ružová záhrada ale toto už hraničí z propagandou. Pocity: Keď aj epizóda ponúkne niečo napínavé či pútavé, hneď to zabije dialógom o tom ako sa černochom zle žije. Buď nech sa to hrá na sociálnu drámu, alebo horor alebo dobrodružný film. Ak sa však pustíme všetkými cestami naraz stojí to celé za hovno. 27% ()