Trevor

VAROVANIE: MOJE KOMENTÁRE SÚ PRE VäČŠINU UŽÍVATEĽOV URÁŽLIVÉ!!! Môžu spôsobovať nevoľnosť, úzkostné stavy a depresiu!!! Aj keď tento rasistický koncert afroamerickej fašistky Mishy Greenovej už nemá zmysel komentovať našlo sa tam niekoľko dobrých momentov. Ale jednoznačným topom bol I Can´t breathe, ukážkový brainwashing tupučkých proamerických mozočkov...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra. ()

Sany33

Príbeh: Opäť sa vraciame, teda aspoň z časti k sprisahaniu synov Adamových. Fízlom už dochádza trpezlivosť a tak sa rozhodnú konať. Prevedenie: Príbeh odsýpa svojím tempom a deje sa tu hneď niekoľko vecí. Kliatba na dianu je vizuálne pútavá a pripomína mi trocha Osvietenie. Masaker pred Lettyným domom je super, konečne niečo kvôli čomu sa oplatilo seriál pozerať. Pocity: Z dielu mám veľmi zmiešané pocity, na jednu stranu veľmi dobre graficky spracované, posúva sa dopredu aj príbeh. Ale vo finále je ten príbeh taký strašný bullshit že vlastne ani nechcem aby sa vôbec niekam posúval. 55% ()