Vypracovaná: Podle života Madam C. J. Walker (TV seriál)

Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

Madam C.J. Walker

(pracovní název)

Drama / Životopisný

USA, 2020, 3 h 11 min (Minutáž: 46–50 min)

SPOILER ALERT: Mám rád černošské příběhy, ale tohle bylo docela slabý. Jak většinou Netflix seriály zbytečně natahuje, tady by to mezi třetím a čtvrtým dílem chtělo ještě jeden, byl tam až moc velký skok v ději. Jinak málo peněz na výpravu se ukázalo například na konci, kdy místo ohlašovaných deseti tisíc zaměstnankyň jich tam bylo sotva padesát. A příště by to chtělo asi příběh nějaké zajímavější postavy, která vlastně nebyla jenom zlodějka, co ponižuje vlastního manžela a pak se diví, co se stane.(21.3.2020)

Miluji Octavii Spencer a i v tomto seriálu je prostě skvělá! SPOILER: Ale je fakt, že přechod mezi třetím a čtvrtým dílem byl velký skok. Ve třetím neměla žádné prodejkyně, protože přešly ke konkurenci a ve čtvrtém dílu už měla 10.000 zaměstnanců? A taky mi není jasné, proč ta druhá ji nezažalovala, když ji C.J.Walker recept ukradla. Vždyť ta druhá mohla být miliónářka. ....... Chtěl jsem si nějaké produkty zakoupit, ale bohužel, české e-shopy je nenabízejí. Škoda.(4.4.2020)