Reklama

Reklama

Bridgertonovi

(seriál)
  • USA Bridgerton
Trailer 1
Drama / Romantický
USA, (2020–2022), 16 h 39 min (Minutáž: 54–73 min)

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Seriál inspirovaný knižním bestsellerem sleduje příběhy osmi nerozlučných sourozenců z mocné rodiny Bridgertonových a jejich touhu po lásce. (Netflix)

Recenze uživatele Luk Skywalker k tomuto seriálu (8)

Dokonalý démant (2020) (S01E01) 

Romance se zvratem v závěru epizody, ale nic originálního, co by nebylo použito již jinde. Ale sleduje se to vcelku dobře. Dám prostor dalším dílům. Ale klidně mě mějte za rasistu, ale tolik negrů to je na pováženou. Hlavně, že šlechtic je negr, v realitě by maximálně umýval hajzly v Toweru jako vězeň. ()

Úžas a potěšení (2020) (S01E02) 

Tak i královna je černá (v realitě byla běloška pocházejíc z Německa) a podporuje Mozarta (což odpovídá realitě), to je fakt nářez :-(. Historický seriál spíše ukazuje současné obyvatelstvo Velké Británie než soudobé. Tohleto "přepisování dějin" dopadne pro bílé špatně. Děj se posouvá dále, matka Daphne si poradila s nechtěným nápadníkem. Pobavilo, že ženy přece otěhotní díky svatbě a z lásky to přece nejde :-D. ()

Umění mdloby (2020) (S01E03) 

Studené mléko pobavilo, ale jestli by opravdu kvůli tomu nebudili služebnictvo si opravdu nejsem jist. Dále popis masturbace byl také poutavý. Daphne se plně zapojila do hry a Marina nakonec taky. ()

Věc cti (2020) (S01E04) 

Romance se zvraty pokračuje. Negry, kam až oko dohlédne už neřeším. U Daphne se perou city a rozum a na konci epizody se to smíchá... ()

Vévoda a já (2020) (S01E05) 

Hlavní postavy do toho praštili, tak jsem zvědav, co bude dále. ()

Šustot sukně (2020) (S01E06) 

Nejvíc šukavý díl, který paradoxně nevede ke šťastnému konci ani v jedné z příběhových linií. ()

Propastná vzdálenost (2020) (S01E07) 

Vévoda se nakonec svěřil, ale k pochopení manželky to nevedlo. Zato mělo krásný orgáč na schodišti díky jeho puse. V závěru se snaží odhalit Lady Whistledown. ()

Po bouři (2020) (S01E08) 

Po předchozím díle jsem měl jasno, kde je Lady Whistledownová. Novomanželé se usmíří a nakonec vévoda změní své rozhodnutí. Nejstarší mužský Bridgerton sice ostrouhal, ale on se s tím srovná. Řada je tím ukončena a nejspíš i osudy některých hlavních postav, které pokud se vyskytnou v budoucnu budou postavy vedlejšími či epizodními. ()

Související novinky

Stranger Things znovu trhají rekordy

Stranger Things znovu trhají rekordy

01.06.2022

Po dlouhé pauze, zapříčiněné mimo jiné také pandemií covidu, se seriálový hit Stranger Things vrátil na Netflix. A to rovnou ve velkém stylu. Čtvrtá série, která byla rozdělena na dvě části, přičemž…

Hra na oliheň je největším hitem Netflixu

Hra na oliheň je největším hitem Netflixu

13.10.2021

Streamovací služba Netflix má nového krále. Stalo se jím jihokorejské drama Hra na oliheň, které za první měsíc vidělo zhruba 111 milionů domácností. Neuvěřitelný virální potenciál tak vyšoupl seriál…

Hvězda Bridgertonu míří do filmu

Hvězda Bridgertonu míří do filmu

01.10.2021

Herec Rege-Jean Page, jehož budou diváci a zejména divačky znát především díky roli v seriálovém hitu Bridgerton, zatím na filmovém poli takový úspěch nezaznamenal. To by se ale brzy mělo změnit. Už…

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

28.09.2021

Netflix zveřejnil kupu dat, díky kterým si teď celý svět může zase jednou udělat obrázek o tom, jak moc je vlastně streamovací služba úspěšná, a které seriály potažmo filmy patří k těm…

Reklama

Reklama