Epizody(4)

Pravdivý příběh afroamerické podnikatelky Madam C.J. Walker, která vybudovala obří kosmetickou firmu a jako první žena se v USA stala milionářkou. (Netflix)

Trailer

zapalik

SPOILER ALERT: Mám rád černošské příběhy, ale tohle bylo docela slabý. Jak většinou Netflix seriály zbytečně natahuje, tady by to mezi třetím a čtvrtým dílem chtělo ještě jeden, byl tam až moc velký skok v ději. Jinak málo peněz na výpravu se ukázalo například na konci, kdy místo ohlašovaných deseti tisíc zaměstnankyň jich tam bylo sotva padesát. A příště by to chtělo asi příběh nějaké zajímavější postavy, která vlastně nebyla jenom zlodějka, co ponižuje vlastního manžela a pak se diví, co se stane. ()

LIVINGDEAD

Miluji Octavii Spencer a i v tomto seriálu je prostě skvělá! SPOILER: Ale je fakt, že přechod mezi třetím a čtvrtým dílem byl velký skok. Ve třetím neměla žádné prodejkyně, protože přešly ke konkurenci a ve čtvrtém dílu už měla 10.000 zaměstnanců? A taky mi není jasné, proč ta druhá ji nezažalovala, když ji C.J.Walker recept ukradla. Vždyť ta druhá mohla být miliónářka. ....... Chtěl jsem si nějaké produkty zakoupit, ale bohužel, české e-shopy je nenabízejí. Škoda. ()